LIVE STREAMING | TRANSMISJE LIVE

REALIZACJA WIZJI

STREAMING DO INTERNETU | LIVE STREAMING

Zapewniamy wielokamerową realizację wizji opartą o profesjonalny sprzęt firm Sony, Blackmagic Design, Barco. Dysponujemy własną infrastrukturą pozwalającą przeprowadzić nam transmisje live małych wydarzeń firmowych, konferencji, kongresów a także koncertów.
Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, Śląsk i Podkarpacie ze szczególnym uwzględnieniem miast takich jak Kraków, Katowice, Rzeszów czy Wrocław – oczywiście nasze ekipy są mobilne i jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Państwa live streaming z dowolnego miejsca w Polsce.

KAMERY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych kamer dostępnych do wynajęcia w naszej firmie. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt i obsługę, pełną sprawność wynajmowanych urządzeń i assistance związany z zastosowaniem kamer do realizacji wizji. Pracujemy oraz proponujemy wynajem kamer :

SONY PXW-X400

SONY PXW-FS7

SONY PMW-EX3

Sprzęt do realizacji

Jakość transmisji live, w dużej mierze zależy od posiadanego sprzętu i umiejętności ekipy. Doświadczenie które zdobyliśmy przez lata pozwala nam zrealizować transmisję live na bardzo wysokim poziomie. Duży zasób sprzętowy pozwala nam dobrać odpowiednie narzędzia zarówno na małe budżetowe wydarzenia jak i realizacje w których wykorzystujemy kilkanaście kamer. Z powodzeniem wykorzystujemy jazdy kamerowe czy krany kamerowe w celu nadania dynamiki ujęciom. Nasza baza sprzętowa pozwala nam również na zapewnienie Oświetlenia, Nagłośnienia oraz Ekranów LED na Państwa Wydarzenie!

OBSŁUGA

Operatorzy

Realizatorzy

Oświetleniowcy

Akustycy

Kontakt

Dział Sprzedaży i Marketing

Nasz team do TWOJEJ dyspozycji

Dowiedz się więcej klikając w poniższe linki

Realizacje

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!