Zabudowa stoisk targowych

Proces powstawania zabudowy stoiska targowego wiąże się z wykonaniem kilku podstawowych kroków. Klient planujący budowę stoiska targowego musi sobie zdawać sprawę z tego, że wszelkie prace związane z powstawaniem zabudowy muszą być poparte wcześniej zatwierdzonym projektem. W Polsce, roboty budowlane, bez względu na to czy odbywają się na terenie otwartym, czy zamkniętym, mogą być realizowane po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Jeśli zlecasz nam przygotowanie projektu, aranż zabudowy stoiska i jego wykonanie, to obowiązek uzyskania wymaganych dokumentów spoczywa na CMA. Nasz team zajmie się uzyskaniem pozwolenia na wykonanie wszelkich robót w hali targowej, w której będzie odbywać się event.

Zbudowa stoiska mielec piknik

ZABUDOWA STOISKA TARGOWEGO

Nowoczesna zabudowa stoisk targowych pozwala na promocję firmy na targach. Aby wybrać system ekspozycyjny spełniający Twoje oczekiwania, na początku trzeba ustalić funkcję, jaką ma spełniać planowana zabudowa targowa, co chcemy osiągnąć przez ekspozycję, w jaki sposób ma promować markę firmy, jaki mamy budżet, oraz jaki chcemy typ stoiska. Nasze kompleksowe wsparcie polega również na ustaleniu Twoich oczekiwań, wobec planowanej przestrzeni marketingowej. Jeśli ustalamy, że stoisko targowe ma być punktem stricte informacyjnym i nie potrzebujesz miejsca na ekspozycję towarów, ponieważ planujemy zamontować videowall, to stoisko będzie wymagało innych rozwiązań logistycznych, niż zabudowa targowa dla firmy, która będzie promować np. wyposażenie kuchni i przedmiotem oferty będą narzędzia kuchenne. W tym przypadku produkt trzeba nie tylko pokazać, ale i zaprezentować jego zastosowanie. Potrzebny będzie stół i zaplanowana ilość miejsca dla gości, którzy zgromadzą się wokoło.

zabudowa stoiska sonia draga
Stoisko targowe może być wykonane z różnego rodzaju dostępnych materiałów. Wyróżnia się stoiska systemowe i autorskie. Pierwsze, buduje się z profili aluminiowych,
a ścianki z płyt pilśniowych. Często stosuje się także szkło organiczne, PCV, papier, tkaniny i karton. Stoiska autorskie są budowane z drewna lub płyt MDF, przy czym szkielet jest stalowy. Dodatkowo dla wykończenia stosuje się także szkło organiczne, aluminium, PCV, szkło i drewno lite. Powierzchnie maluje się farbami akrylowymi, a podłogę wykonuje się przy pomocy paneli.

 

Nasz dedykowany zespół produkcyjny, zajmujący się zabudową stoisk, wykona specjalnie dla Ciebie system ekspozycyjny, który będzie dostosowany do typu prezentacji podczas targów. Możesz wybrać z kilku typów stoisk targowych.
Producent ma do zaoferowania kilka rozwiązań logistycznych:

 

• Stoiska szeregowe; To konstrukcje ustawione w rzędzie, jedno po drugim, na wzór boksów. Kontakt z gośćmi ograniczony, ponieważ następuje tylko przez jedną ściankę.
• Stoiska czołowe; Nazywane też stoiskami półwyspowymi, ponieważ są otwarte
z trzech stron. Stoisko posiada dobre warunki do ukazywania przedmiotów będących elementami ekspozycji, ale nie jest przeznaczone dla firm, którym zależy na ekspozycji plansz i innych materiałów informacyjnych.
• Stoiska narożne; Wkomponowane w róg, gdzie dwie ściany sąsiadujące ze sobą są otwarte dla Klienta i umożliwiają dostęp do ekspozycji.
• Stoisko-wyspa; Otwarte z czterech stron, dostęp do ekspozycji nieograniczony, możliwy ogląd wyposażenia stoiska targowego z każdej strony, nieprzerwany ciąg komunikacyjny, co przekłada się na największe możliwości zaprezentowania oferty firmy.

Zabudowa stoiska biomasa
CMA dostarcza profesjonalne rozwiązania w zakresie projektowania, wizualizacji i aranżacji stosik targowych, by w kolejnym etapie współpracy zbudować stoisko optymalnie zaprojektowane pod względem marketingowym i logistycznym. Możemy zaprojektować i postawić stoisko standardowe lub indywidualnie zaprojektować daną ekspozycję. Zadbamy o zabudowę targową w sposób profesjonalny i kompleksowy, a materiały użyte do stworzenia stoiska, będą najlepszym przykładem idealnej relacji jakości do ceny.

 

Zapraszamy do CMA.
Razem wybierzemy idealny typ stoiska dla Twojej firmy, lub przedstawimy ofertę wynajmu stoiska targowego. lub stworzenie projektu stoiska targowego

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!