-->

Ekrany LED i telebimy diodowe – wynajem Kraków

Wynajem ekranów LED w Krakowie to jedna z usług oferowana przez naszą firmę Concept Music Art na terenie województwa Małopolskiego. Jest to świetny wybór dla osób potrzebujących wzbogacić wydarzenie o nowoczesne elementy techniczne. Wysokojakościowy sprzęt przez nas udostępniany będzie odpowiedni na wszelkiego rodzaju konferencje, festiwale, pokazy, koncerty, prezentacje oraz inne imprezy masowe. Ekrany świetnie sprawdzają się przy wielkoformatowych projekcjach w dowolnych warunkach oświetleniowych.

 

Przykładamy ogromną wagę do szczegółów. Nasze ekrany diodowe posiadają doskonałe parametry, które pozwolą na oglądanie eventów w najwyższej jakości nawet podczas złych warunków pogodowych. Proponujemy klientom wiele modeli, dzięki czemu każdy może odnaleźć telebimy diodowe najlepiej dopasowane do jego aktualnych potrzeb.

 

W CMA pracuje wiele świetnych specjalistów mających za sobą wiele lat doświadczenia. Dzięki temu oferowane przez nas produkty nie tylko niezawodnie działają, ale są na bieżąco dopasowywane do aktualnego rynku i potrzeb konsumentów. Specjaliści techniczni dodatkowo zajmują się kompleksowym przygotowaniem sprzętu do prawidłowego funkcjonowania, a także odpowiedniego montażu. Wypożyczalnia telebimów w Krakowie zrealizuje Twój projekt od A do Z.

 

Wynajem ekranów LED i telebimów diodowych w Krakowie – dlaczego warto?

 

Cena ekranów ledowych jest znacznie mniejsza w przypadku wynajmu. Zakup profesjonalnego sprzętu to koszt rzędu kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, a niezaznajomiony konsument może z łatwością zdecydować się na sprzęt, który nie spełni jego oczekiwań.

 

Wypożyczenie ekranów diodowych minimalizuje ryzyko złego wyboru i poniesienia strat finansowych. Nasz asortyment zapewnia niezawodne działanie i kompatybilność z różnymi urządzeniami. Jego montaż jest stosunkowo prosty nawet dla przeciętnego użytkownika, który z branżą na co dzień nie ma za wiele wspólnego. Telebimy diodowe to także nowoczesność bezpośrednio przekładająca się na znakomitą jakość oglądanego obrazu nawet z bliskiej odległości. Wyjątkowa jakość odczytu obrazu oraz technologiczne zaawansowanie ekranu diodowego zapewniają najwyższy wymiar obsługi imprezy.

 

Ekrany LED – Kraków i okolice

 

Nasza firma lokalnie wynajmuje ekrany ledowe i telebimy. Kraków to miasto, na terenie którego działamy, natomiast warto nadmienić, że obsługujemy również klientów z okolicznych województw oraz całego kraju. Specjalna konstrukcja ekranów diodowych gwarantuje szybki ich montaż oraz demontaż.

 

Będąc naszym klientem możesz skorzystać z przewiezienia, a także zamontowania sprzętu w dowolnie wybranym przez ciebie miejscu. Zapewniamy transport ekranów LED, montaż oraz zawodową obsługę techniczną podczas eventu.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!