-->

Intel Extreme Masters

Wirtualny sport i żywe emocje
Klient
Turtle Entertainment
Obszary
Kompleksowa obsługa eventów
Czas
18 – 20 stycznia 2013
Czas trwania
3 dni

O projekcie

Intel Extreme Masters to cykliczne wydarzenie organizowane przez Intel oraz ESL – ligę sportów elektronicznych

Edycja, którą z nimi tworzyliśmy, cieszyła się gigantycznym zainteresowaniem wśród miłośników gier komputerowych. Wydarzenie zgromadziło kilkuset graczy, którzy przyjechali z kilkudziesięciu krajów, po to, by zmierzyć się z najlepszymi w dziedzinie e-sportu. Była to ogromna impreza o międzynarodowym charakterze, która obfitowała w wielkie emocje uczestników i spore wyzwania dla nas jako organizatorów – 40 osób przez tydzień montowało scenę o łącznej powierzchni 280 m2. Podczas imprezy zastosowaliśmy kilkanaście telebimów LED, które doskonale sprawdzają się w trakcie dużych wydarzeń, gwarantując wszystkim uczestnikom dokładny widok na to, co dzieje się na scenie. Realizacja na najwyższym poziomie okazała się jednym z fundamentów sukcesu, jaki odniosły Mistrzostwa Świata Intel Extreme Masters.

280 metrów kwadratowych zbudowanej sceny
50 000 polskich i zagranicznych miłośników gier
40 profesjonalistów zatrudnionych przy produkcji
5 mln widzów z całego świata oglądających internetową relację

Jeszcze nigdy nie widziałem tak długich kolejek do wejścia na event, ustawiających się na długo przed jego rozpoczęciem.

George Woo, Global Sponsorship Manager w firmie Intel

Nasz Klient

Turtle Entertainment

Turtle Entertainment jest światowym liderem w branży e-sportowej, organizującym największe turnieje online i offline najpopularniejszych gier komputerowych. Zajmuje się nie tylko turniejami dla profesjonalistów, ale także koordynacją rozgrywek dla amatorów. E-sportowe turnieje organizowane przez Turtle Entertainment przyciągają najlepszych graczy oraz ogromną liczbę pasjonatów wirtualnych sportów. Zmagania oglądają dziesiątki tysięcy kibiców w trakcie imprez oraz miliony przed monitorami. Dzięki wielu realizacjom na najwyższym poziomie, nasz Klient jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży. 

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!