-->

GO ONLINE WITH YOUR EVENT

Webinar, prezentacja, konferencja, transmisja na żywo, nagranie treści do dystrybucji?

Jesteśmy aby pomóc Ci poruszać się po tych nieznanych wodach. Naszym pierwszym priorytetem w CMA jest bezpieczeństwo odbiorców i obsługi, co może oznaczać ogromne zmiany w tym jak wyglądały wydarzenia jakie znamy. Naszą misją jest tworzenie trwałych wspomnień i poruszanie odbiorców poprzez wydarzenia, zarówno na żywo, jak i podczas wydarzenia online.

Korzystamy z własnych zasobów – obsługi technicznej, kreacji treści, scenografii, lokalizacji, szukamy korzyści i oszczędności dla naszych klientów!

Zespół CMA kieruje się naszymi podstawowymi wartościami: pozytywność, kreatywność i skuteczność, także w obliczu zmian i niepewności w branży. To świetna okazja do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym Twoje treści trafią do Twoich odbiorców … na czas! Pomażemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie pasujące do twoich potrzeb. Jesteśmy w tym razem!

Nie ma substytutu dla bezpośrednich interakcji międzyludzkich i siły kontaktu podczas osobistego spotkania ale jesteśmy aby pomóc Ci utrzymać kontakt z zaangażowanie z twoimi klientami, partnerami, słuchaczami. Pamiętaj jeśli anulujesz, przełożysz lub zmienisz w wydarzenie online, upewnij się, że Twoi odbiorcy o tym wiedzą!

prix hublot big bang dj snake table cuisson neff lierac ultra body lift 10 amazon vestito barbie bambina tampoes ouvidos ruido Portugal piumino corto north face donna aspirator zelmer 7920.0 st 1700w pret hacer trapillo con dos agujas table cuisson neff lanterna tática police 32000w e 96000 lumens ultra potente lierac ultra body lift 10 amazon intea champu infantil ps5 fifa 21 ps4 borsa chanel anni 70 desigual reversible clutch

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!