Teledyski

W każdy projekt produkcji teledysków wkładamy pełną moc naszego zaangażowania. Potencjał teamu kreatywnego wsparty doświadczeniem i zasobami sprzętu pozostającego w dyspozycji zespołu technicznego CMA to połączenie twórcze, zdolne zrealizować najbardziej wyszukaną wizję artystyczną.

 

PRODUKCJA TELEDYSKÓW

Współpracujemy i wspieramy artystów, wytwórnie jak i producentów teledysków od wielu lat. Często także tylko z ukrycia służąc naszą wiedzą, know-how i kompetencjami w zakresie obsługi technicznej i multimedialnej. Mamy świadomość, że efekt finalny zależy od zgranej i wydajnej pracy całego zespołu, który bardzo często funkcjonuje w atmosferze napiętego harmonogramu i ograniczonych zasobów czasu.

 

Współczesny videoclip to, w naszych oczach i sercach, krótkia historia opowiadana dynamicznym obrazem, artystyczną linią melodyjną i nierzadko poruszającymi głębokie pokłady emocjonalnych warstw człowieczeństwa przekazem tekstowym. Treść totalna w silnie skondensowanej postaci.

 

Z bisnesowego punktu widzenia teledyski to coraz częsciej niezbędny nośnik artystycznej wizji. Ułatwiają i przyspieszają promocję działalności twórczej. Podnoszą poziom zaangażowania i budują wielozmysłową więź z fanami za pomocą synchronizacji sfery audio ze sferą wizualną.

 

CMA jako producent teledysków jest w stanie obsłużyć cały proces twórczy i techniczny produkcji teledysków. Od uzgodnienia wizji, przez napisanie scenariusza i planowanie przedsięwzięcia, aż po logistykę, produkcję, montaż i korekcję barwną. Wszystkie etapy są konsultowane z twórcami, żeby sprostać ich oczekiwaniom i wymaganiom. Nasze nastawienie na wzajemne zrozumienie porządanego kierunku, celu i efektu w połączeniu  z doskonałymi kreatywnymi koncepcjami stanowią gwarancję sukcesu realizacji muzycznego videoklipu.

 

Wykonujemy również montaż teledysków w oparciu o dostarczone materiały nagraniowe z eventów np. z koncertów, festiwali czy wydarzeń kulturalnych. Optymalizujemy styl klipu w nawiązaniu do prezentowanego utworu muzycznego, a także nakładamy efekty specjalne, wizualne i graficzne. Efekt finalny to profesjonalnie zrealizowany videoklip, który przyciąga uwagę i nadaje wydarzeniu stosowną rangę zgodną z wizją organizatora.

 

Nasz zespół możesz spotkać podczas współpracy z artystami i wytwórniami z całego kraju.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!