Obsługa stoisk targowych

Obsługa stoisk targowych jest istotnym elementem kreowania pozytywnego wizerunku firmy. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w tym aspekcie promocji marki, zajmuje się obsługą stoisk targowych od początku do końca. Na starcie pracy przy obsłudze stoiska, warto wykonać scenariusz działań. Taki rys pozwoli na późniejsze wykonywanie planowanych kroków, bez niepotrzebnych przestojów. W scenariuszu ujmuje się formę promocji, wyznacza osoby do poszczególnych ról i ustala wyposażenie stoiska.

 

Pamiętając o dopełnianiu formalności, związanych z przygotowaniem miejsca promocji, CMA nie zapomina również o przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i uzyskaniu pozwoleń. Podczas profesjonalnej prezentacji Twojej firmy podczas targów, nie może zabraknąć wsparcia technicznego. CMA gwarantuje pełną obsługę multimediów. Zajmiemy się relacją photo&video. Zapewniamy wielokamerową realizację wizji, dzięki pracy na mobilnym sprzęcie Sony, Blackmagic oraz AjaKi. Posiadamy wóz transmisyjny wysokiej klasy, realizujemy transmisje telewizyjne, internetowe, wykonujemy spoty reklamowe i filmy dla korporacji.
Stoisko targowe Barber Shop

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA STOISKA TARGOWEGO

Zajmiemy się również stroną wizyjną przedsięwzięcia: zainstalujemy projektory, ekrany plazmowe i videowalle. Pracujemy na rozwiązaniach oparte na systemach takich producentów jak BARCO, ROLAND, BLACKMAGIC, STUMPFL, TV ONE i wielu innych. Instalujemy wielkopowierzchniowe ściany video, stosujemy interaktywne rozwiązania i korzystamy ze sprzętu tworzącego wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość. Posiadamy również w ofercie mapping 3d. Jest to nowoczesna projekcja multimedialna, która polega na wyświetlaniu statycznego obrazu, lub animacji na prawdziwej, trójwymiarowym obiekcie. Profesjonalnie i nowocześnie przygotowane stoisko targowe powinno być wyposażone w monitory dotykowe, które mogą posłużyć jako tablica informacyjne, przedstawiająca najważniejsze dane o firmie i produkcie.

 

Skoro już wiemy, że Twoje stoisko targowe będzie widoczne, to warto zadbać także o nagłośnienie. Prowadzący prezentację konferansjer musi być słyszany przez wszystkich zainteresowanych. CMA zadba o to, oferując idealnie dopasowane do Twoich potrzeb nagłośnienie eventowe. Oferujemy systemy kolumn QSC, które są gwarancją najwyższej jakości dźwięku, a także mikrofony, w wersji: do ręki, na głowę i gęsie szyje marki Shure lub Sennheiser.
Stoiska targowe fundusze europejskie
 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oświetlenie jest niezwykle ważnym elementem technicznym w promocji marki. Profesjonalnie dobrane oświetlenie, pomaga wyeksponować atuty prezentowanego produktu czy detali konstrukcyjnych stoiska. Nasz zespół techniczny dysponuje najnowocześniejszym sprzętem oświetleniowym. Instalujemy naświetlacze LED, światło profilowe i efektowe. Zawsze, rodzaj oświetlenia dobieramy do obiektu, z którego należy wydobyć najlepsze elementy jego budowy i podkreślić atuty aranżacji. Oświetlając daną bryłę, instalujemy oświetlenie aranżacyjne, kiedy chcemy podkreślić charakter budowli. Kiedy w scenariuszu przychodzi czas na prezentację, stosujemy oświetlenie konwencjonalne, które nadaje klimat każdemu wystąpieniu. Do wyświetlania logotypów na stosiku targowym, wykorzystujemy projektory Gobo, które dzięki zastosowaniu systemu blaszek wycinanych laserowo lub szklanych, mają duże możliwości odwzorowania szczegółów konstrukcji oraz koloru.

 

W naszej bazie posiadamy 150 artystów i konferansjerów. Nie musisz zajmować się szukaniem odpowiedniej osoby prowadzącej Twoja prezentację, nie musisz też szukać specjalistów od animacji i hostess. Zajmując się kompleksowo obsługą każdego eventu, wiemy, że nawet przy najwyższej klasy oświetleniu i nagłośnieniu, najważniejszy jest czynnik ludzki. Nawet najbardziej profesjonalnie przygotowane stanowisko ekspozycyjne nie spełni swej funkcji, jeśli na Twoim stoisku nie będzie osób kontaktowych oraz rzetelnie przygotowanych do prezentacji i rozmów z Klientem.
Stoiska targowe ambasada uk

 

Jeśli zbliżają się targi branżowe, a Ty nie wiesz, od czego zacząć przygotowania, jedyne, co powinieneś w tym momencie zrobić, to skontaktować się z nami. CMA zadba o przygotowanie scenariusza imprezy, zadba o booking konferansjerów i hostess, zainstaluje oświetlenie, nagłośnienie i zadba o wizję. Na każdym etapie obsługi Twojego stoiska targowego, będziemy realizować strategię marketingową najwyższej klasy.

 

CMA, to gwarancja jakości obsługi.
Zawsze. Profesjonalnie. Dla Ciebie.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!