-->

Nagłośnienie koncertowe, konferencyjne, bankietowe na imprezy eventy, koncerty i konferencje

   

NAGŁOŚNIENIE | OBSŁUGA NAGŁOŚNIENIA

Nagłośnienie eventu lub koncertu jest kwestią absolutnie kluczową dla powodzenia przedsięwzięcia. Dobór odpowiedniego do potrzeb organizatora sprzętu może stanowić nie lada wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak m.in. gabaryty obiektu, akustyka przestrzeni pleneru czy liczebność audiencji. Doświadczenie wynikające z współpracy przy realizacji ponad 6000 eventów to gigantyczna wartość dodana, którą wnosimy do współpracy z klientami. Z jednej strony na mapie obiektów i przestrzeni eventowych w Polsce niewiele jest takich miejsc, w których obsługa nagłośnienia CMA nie miała okazji już pracować. Z drugiej strony, nawet jeśli takie miejsce przyjdzie nam obsłużyć to błyskawicznie analizujemy jego parametry i perfekcyjnie dobieramy z własnego magazynu odpowiedni do sytuacji sprzęt nagłośnieniowy.

 

Sprzęt, którym dysponują nasi specjaliści od dźwięku i nagłośnienia należy do najlepszych i najbardziej niezawodnych na rynku. Stworzymy wspólnie zapomniane widowisko muzyczne lub profesjonalnie i estetycznie udźwiękowioną konferencję czy kongres. Nasze możliwości i umiejętności są do twojej pełnej dyspozycji.

NAGŁOŚNIENIE KONCERTOWE LINIOWE - NAGŁOŚNIENIE KONCERTÓW

 

NAGŁOŚNIENIE KONCERTÓW – NAGŁOŚNIENIE ESTRADOWE
SYSTEM FRONTOWY D&B AUDIOTECHNIK SERIA Q

 

Kultowy, niezawodny, pięknie brzmiący, wydajny i uwielbiany przez widzów, artystów oraz realizatorów system D&B Seria Q zaliczany jest do systemów liniowych nagłośnienia liniowego średniej wielkości, system ten jest kompaktowy, estetyczny, prosty i szybki w montażu. Spełnia wymagania techniczne wszystkich polskich artystów estradowych. Świetnie nadaje się do stackowania oraz podwieszania. Znajduje zastosowanie w realizacjach plenerowych i w pomieszczeniach zamkniętych takich jak areny, hale sportowe, sale kongresowe, podczas nagłośnienia koncertów, eventów, show, kongresów.

Nagłośnienie eventowe
EAW SB1000 SUBWOOFER

 

Subwoofer; dwa 18″ głośniki niskotonowe promieniujące bezpośrednio. Każdy driver posiada indywidualne złącze na panelu wejść. Punkty montażowe 3/8″-16. Tryb pracy: single-amp lub dual-amp. Pasmo przenoszenia 28 Hz – 156 Hz. Moc LF1: 700W/ 127dB SPL@8Ohm (połowa przestrzeni), LF2: 700W/ 127dB SPL@8Ohm (połowa przestrzeni), LF1+LF2: 1400W/ 133dB SPL@4Ohm (połowa przestrzeni). Złącza: Belka zaciskowa. Wymiary: 539 x 757 x 1087, waga 86 kg

 

Nagłośnienie koncertowe na koncertach gwiazd zagranicznych

Koncerty zagranicznych gwiazd, występy rodzimych artystów, wielkie show i mniejsze eventy – podczas organizacji wszystkich konieczne jest odpowiednie nagłośnienie eventowe. Ponieważ publiczne wydarzenia przyciągają zwykle ogromną liczbę widzów, należy zadbać o to, aby każdy, bez względu na to, gdzie siedzi lub stoi, mógł cieszyć się każdym wydarzeniem.

Interesuje Cię nagłośnienie koncertowe liniowe? Możesz go wynająć prosto od nas!

NAGŁOŚNIENIE KONFERENCYJNE - NAGŁOŚNIENIE KONFERENCJI

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda konferencja to stres dla prowadzących, dlatego gwarantujemy świetnej jakości mikrofony, które gwarantują komfort oraz wygodę podczas wystąpień. W zależności od rodzaju i charakteru imprezy jesteśmy w stanie zapewnić takie narzędzia, które ułatwią każde wystąpienie. Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń oraz zespół, który z przyjemnością pomoże Państwu zaplanować takie nagłośnienie konferencyjne i wesprze w trakcie trwania konferencji. Pracowaliśmy przy wielu tego typu wydarzeniach, dlatego wiemy, gdzie i jak rozmieszczać punkty nagłośnieniowe, aby wszyscy zebrani doskonale słyszeli każde słowo prowadzących. Odpowiednio dostosowane nagłośnienie konferencji zapewni wszystkim słuchaczom komfort i możliwość swobodnego korzystania z wiedzy, którą przekazują prelegenci. QSC Aktywne Kolumny Szerokopasmowe K8 i K10.

