GO ONLINE WITH YOUR EVENT

Webinar, prezentacja, konferencja, transmisja na żywo, nagranie treści do dystrybucji?

Jesteśmy aby pomóc Ci poruszać się po tych nieznanych wodach. Naszym pierwszym priorytetem w CMA jest bezpieczeństwo odbiorców i obsługi, co może oznaczać ogromne zmiany w tym jak wyglądały wydarzenia jakie znamy. Naszą misją jest tworzenie trwałych wspomnień i poruszanie odbiorców poprzez wydarzenia, zarówno na żywo, jak i online.

Korzystamy z własnych zasobów – obsługi technicznej, kreacji treści, scenografii, lokalizacji, szukamy korzyści i oszczędności dla naszych klientów!

Zespół CMA kieruje się naszymi podstawowymi wartościami: pozytywność, kreatywność i skuteczność, także w obliczu zmian i niepewności w branży. To świetna okazja do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym Twoje treści trafią do Twoich odbiorców … na czas! Pomażemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie pasujące do twoich potrzeb. Jesteśmy w tym razem!

Nie ma substytutu dla bezpośrednich interakcji międzyludzkich i siły kontaktu podczas osobistego spotkania ale jesteśmy aby pomóc Ci utrzymać kontakt z zaangażowanie z twoimi klientami, partnerami, słuchaczami. Pamiętaj jeśli anulujesz, przełożysz lub zmienisz w wydarzenie online, upewnij się, że Twoi odbiorcy o tym wiedzą!

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!