SYSTEMY KONFERENCYJNE

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem konferencyjnym począwszy od systemu do tłumaczeń symultanicznych BOSCH INTEGRUS, kabin dla tłumaczy zgodnych ze wszelkimi standardami europejskimi między innymi ISO 4043, poprzez system dyskusyjny BOSCH do systemu do głosowania  na wynajem dla blisko 1000 osób.

Aparatura do tłumaczeń symultanicznych

Tłumaczenia symultaniczne, czyli takie, które odbywają się w realnym czasie na bieżąco z pomocą tłumaczy to znakomita pomoc podczas spotkań biznesowych, konferencji, wystąpień publicznych czy wszędzie tam, gdzie prelegentem jest osoba z zagranicy mówiąca obcym dla publiczności językiem. Obsługa tłumaczeń symultanicznych to część naszej oferty konferencyjnej. Wynajmujemy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych tylko najwyższej jakości marki Bosch.

W skład systemu wchodzi:

pulpit tłumacza BOSCH DCN-IDESK

cyfrowa jednostka sterująca BOSCH DCN-CCU

promienniki podczerwieni BOSCH LBB 4512/00

odbiorniki BOSCH LBB 4540/32

Kabiny do tłumaczeń symultanicznych

Kabiny są dwuosobowe lub trzyosobowe, wyposażone są w pulpit potrzebny do umieszczenia na nim materiałów potrzebnych do sporządzania notatek oraz innych przyrządów. Kabiny dla tłumaczy posiadają wentylatory oraz dostatecznie dużo miejsca na wstawienie wygodnych krzeseł.

Kabiny spełniają normy  ISO 4043
Posiada certyfikat CE oraz atest Państwowego Zakładu Higieny oraz aprobatę Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Systemy dyskusyjne

System dyskusyjny umożliwia prowadzenie konferencji bez zakłóceń i bez kabli, jest to szczególnie istotne zwłaszcza podczas oficjalnych spotkań. Rozwiązanie to charakteryzuje się praktyką i estetyką w aspekcie montażu jak i użytkowania.

Videokonferencje i telekonferencje

To coraz częściej wybierana opcja rozmów biznesowych z uczestnikami z całego świata oraz prowadzenia konferencji internetowych. Polecamy Państwu sprzęt wideokonferencyjny najwyższej klasy firmy Polycom oraz Tandberg – Cisco , światowych liderów w tego typu rozwiązaniach. System pozwala na połączenie się z dowolnym miejscem na kuli ziemskiej, posiadającym dany system poprzez łącze telefoniczne ISDN lub IP. Zestaw posiada własną kamerę i zestaw mikrofonów, co znacznie ułatwia korzystanie w trakcie połączenia.

Poniżej specyfikacje urządzeń które proponujemy :

Tandberg 990MXP

Tandberg 6000MXP

Tandberg 8000MXP

Polycom SP384

Polycom 7000 HDX

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ofertę sprzedaży i wdrożenia systemów wideokonferencyjnych zarówno nowych jak i po leasingowych

Systemy do głosowania

System SUNVOTE to:

opcja 10 odpowiedzi/punktacji tak/Nie/Wstrzymuje się

rozbudowane raportowanie

intuicyjna obsługa

Monitory 55"

Oferujemy wynajem i pełną obsługę zleceń z wykorzystaniem różnego rodzaju monitorów LCD. Poniżej przykłady sprzętu, którym dysponujemy. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z Działem Multimedia.

Zapewniamy poniższe ekrany LCD:

Monitor NEC V552 to nowoczesne, energooszczędne urządzenie łączące w sobie doskonałą jakość obrazu Full HD 1080p z zaawansowanymi funkcjami oszczędzania energii Smart Energy . Dołączony player z portem USB 2.0. pozwala na wyświetlanie zdjęć, odtwarzanie muzyki MP3 i filmów DivX i DivX HD (.mkv) bezpośrednio z pamięci USB i przenośnych dysków twardych.

  

Monitory 80"

Monitor NEC E805 to nowoczesne, energooszczędne urządzenie łączące w sobie doskonałą jakość obrazu Full HD 1080p z zaawansowanymi funkcjami oszczędzania energii Smart Energy . Dołączony player z portem USB 2.0. pozwala na wyświetlanie zdjęć, odtwarzanie muzyki MP3 i filmów DivX i DivX HD (.mkv) bezpośrednio z pamięci USB i przenośnych dysków twardych.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!