Animacje 3d Łódź

Concept Music Art Sp z o.o. wykonuje wiele usług multimedialnych, w tym także animacje na terenie Łodzi. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie, a w trosce o satysfakcję klienta wykorzystujemy sprzęt oraz oprogramowanie o najlepszych parametrach.

 

Nasza firma realizuje animacje 3d spotów reklamowych, filmów korporacyjnych, szkoleniowych oraz instruktażowych jak również eventowych np. animacje otwierające imprezy.

 

Wykonujemy animacje reklamowe, które są doskonałą, skuteczną i nowoczesną formą promocji z której korzysta wiele firm. Animacje 3d można wykorzystać do emisji w telewizji, czy też w Internecie lub w firmie. Nasz zespół kreatywny pomoże w zaprojektowaniu animacji najbardziej odpowiadającej wizji klienta. Jest ona znakomitą formą prezentacji, ponieważ w prosty sposób możemy pokazać dużo więcej niż przy wykorzystaniu innych technik.  Są także doskonałym uzupełnieniem przekazu zawartego w produkcjach reklamowych lub promocyjnych. Realizujemy animację produktów, żeby przybliżyć mechanizmy działania jego elementów, które są ruchome albo pokazać ruch w perspektywie wielu płaszczyzn. Dużą zaletą animacji jest jej prosta do wykonania modyfikacja.

 

Nasza firma to profesjonaliści, którzy sprostają każdemu wyzwaniu. Zaufało nam już wielu klientów.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!