Produkcja filmowa

Produkcja filmowa CMA to obszar kreatywnej, ale jednocześnie twardo stąpającej po ziemi pracy zespołowej. W unikalny sposób łączymy dwie tak bardzo różne od siebie płaszczyzny.  Płaszczyznę nieskrępowanej kreatywności odpowiedzialną za wizję, scenariusz, projekty scenografii i planowanie przedsięwzięcia oraz płaszczyznę techniczną odpowiedzialną za realizację przedsięwzięcia, logistykę, aranżację przestrzeni, budowę scenografii, nagrania, motaż, udźwiękowienie i postprodukcję. Tajemnicą naszego sukcesu są doskonała komunikacja i niezawodna koordynacja działań. Obydwa zespoły doskonale ze sobą współpracują tworząc jednolity, skuteczny mechanizm przynoszący porządane i oczekiwane oraz z góry zaplanowane efekty. Tutaj nie ma miejsca na przypadki.

FILM REKLAMOWY I KORPORACYJNY

Wizję przekuwamy w rzeczywistość za pomocą nowatorskich technologii w rękach kompetentnych specjalistów. To co wczoraj wydawało się niemożliwe, dzisiaj zrealizujesz we współpracy z nami. Od ponad 20 lat udowadniamy zarówno samym sobie jak i klientom, że granice naszych możliwości potrafimy nieustannie przesuwać poza horyzont.

 

Reklama multimedialna czy reklama video to bezwzględnie skuteczne narzędzia marketingowe. Wie o tym każdy marketer. Liczne badania skuteczności formatów reklamowych tezę tę potwierdzają. Współpraca z CMA w zakresie produkcji video contentu na potrzeby twoich kampanii reklamowych i promocyjnych, to pierwszy krok do skutecznego i efektywnego wdrożenia nowych strategii marketingowych w twojej firmie albo możliwość podniesienia już istniejących procesów na wyższy poziom.  Produkcja korporacyjnych filmów promocyjnych to jedno z naszych ulubionych wyzwań.

 

Realizujemy i produkujemy filmy promocyjne na potrzeby telewizyjnych kampanii reklamowych, video kampanii na ekranach zlokalizowanych w centrach handlowych i pojazdach transportu miejskiego, a także na potrzeby rozwoju video contentu w ramach wdrażania nowoczesnych strategii marketingu internetowego.

 

Stworzymy dla Ciebie: spot reklamowy, film korporacyjny, film promocyjny, video reel, promo video, reklamy multimedialne oraz branded content

FILM DOKUMENTALNY

Wspieramy twórców krótko i pełnometrażowych filmów dokumentalnych, a także współpracujemy z agencjami eventowymi przy realizacji audiowizji wydarzeń muzycznych, kulturalnych i sportowych. Nagrywane na żywo wydarzenie możemy transmitować online dzięki nowoczesnym technologiom live streamingu. Zarejestrowany w technologii HD, 2K lub 4K wysokej jakości cyfrowy materiał dopracują nasi specjaliści od postprodukcji. W efekcie otrzymasz doskonale zrealizowany film dokumentujący przebieg wydarzenia w zakresie jaki określimy już na samym początku współpracy.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!