Konferansjerzy i goście specjalni

WYBITNE WYDARZENIA TWORZĄ WYBITNI LUDZIE. WARTO BY PROWADZIŁ JE KTOŚ WYJĄTKOWY.

Płynne prowadzenie przebiegu eventu wymaga zaangażowania do tej roli postaci nietuzinkowej, charyzmatycznej i barwnej. Jej zadaniem jest komunikacja z uczestnikami gwarantująca zbudowanie i utrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu zaangażowania i entuzjazmu. To konferansjer lub konferansjerka (a czasami oboje) kreują atmosferę, wzbudzają zaangażowanie, ciekawość i poczucie przynależności. Ich narzędziem jest słowo wypowiadane w sposób przemyślany, elegancki, ale jednocześnie ciekawy. Niezależnie czy stoją przed wielotysięcznym tłumem żądnych wrażeń i emocji słuchaczy i miłośników muzyki rockowej czy przed kilkudziesięcioosobową grupą szanowanych postaci świata nauki i polityki, ich rolą jest wystąpić i profesjonalnie wykonać swoją pracę. Od wprowadzenia w zaprojektowany przez organizatorów świat eventu, aż do jego zakończenia i pożegnania z publiką. To trudna sztuka, którą w mistrzowskim stopniu opanowało naprawdę niewielu ludzi.

KONFERANSJER – BOOKING I OBSŁUGA KONFERANSJERSKA EVENTÓW

CMA wspiera organizatorów i agencje eventowe w ramach obsługi konferansjerskiej wydarzeń. Zbudowaliśmy relacje z ponad 150 profesjonalistami zdolnymi poprowadzić każdy rodzaj i format wydarzenia. Doradzimy wybór, sprawdzimy dostępność, ustalimy warunki i zaangażujemy obsługę konferansjerską dla twojego wydarzenia.

 

Zainteresowany? Sprawdź koniecznie z kim już współpracujemy https://cma.pl/konferansjerzy/

GOŚCIE SPECJALNI – JEDNO ZAPROSZENIE MAJĄCE MOC PRZEMIANY OBLICZA KAŻDEGO EVENTU

Gość specjalny to zwykle autorytet w konkretnej dziedzinie, człowiek Sukcesu przez duże S. Może być znaną postacią ze świata nauki, polityki, biznesu, ale także religii, kultury czy sportu. Już sama zapowiedź jego obecności podczas wydarzenia podnosi jego rangę, prestiż i poziom atrakcyjności w szeregach grupy docelowej adresatów. Nie mówiąc już o tym, że postać ta (lub postacie jeśli gości specjalnych jest kilku) zawsze pozytywnie wpływa na samą wielkość grupy odbiorców oraz zasięg komunikacji marketingowej, tak ważnej dla skutecznej promocji wydarzenia.

 

CMA pomaga określić kim są i dotrzeć do autorytetów w dziedzinach, które ściśle korelują z tematyką danego eventu. Optymalizujemy i ten element procesu kreacji. W twoim imieniu nawiążemy kontakt, zaprosimy, ustalimy warunki uczestnictwa i obsłużymy gości specjalnych.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiajmy. Napisz do nas via Live Chat, na adres email marketing@cma.pl lub zadzwoń (12) 631 25 92.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!