-->

LIVE STREAMING | TRANSMISJE LIVE

             

Realizacja wizji

Zapewniamy wielokamerową realizację wizji opartą o profesjonalny sprzęt firm Sony, Blackmagic Design, Barco. Dysponujemy własną infrastrukturą pozwalającą przeprowadzić nam transmisje live małych wydarzeń firmowych, konferencji, kongresów a także koncertów.
Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, Śląsk i Podkarpacie ze szczególnym uwzględnieniem miast takich jak Kraków, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Zakopane – oczywiście nasze ekipy są mobilne i jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Państwa live streaming z dowolnego miejsca w Polsce.

 

 

Kamery

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych kamer dostępnych do wynajęcia w naszej firmie. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt i obsługę, pełną sprawność wynajmowanych urządzeń i assistance związany z zastosowaniem kamer do realizacji wizji. Pracujemy oraz proponujemy wynajem kamer :

 
SONY PXW-X400
SONY PXW-FS7
SONY PMW-EX3
 

 

Sprzęt do realizacji

Jakość transmisji live, w dużej mierze zależy od posiadanego sprzętu i umiejętności ekipy. Doświadczenie które zdobyliśmy przez lata pozwala nam zrealizować transmisję live na bardzo wysokim poziomie. Duży zasób sprzętowy pozwala nam dobrać odpowiednie narzędzia zarówno na małe budżetowe wydarzenia jak i realizacje w których wykorzystujemy kilkanaście kamer. Nasza baza sprzętowa pozwala nam również na zapewnienie Oświetlenia, Nagłośnienia oraz Ekranów LED na Państwa Wydarzenie!

 

 

Dział Sprzedaży i Marketingu

Sławek Adamczyk

Nasz team do TWOJEJ dyspozycji

Grzegorz Potoczek

CEO | Dyrektor Zarządzający Przeczytaj więcej

Piotr Górski

COO | Dyrektor Operacyjny Przeczytaj więcej

Sławek Adamczyk

Senior Project Manager Przeczytaj więcej

Bożena Wojnar

Project Manager Przeczytaj więcej

Patrycja Jakubik

Project Manager Przeczytaj więcej

Paulina Dybol

Specjalista ds. finansowych Przeczytaj więcej
Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!