Nagłośnienie

NAGŁOŚNIENIE | OBSŁUGA NAGŁOŚNIENIA

Nagłośnienie eventu jest kwestią absolutnie kluczową dla powodzenia przedsięwzięcia. Dobór odpowiedniego do potrzeb organizatora sprzętu może stanowić nie lada wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak m.in. gabaryty obiektu, akustyka przestrzeni pleneru czy liczebność audiencji. Doświadczenie wynikające z współpracy przy realizacji ponad 6000 eventów to gigantyczna wartość dodana, którą wnosimy do współpracy z klientami. Z jednej strony na mapie obiektów i przestrzeni eventowych w Polsce niewiele jest takich miejsc, w których obsługa nagłośnienia CMA nie miała okazji już pracować. Z drugiej strony, nawet jeśli takie miejsce przyjdzie nam obsłużyć to błyskawicznie analizujemy jego parametry i perfekcyjnie dobieramy z własnego magazynu odpowiedni do sytuacji sprzęt nagłośnieniowy.

 

Sprzęt, którym dysponują nasi specjaliści od dźwięku i nagłośnienia należy do najlepszych i najbardziej niezawodnych na rynku. Stworzymy wspólnie zapomniane widowisko muzyczne lub profesjonalnie i estetycznie udźwiękowioną konferencję czy kongres. Nasze możliwości i umiejętności są do twojej pełnej dyspozycji.

NAGŁOŚNIENIE KONCERTOWE LINIOWE

NAGŁOŚNIENIE ESTRADOWE
SYSTEM FRONTOWY D&B AUDIOTECHNIK SERIA Q

 

Kultowy, niezawodny, pięknie brzmiący, wydajny i uwielbiany przez widzów, artystów oraz realizatorów system D&B Seria Q zaliczany jest do systemów liniowych średniej wielkości, system ten jest kompaktowy, estetyczny, prosty i szybki w montażu. Spełnia wymagania techniczne wszystkich polskich artystów estradowych. Świetnie nadaje się do stackowania oraz podwieszania. Znajduje zastosowanie w realizacjach plenerowych i w pomieszczeniach zamkniętych takich jak areny, hale sportowe, sale kongresowe, podczas nagłośnienia koncertów, eventów, show, kongresów.

 

EAW SB1000 SUBWOOFER

 

Subwoofer; dwa 18″ głośniki niskotonowe promieniujące bezpośrednio. Każdy driver posiada indywidualne złącze na panelu wejść. Punkty montażowe 3/8″-16. Tryb pracy: single-amp lub dual-amp. Pasmo przenoszenia 28 Hz – 156 Hz. Moc LF1: 700W/ 127dB SPL@8Ohm (połowa przestrzeni), LF2: 700W/ 127dB SPL@8Ohm (połowa przestrzeni), LF1+LF2: 1400W/ 133dB SPL@4Ohm (połowa przestrzeni). Złącza: Belka zaciskowa. Wymiary: 539 x 757 x 1087, waga 86 kg

 

Koncerty zagranicznych gwiazd, występy rodzimych artystów, wielkie show i mniejsze eventy – podczas organizacji wszystkich konieczne jest odpowiednie nagłośnienie estradowe. Ponieważ publiczne wydarzenia przyciągają zwykle ogromną liczbę widzów, należy zadbać o to, aby każdy, bez względu na to, gdzie siedzi lub stoi, mógł cieszyć się każdym wydarzeniem.

NAGŁOŚNIENIE KONFERENCYJNE

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda konferencja to stres dla prowadzących, dlatego gwarantujemy świetnej jakości mikrofony, które gwarantują komfort oraz wygodę podczas wystąpień. W zależności od rodzaju i charakteru imprezy jesteśmy w stanie zapewnić takie narzędzia, które ułatwią każde wystąpienie. Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń oraz zespół, który z przyjemnością pomoże Państwu zaplanować takie nagłośnienie konferencyjne i wesprze w trakcie trwania konferencji. Pracowaliśmy przy wielu tego typu wydarzeniach, dlatego wiemy, gdzie i jak rozmieszczać punkty nagłośnieniowe, aby wszyscy zebrani doskonale słyszeli każde słowo prowadzących. Odpowiednio dostosowane nagłośnienie konferencji zapewni wszystkim słuchaczom komfort i możliwość swobodnego korzystania z wiedzy, którą przekazują prelegenci. QSC Aktywne Kolumny Szerokopasmowe K8 i K10.

NAGŁOŚNIENIE BANKIETOWE

Oferujemy właściwie dobrane nagłośnienie bankietowe, odpowiednie do danego typu sceny, transport oraz montaż i nadzór podczas wydarzenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach oraz współpracujemy z zespołem profesjonalnych techników i realizatorów. JBL PRX.

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE I PRZEWODOWE

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE SHURE ULX D I SERIA UR

Cyfrowy System Bezprzewodowy Shure UHF-R oraz ULX-D dla profesjonalnych instalacji dźwiękowych. Shure ULX-D oferuje najwyższej jakości 24-bit/48kHz cyfrową jakość dźwięku w połączeniu z wyjątkowo efektywnym wykorzystaniem dostępnego spektrum radiowego. Ten system zaspokaja potrzeby wymagających instalacji dźwiękowych.

 

ULX-D wykorzystuje szyfrowanie sygnału w formacie Advanced Encryption Standard (AES-256) do zastosowań o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Pozwala też na bezproblemową integrację z obecnymi kontrolerami sterowania multimediami i wykorzystuje najnowszą technologię akumulatorów Li-Ion, pochodzącą z z systemu Axient.

 

CATCHBOX PRO – MIKROFON ANGAŻUJĄCY PUBLICZNOŚĆ

 

Rozwiązanie angażujące uczestników każdej konferencji. Zamiast nudnego choć często estetycznego przeżycia w postaci podawania mikrofonu przez hostessy, dzięki CATCHBOX PRO teraz możesz rzucać swoim mikrofonem. Catchbox Pro to moduł, przekształcający istniejące nadajniki typu beltpack, oznacza to, że można łatwo zintegrować się z praktycznie dowolnym mikrofonem. Użytkownicy po prostu podłączają istniejący nadajnik pasa do wbudowanego mikrofonu i elektroniki Catchbox Pro. System CATCHBOX PRO jest zdolny obsłużyć do 2000 uczestników eventu, jego zasięg wynosi 90m, a żywnotność baterii pozwala na aż 20 godzin pracy

Organizujesz wydarzenie? Zorganizuj je z CMA.