Kompleksowa obsługa imprez

CMA dostarcza sprawdzone rozwiązania i innowacyjne technologie eventowe. Kompleksowa obsługa imprez obejmuje pełny zakres zadań na drodze do realizacji wydarzenia. Zapewniamy obsługę i obsługę techniczną wydarzeń każdego rodzaju i formatu. Dostarczamy i obsługujemy sprzęt wizyjny, nagłośnieniowy i oświetlenie. Zaprojektujemy i zrealizujemy kompleksową obsługę multimedialną twojego eventu w oparciu o najbardziej zaawansowane spośród dostępnych na rynku sprzęt i urządzenia multimedialne.

 CMA jako twój partner eventowy może być tylko wsparciem dla twojego zespołu, a może także kompleksowo obsłużyć imprezę biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za realizację i powodzenie wszystkich zadań stojących na drodze do sukcesu organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Nasz profesjonalny support jest do twojej dyspozycji

NA CZYM POLEGA KOMPLEKSOWA OBSŁUGA IMPREZ?

To proste. Jako firma eventowa z 20-letnim doświadczeniem, własną rozbudowaną bazą sprzętu eventowego, audio i video, własnym teamem kreatywnym oraz wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie obsługi multimedialnej i technicznej imprez jesteśmy w stanie zrealizować każdą imprezę od A do Z.

Proces współpracy z klientami został dopracowany na przestrzeni lat do perfekcji. Tak samo jak koordynacja działań realizowana przez najbardziej doświadczonych project managerów w branży.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA IMPREZ MA JEDEN CEL

Komponując ofertę usługową mieliśmy na celu udostępnienie naszym klientom zasobów umożliwiających realizację nawet najbardziej wyszukanej wizji wydarzenia. Do Twojej dyspozycji oddajemy jeden z najlepszych w branży zespół kreatywnych projektantów, innowacyjną technikę eventową oraz doświadczony i kompetentny zespoł realizacji wydarzeń.

Współpracujemy z agencjami eventowymi z całego kraju i z zagranicy. Zrealizowaliśmy i braliśmy czynny udział w produkcji ponad 6000 wydarzeń.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA IMPREZ: KRAKÓW

CMA to firma eventowa, której kolebką jest Kraków. To w Krakowie kompleksowa obsługa eventów Concept Music Art świętowała swoje pierwsze sukcesy. Jesteśmy znanym i cenionym partnerem wszystkich kluczowych obiektów zlokalizowanych w Krakowie i okolicy. Angażując nas do współpracy przy realizacji Twojego eventu w Krakowie zyskujesz solidnego i doświadczonego partnera oraz gwarancję powodzenia przedsięwzięcia.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA IMPREZ: WARSZAWA

Warszawa jest niezmiennie największym lokalnym rynkiem eventowym w Polsce. Także tutaj nasza obecność jest silnie zaznaczona pasmem zrealizowanych z sukcesem wydarzeń. Współpracujemy z agencjami eventowymi z Warszawy dostarczając najwyższej jakości obsługę i obsługę techniczną wydarzeń realizowanych dla zlokalizowanych tam korporacji oraz państwowych instytucji administracji centralnej. Support techniczny Concept Music Art jest na warszawskiej scenie eventowej znany i ceniony za niezawodność i zdolność sprostania nawet najbardziej wyszukanym wyzwaniom. Decydując się na współpracę z CMA jako twoim partnerem eventowym w Warszawie zyskujesz wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów oraz dostęp do zasobów nowoczesnego sprzętu eventowego, audio, video i oświetlenia.

Organizujesz wydarzenie? Zorganizuj je z CMA.