-->

Wynajem projektorów Warszawa

Concept Music Art Sp z o.o. oferuje szeroki zakres usług, w tym także wynajem sprzętu multimedialnego na organizację konferencji, szkoleń, pokazów, prezentacji i innego typu eventów.  Proponujemy wynajem projektorów w Warszawie, które są znakomitym rozwiązaniem  na imprezach organizowanych w salach zamkniętych jak również na imprezach plenerowych. Nasze projektory mają doskonałe parametry, ponieważ dbamy się o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz troszczymy się o zadowolenie  naszego klienta.

Warszawa - wynajem projektorów

Oferujemy projektory: BARCO HDX W20 FLEX, EIKI EIP-HDT 30, Eiki LC-WXL200 z wymiennymi obiektywami, które zapewniają dopasowanie parametrów projekcji do najbardziej  nietypowych miejsc i warunków. Projektory, które wynajmuje nasza firma wyświetlają obraz na ekranie lub na innych nośnikach współpracując praktycznie z każdym źródłem sygnału takim jak np.  laptop, odtwarzacz DVD, komputer stacjonarny. Obraz projektowany na naszym sprzęcie zapewnia jego wyjątkową jakość, duży kontrast oraz rzeczywiste odwzorowanie barw.

 

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w organizowaniu każdego rodzaju imprezy oraz zapewni profesjonalną obsługę technicznej strony przedsięwzięcia.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!