-->

Event portfolio

EVENT PORTFOLIO

Event portfolio CMA to barwne zestawienie wydarzeń najróżniejszego typu – od kameralnych imprez tematycznych, przez eventy marketingowe, jubileusze, naukowe konferencje i imprezy integracyjne, aż po wielkoformatowe gale, pokazy mody, koncerty oraz festiwale. Przygotowujemy strategię realizacji, projektujemy scenografię, tworzymy aranżację muzyczną, zajmujemy się wyborem gwiazd, artystów, prelegentów bądź animatorów.

 

Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne i logistyczne, zajmujemy się promocją wydarzenia oraz zapewniamy pełną relację photo&video. Dzięki tym komponentom katalog naszych usług to bogata oferta imprez, a w naszym event portfolio znajduje się ponad 6000 wydarzeń zrealizowanych zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Wejdź i zapoznaj się z EVENT PORTFOLIO CMA.

 

CMA jako firma eventowa zajmuje się realizacją wydarzeń różnego rodzaju. Z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 6000 eventów w kraju oraz za granicą. Tworzymy zespół specjalistów i techników, którzy dysponują zaawansowanym zapleczem technologicznym oraz wieloletnim doświadczeniem w produkcji, obsłudze oraz promocji wydarzeń.

 

Nasze event portfolio zawiera realizacje imprez różnego typu – od kameralnych, przez wydarzenia marketingowe, kongresy naukowe i eventy specjalne, aż po wielkoformatowe gale, pokazy mody i koncerty największych gwiazd muzyki. Katalog usług CMA zawiera kompleksową produkcję wydarzeń, a nasze realizacje mówią same za siebie.

IMPREZY KAMERALNE W EVENT PORTFOLIO

Wprowadzenie do katalogu produkowanych imprez rozpocznijmy od tych najbardziej kameralnych – realizujemy imprezy tematyczne, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych spotkań z przyjaciółmi, rodziną lub pracownikami. Poza profesjonalną obsługą oraz oprawą muzyczną, zapewniamy również klimatyczną scenografię, dekoracje i animatorów, którzy zadbają o doskonałą zabawę uczestników. Imprezy tematyczne mogą przenosić nas do innego kraju, epoki lub nawet innej rzeczywistości.

KONFERENCJE I KONGRESY

Kolejnym rodzajem obsługiwanych wydarzeń w katalogu naszych usług są kongresy, konferencje i eventy specjalne. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń związanych ze światem nauki, marketingu czy kultury. Po naszej stronie znajduje się booking artystów i prelegentów, tworzymy dokładny plan przebiegu eventu, zapewniamy pełną oprawę audiowizualną, promocję oraz koordynację wydarzenia na każdym jego etapie. Posiadamy innowacyjny, profesjonalny sprzęt konferencyjny – od systemu do tłumaczeń symultanicznych, przez kabiny dla tłumaczy, aż po systemy do głosowania.

IMPREZY ZE ŚWIATA SPORTU

W naszym event portfolio nie brakuje również wydarzeń związanych ze światem sportu – uroczystych gal, ceremonii wręczenia nagród, jubileuszów czy plebiscytów. Dbamy o to, aby oświetleniem i oprawą wizualną podkreślić prestiż eventów oraz zapewniamy kompleksową koordynację na każdym etapie ich realizacji.

EVENTY FIRMOWE

Katalog imprez CMA zawiera szeroki wachlarz eventów firmowych – organizujemy imprezy firmowe każdego typu, zarówno te w zamkniętych obiektach, jak i plenerowe, takie jak pikniki firmowe. Angażujemy gości, gwarantujemy ciekawą, niebanalną rozrywkę oraz doskonałą organizację całego wydarzenia od A do Z. Realizujemy również imprezy i wyjazdy integracyjne dla pracowników firm rożnego rodzaju.

POKAZY MODY

Świat mody przez wielkie M znamy od podszewki – realizujemy spektakularne pokazy kolekcji przy ścisłej współpracy z projektantami. Urzeczywistniamy nawet najbardziej wymagające wizje, ponieważ doskonale wiemy, że moda wymaga odpowiedniej oprawy oraz dbałości o każdy, najmniejszy detal. Jesteśmy producentem wydarzeń zarówno w zamkniętej przestrzeni, jak i otwartej. Projektujemy wybiegi i scenografię, reżyserujemy pokazy, przygotowujemy aranżacje muzyczne oraz dbamy o obecność gwiazd i artystów.

PIKNIKI I IMPREZY RODZINNE

Katalog usług CMA obejmuje również pikniki i imprezy rodzinne – stawiamy na angażujący program oraz rozrywkę dostosowaną do każdej grupy wiekowej. Bookujemy artystów oraz animatorów, wybieramy atrakcyjną lokalizację, przygotowujemy niezbędną dokumentację i pozwolenia. Dbamy o to, aby wydarzenie na zawsze pozostało w pamięci uczestników.

KONCERTY I FESTIWALE

Nasze realizacje to w dużej części koncerty, festiwale i wydarzenia muzyczne. W event portfolio CMA nie brakuje przykładów współpracy z gwiazdami światowego formatu, dla których realizowaliśmy całość eventu. Produkujemy również mniejsze, kameralne przeglądu muzycznie, jednak niezależnie od tego, ile widzów znajduje się przed sceną, dbamy o magię i wielowymiarowość wydarzenia. Światło, dźwięk, multimedia i energia to niesamowita mieszanka, która wpływa na odczucia uczestników. Bezcenne.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!