Nagłośnienie bankietowe

Oferujemy właściwie dobrane nagłośnienie bankietowe i na imprezy, odpowiednie do danego typu sceny, transport oraz montaż i nadzór podczas wydarzenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach oraz współpracujemy z zespołem profesjonalnych techników i realizatorów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą usługą wynajmu nagłośnienia

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE I PRZEWODOWE

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE SHURE ULX D I SERIA UR

Cyfrowy System Bezprzewodowy Shure UHF-R oraz ULX-D dla profesjonalnych instalacji dźwiękowych. Shure ULX-D oferuje najwyższej jakości 24-bit/48kHz cyfrową jakość dźwięku w połączeniu z wyjątkowo efektywnym wykorzystaniem dostępnego spektrum radiowego. Ten system zaspokaja potrzeby wymagających instalacji dźwiękowych.

 

ULX-D wykorzystuje szyfrowanie sygnału w formacie Advanced Encryption Standard (AES-256) do zastosowań o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Pozwala też na bezproblemową integrację z obecnymi kontrolerami sterowania multimediami i wykorzystuje najnowszą technologię akumulatorów Li-Ion, pochodzącą z z systemu Axient.

 

CATCHBOX PRO – MIKROFON ANGAŻUJĄCY PUBLICZNOŚĆ

Rozwiązanie angażujące uczestników każdej konferencji. Zamiast nudnego choć często estetycznego przeżycia w postaci podawania mikrofonu przez hostessy, dzięki CATCHBOX PRO teraz możesz rzucać swoim mikrofonem. Catchbox Pro to moduł, przekształcający istniejące nadajniki typu beltpack, oznacza to, że można łatwo zintegrować się z praktycznie dowolnym mikrofonem. Użytkownicy po prostu podłączają istniejący nadajnik pasa do wbudowanego mikrofonu i elektroniki Catchbox Pro. System CATCHBOX PRO jest zdolny obsłużyć do 2000 uczestników eventu, jego zasięg wynosi 90m, a żywnotność baterii pozwala na aż 20 godzin pracy

Kontakt

Grzegorz Potoczek

Lista wybranych zespołów z którymi mieliśmy przyjemność współpracować:

Audiofeels
Perfect
Lady Punk
Myslowitz
Closterkeller
The Exploited
Zakopower
Kombi
Sick of it All
Madball
Renata Przemyk
KSU
Stanisław Soyka
Strachy na lachy
Kadavar
Bracia
Soulfly
Kat&Roman Kostrzewski
Accept
Helloween
Agnieszka Chylińska
Ania Wyszkoni
Blue Cafe
Ewa Farna
Formacja Nieżywych Schabuff
Singin’Birds
Matt Maher
Papa De
Lemon
Sepultura
Nosowska
the Architects
Natalia Przybysz
Marika

Asking Alexandria
Mela Koteluk
Sigma
O.S.T.R.
Taco Hemingway
Hey
Dawid Podsiadło
Brathanki
De Mono
Kult
Clock Machine
Golec uOrkiestra
Patrycja Markowska
Wilki
Zakopower
TE-TRIS
MIKROMUSIC
Netsky
The Subways
Hadouken!
Grubson
Parov Stelar Band
Modestep
Ten Typ Mes
Fair Weather Friends
Grubson
Gooral
Vavamuffin
Margaret
Edyta Górniak
Malicki – filharmonia dowcipu
Gereration
Kate Ryan
Halinka Młynkowa
Hunter

Duke Dumont
Happysad
T.Love
Acid Drinkers
Brodka
Afromental
Maryla Rodowicz
AbradAb
Kamp!
Bajm
Justyna Steczkowska
Natural Dread Killaz
Le Moor
DJ Adamus
Muchy
Papa Musta
Junior Stress
HURT
Pidżama Porno
Maria Peszek
Luxtorpeda
Donatan i Cleo
Jamal
Lao Che
Periphery
Samael
Pogodno
Machine Head
Testament
Farben Lehre
Turbo
FISZ EMADE TWORZYWO
Lipali

