Stoiska stanowiska i zabudowy targowe

STOISKA TARGOWE I ZABUDOWY TARGOWE – OD PROJEKTU DO ZABUDOWY I OBSŁUGI

Stoiska i zabudowy targowe są niewątpliwie wizytówką marki. Biorąc pod uwagę współczesne, spektakularne realizacje w tej dziedzinie, Firma eventowa CMA  wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku. Przedstawiciele krajowych firm, posiadają usystematyzowaną koncepcję designu kreatywnego stoiska, które jest dostosowane do korporacyjnych wytycznych. Jednak nadal spora ilość uczestników targów, musi zadbać o swoje stanowiska targowe sama. W tym miejscu warto postawić na optymalizację przedsięwzięcia, by przy określonych środkach uzyskać efektywny projekt. CMA opracuje materiały najwyższej jakości, by potencjalni uczestnicy targów zechcieli wziąć udział w projekcie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wygląd stoiska musi spełniać kilka wymogów. Przede wszystkim kreatywne stoiska targowe, mają przyciągać klienta, po drugie, ich aranż powinien być odzwierciedleniem marki, którą reprezentuje firma. Na koniec, aranż  ma być estetyczny, unikalny, funkcjonalny i wykonany z najwyższej jakości materiałów. Ponadto, system wystawienniczy powinien każdorazowo dostosowywać się do celów, jakie ma realizować. Jeśli wymagany jest kontakt z wieloma klientami, to potrzebna jest przestrzeń, która pomieści wiele osób, i tym samym pozwoli na optymalną prezentację oferty Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz niewiele miejsca na przedstawienie swoich usług czy produktów, doskonale sprawdzi się niewielkie stanowisko modułowe. CMA zawsze personalizuje projekt na potrzeby branży i produktu, jaki dana firma będzie reklamować.

ZANIM PODEJMIESZ DECYZJĘ

Oferujemy również wizualizację Twojego systemu ekspozycyjnego. Wizualizacja 3D pokaże rozmieszczenie poszczególnych elementów zabudowy stoiska, takich jak: zaplecze, punkt informacyjny, punkty konsultacyjne, ekspozytory, stojaki informacyjne, szafy, recepcja, stół multimedialny. W wizualizacji zajmiemy się również pokazaniem Ci, gdzie będzie znajdować się branding naścienny i logotyp, który w nowoczesnych systemach wystawienniczych jest niezbędnym elementem wystroju ekspozycji targowej.

JAKOŚĆ, JAKOŚĆ I JESZCZE RAZ KOMPLEKSOWOŚĆ

Multimedialne stoiska na targach powinny być doskonałym przykładem profesjonalnej konstrukcji technicznej i budowlanej. Dbając o optymalny projekt stoiska wystawowego, wykonując jego wizualizację dla lepszego wyobrażenia miejsca, nie zapominamy również o kwestiach formalnych i technicznych. Zajmiemy się przygotowaniem wymaganej dokumentacji, a później wykonaniem projektu i budową. Wysoką wagę przykładamy do staranności wykonania ścianek zewnętrznych i działowych, zdając sobie sprawę z tego, że estetyczny wymiar ekspozycji targowej jest ważnym elementem marketingowym. Kompleksowo zabezpieczamy instalację elektryczną i dbamy o przyłącze elektryczne, podwieszenia inne techniczne aspekty związane z funkcjonowaniem targowego stoiska bądź zabudowy targowej.

TECHNIKA I TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE SUKCESU – TWOJEGO I TWOJEJ FIRMY

Aby stoisko targowe było profesjonalnie wyeksponowane i dostępne dla gości, należy zadbać o oświetlenie i nagłośnienie miejsca. CMA wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, sprzęt wysokiej jakości typu movinghead, naświetlacze LED, światło profilowe i efektowe, oraz projektory Gobo. Dla komfortu prezentacji ekspozycje targowe muszą być wyposażone w wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiemy, że w przypadku eventów wielkoformatowych doskonale sprawdza się krystalicznie brzmiący system D&B Serii Q, który jest doceniany przez konferansjerów, artystów i publiczność. Dla mniejszych przedsięwzięć instalujemy systemy zgrabnych kolumn QSC, które są gwarancją idealnego pokrycia dźwiękiem. Natomiast wszędzie, gdy istnieje potrzeba instalacji mikrofonu bezprzewodowego, proponujemy serie firm Shure i Sennheiser.

OBSŁUGA STOISKA TARGOWEGO Z CMA

Wiedząc, że stoiska i zabudowy targowe są ważnym elementem marketingowych w prezentacji produktów lub usług danej firmy, dbamy o każdy wymiar funkcjonowania systemu ekspozycyjnego. Przygotujemy scenariusz i kompletną dokumentację oraz zadbamy o booking konferansjerów i artystów. Dodatkowo, upamiętnimy zdarzenie dzięki relacji foto&video, dzięki czemu będzie je można pokazać szerokiej publiczności. Nie zapominamy również o kontakcie bezpośrednim. Nasz team zadba o poczęstunek, przyjazną atmosferę i nawiązanie pozytywnych relacji z gośćmi.

 

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, stawiamy na technologiczny rozwój, kreatywność i funkcjonalność tego, co tworzymy.

REASUMUJĄC:

 Zadbamy o projekt zabudowy stoiska targowego, jego wizualizację i budowę;

 

  • Przygotujemy odpowiednią dokumentację;
  • Zajmiemy się instalacją oświetlenia i nagłośnienia;
  • Zaprojektujemy i zainstalujemy wyposażenie meblowe;
  • Zainstalujemy konstrukcję targową;
  • Zajmiemy się obsługą multimedialną stoiska;
  • Przygotujemy materiały promocyjne i reklamowe;
  • Zrealizujemy booking artystów i konferansjerów;
  • Zapewnimy relację photo&video.

 

Jesteśmy zespołem, który tworzy projekty wystawiennicze dopasowane do Twojej marki oraz służymy kompleksowym doradztwem marketingowym w zakresie projektowania i budowy kreatywnych stanowisk i stoisk targowych.

Skontaktuj się z nami

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!