Holografia 3D

Projekcje holograficzne 3d przebojem weszły na rynek technologii prezentacyjnych. Organizatorzy wkomponowują jej możliwości w scenariusze wydarzeń rozrywkowych i eventów biznesowych w celu stworzenia aury osobliwej niesamowitości. Holografia trójwymiarowa wzbudza zainteresowanie, a profesjonalnie zaprojektowany i zrealizowany hologram 3d potrafi także zaskoczyć i zachwycić obserwatora. Jedno jest pewne. Technologia ta ma moc wpływania na płaszczyznę emocjonalną odbiorców, a kontakt z nią zapada w ich pamięci.

 

CMA dysponuje szeregiem profesjonalnych urządzeń do projekcji holograficznych.

PIRAMIDA HOLOGRAFICZNA

Trójwymiarowy obraz generowany przez piramidy holograficzne jest precyzyjny i wyraźny. Dobór odpowiedniej wielkości urządzenia uzależniony jest od liczebności audiencji. Mniejsze urządzenie holograficzne doskonale sprawdzi się w przypadku prezentacji skierowanych do niewielkiej grupy ludzi w danym momencie. Urządzenie to występuje w trzech wariantach: piramida holograficzna standard, piramida holograficzna XL oraz piramida holograficzna 360. Każdy wariant ma charakterystyczne dla siebie zastosowania, a naszą rolą będzie pomoc w doborze najefektywniejszego wariantu z punktu widzenia twoich potrzeb i oczekiwań.

HOLO CUBE

To ultra nowoczesne urządzenie umożliwiające projekcje animacji holograficznej. Animacje te cechuje wysoka rozdzielczość 1920 x 1080. Wymiary i konstrukcja samego urządzenia poszerzają jego zastosowania zwłaszcza w aspekcie możliwości animacyjnych oraz umieszczania rzeczywistych przedmiotów wewnątrz Holo Cube. Całość jest wygodnie sterowana z poziomu laptopa, tabletu, a nawet smartfona.

HOLOBOX XL

Holograficzna projekcja postaci człowieka stała się możliwa właśnie dzięki HoloBox XL. Urządzenie to pozwala na projekcję obrazu o wysokości do 180 cm. Hologram człowieka może mieć więc rzeczywistą wysokość dodatkowo wyświetlaną w technologii 4K. Jakość obrazu jest więc doskonała, a hologram postaci niespotykanie realny. Urządzenie HoloBox XL jest mobilne, a czas jego montażu i demontażu stosunkowo krótki. Warunki oświetleniowe panujące w miejscu projekcji nie stanowią problemu, a projekcja hologramu człowieka jest możliwa nawet w bardzo jasnych, silnie doświetlonych pomieszczeniach.

Skontaktuj się z nami

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!