Wizualizacje

W ramach usług projektowych nasz zespół opracowuje fotorealistyczne wizualizacje 3d i 2d.

 

Wykonujemy unikalne wizualizacje obiektów architektonicznych, urbanistycznych, wnętrz obiektów, form przemysłowych, przestrzeni eventowych oraz instalacji scenograficznych. Wyjątkowy charakter pracy zespołu kreatywnego CMA jest pochodną wartości wyznawanych przez firmę na każdej płaszczyźnie jej funkcjonowania. Poszukujemy rozwiązań z obszaru nowoczesnej estetyki, podążamy za trendami implementując innowacyjne rozwiązania technologiczne, angażujemy wybitnych ludzi o nietuzinkowym spojrzeniu na otaczającą ich rzeczywistość. Oczami wyobraźni szukamy form zaskakujących, ale zawsze maksymalnie użytecznych.

 

W kontekście branży eventowej szczególną uwagę pragniemy zwrócić na nasze umiejętności wizualizacji przestrzeni ekspozycyjnej oraz wizualizacji zabudowy stoisk targowych. Pierwsza z tych usług to niewątpliwie wartość dla każdego organizatora wystaw lub targów. Pomagamy zoptymalizować wykorzystanie dostępnej przestrzeni tego typu eventów. Mamy w tej materii ciekawe i bardzo kompletne doświadczenie, a dla wielu obiektów wystawienniczych w Polsce jeśmy oficjalnymi partnerami. To wyróżnienie, którym warto podkreślić naszą pozycję rynkową. Druga z wspomnianych usług, wizualizacja projektowanych stoisk targowych, to element obszaru naszej silnej specjalizacji projektowo-konstrukcyjnej w zakresie zabudowy stoisk targowych. Nieskromnie powiemy, że robimy to naprawdę dobrze.

WIZUALIZACJE 2D I 3D

Firmy mogą skorzystać z naszych usług także w przypadku potrzeby stworzenia nowocześnie wyglądających i ubranych w grafikę trójwymiarową prezentacji procedur, produków i usług. Zastosowanie wizualizacji 3d jest bardzo szerokie. Grafika 3d ma swoje wybitne miejsce także w marketingu tradycyjnym i internetowym, w branży reklamowej, ecommerce, a nawet w branży rozrywkowej. Wiedzą o tym najlepsi organizatorzy imprez i agencje eventowe, korzystając z dostępnych rozwiązań technologicznych podnoszą jakość organizowanych wydarzeń do poziomu, który w oczach i uznaniu uczestników stanowi ich wielki atut na coraz bardziej konkurencyjnym rynku eventowym.

 

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie, przebogatą wyobraźnię i zasoby sprzętowo-software’owe dzięki, którym staliśmy się współautorami kilkunastu tysięcy prac wizualizacyjnych w technologii 3D. Z sukcesem współpracujemy z klientami w całej Polsce. Są wśród was firmy mikro, małe, średnie i duże.

 

Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów twojego projektu. Zadzwoń lub napisz do nas na live chat lub mailem na adres marketing@cma.pl.

 

Będzie nam niezmiernie miło powitać nowych klientów w gronie zaufanych partnerów.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!