Coma
Miuosh
Czesław Śpiewa
Enej
Kult
Buldog
Big Cyc
Raz Dwa Trzy
Koniec Świata
Dog Eat Dog
Megadeath
Tymon & the Transistors
Shaun Garrison (USA)
Matt Maher (CAN)
Audrey Assad (USA)
Pogodno
Dick4Dick
Moonspell
Kreator
Vader
Cannibal Corpse
Dezerter
Fates Warning
Behemoth
Anthrax
Smolik
Nuclear Assault
Machine Head
FrontSide
Bokka
Świetliki
Krzysztof Zalewski

Skontaktuj się z nami

Realizacje

Obsługa nagłośnienia na imprezach

Dobra organizacja eventu to wypadkowa wielu elementów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest profesjonalne nagłośnienie sceniczne i estradowe. Bez niego nie może odbyć się żaden koncert, festiwal czy inna impreza. Ważny jest nie tylko odpowiedni sprzęt audio, który zagwarantuje najwyższą jakoś dźwięku, ale również należyta obsługa techniczna eventu. Jeśli chcesz powierzyć obsługę Twoich wydarzeń sprawdzonej i godnej zaufania firmie nagłośnieniowej, doskonale trafiłeś.

Możemy zająć się kompleksową obsługą techniczną Twojej imprezy – wraz z nagłośnieniem estradowym. Znamy się na systemach audio i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nagłośnienie na imprezę było na jak najwyższym poziomie. Interesuje Cię nagłośnienie koncertu w plenerze lub sali konferencyjnej? Zależy Ci na krystalicznie czystym dźwięku bez zakłóceń i pogłosu? Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Mając świadomość, jak ważną kwestią jest odpowiednie nagłośnienie estradowe, dbamy o to, abyś mógł cieszyć się odpowiednią akustyką, dostosowaną do potrzeb.
Nasza firma specjalizuje się w obsłudze nagłośnienia podczas wszelkich wydarzeń muzycznych i rozrywkowych. Oferujemy profesjonalne nagłaśnianie imprez, festiwali, koncertów i innych eventów – zarówno masowych, jak i kameralnych. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie obsługi nagłośnienia estradowego podczas całego wydarzenia. Posiadamy wszelkie akcesoria potrzebne do zamontowania sprzętu nagłośnieniowego na scenie. Znamy się na projektowaniu systemów nagłośnieniowych w taki sposób, aby dźwięk był jak najwyższej jakości i aby dotarł do każdego miejsca na widowni. Nagłośnienie eventów z naszą pomocą spełni oczekiwania nie tylko organizatorów, ale i zgromadzonej publiczności.

 

Nagłośnienie estradowe

Nasza załoga to eksperci od nagłaśniania imprez koncertowych w zamkniętych pomieszczeniach oraz profesjonalnego nagłośnienia imprez plenerowych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym niezbędnym do obsługi konferencji, wydarzeń muzycznych, gali i jubileuszy, który zapewnia najwyższy poziom realizacji. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie obsługi dźwiękowej zarówno dużych imprez, jak i małych kameralnych eventów. Nasi eksperci zapewniają najlepszą konfigurację nagłośnienia imprez w zależności od potrzeb. Dzięki współczesnej technice i umiejętnemu połączeniu jej z dźwiękiem mamy możliwość stworzenia niezwykłego widowiska maksymalnie dopracowanego pod każdym względem.
Pracujemy tylko na sprawdzonych rozwiązaniach. Uważnie słuchamy naszych klientów i starannie dobieramy narzędzia do wymagań danego eventu. Bez względu na rodzaj i charakter organizowanej imprezy jesteśmy w stanie zapewnić równomierny i czysty dźwięk. Odpowiadamy na przeróżne potrzeby organizatorów. Zapewniamy nagłośnienie koncertów, nagłośnienie konferencyjne oraz nagłośnienie imprez firmowych. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom nagłośnienie imprezy nigdy nie było łatwiejsze.

 

Nagłośnienie sceniczne

Niezawodność proponowanych przez nas rozwiązań gwarantuje najwyższą jakość audio. Staramy się do każdego z projektów podchodzić indywidualnie, z pasją i pełnym poświęceniem. Nie powielamy utartych schematów – dla nas liczy się elastyczność i kreatywność. Zapewniamy profesjonalne nagłaśnianie koncertów, konferencji i imprez okolicznościowych zawsze uwzględniając potrzeby organizatora i szczegółowe wymagania techniczne. Wiemy, że ostatecznie najważniejsze są wrażenia gości i dbamy o to, by były jak najlepsze.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!