-->

LIVE STREAMING | TRANSMISJE LIVE

             

Realizacja wizji

Zapewniamy wielokamerową realizację wizji opartą o profesjonalny sprzęt firm Sony, Blackmagic Design, Barco. Dysponujemy własną infrastrukturą pozwalającą przeprowadzić nam transmisje live małych wydarzeń firmowych, konferencji, kongresów a także koncertów.
Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, Śląsk i Podkarpacie ze szczególnym uwzględnieniem miast takich jak Kraków, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Zakopane – oczywiście nasze ekipy są mobilne i jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Państwa live streaming z dowolnego miejsca w Polsce.

 

 

Kamery

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych kamer dostępnych do wynajęcia w naszej firmie. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt i obsługę, pełną sprawność wynajmowanych urządzeń i assistance związany z zastosowaniem kamer do realizacji wizji. Pracujemy oraz proponujemy wynajem kamer :

 
SONY PXW-X400
SONY PXW-FS7
SONY PMW-EX3
 

 

Sprzęt do realizacji

Jakość transmisji live, w dużej mierze zależy od posiadanego sprzętu i umiejętności ekipy. Doświadczenie które zdobyliśmy przez lata pozwala nam zrealizować transmisję live na bardzo wysokim poziomie. Duży zasób sprzętowy pozwala nam dobrać odpowiednie narzędzia zarówno na małe budżetowe wydarzenia jak i realizacje w których wykorzystujemy kilkanaście kamer. Nasza baza sprzętowa pozwala nam również na zapewnienie Oświetlenia, Nagłośnienia oraz Ekranów LED na Państwa Wydarzenie!

 

 

Dział Sprzedaży i Marketingu

Sławek Adamczyk

Nasz team do TWOJEJ dyspozycji

Grzegorz Potoczek

CEO | Dyrektor Zarządzający Przeczytaj więcej

Piotr Górski

COO | Dyrektor Operacyjny Przeczytaj więcej

Bożena Wojnar

Project Manager Przeczytaj więcej

Patrycja Jakubik

Project Manager Przeczytaj więcej

Paulina Dybol

Specjalista ds. finansowych Przeczytaj więcej
Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!