Obsługa techniczna imprez Kraków | Warszawa | Wrocław

ZADAWAJ WŁAŚCIWE PYTANIA I SZUKAJ NAJPRECYZYJNIEJSZYCH ODPOWIEDZI

Zadawanie odpowiednich pytań i poszukiwanie najwłaściwszych odpowiedzi to niewątpliwie sztuka trudna, której uczymy się całe życie. Organizacja imprezy, niezależnie od jej skali, wymiaru i rodzaju jest przedsięwzięciem wymagającym znalezienia precyzyjnych odpowiedzi na stosunkowo proste pytania.

 

W kontekście wymiaru pytanie brzmi „Gdzie i kiedy odbędzie się impreza?”

 

W kontekście skali pytanie brzmi „Ilu uczestników weźmie w niej udział?”

 

W kontekście rodzaju pytanie brzmi „Jaki jest cel organizacji tej imprezy?”

 

Odpowiedź na te trzy kluczowe pytania determinuje jej format, a co za tym idzie twoje potrzeby organizacyjne w zakresie obsługi i obsługi technicznej planowanej imprezy.

Obsługa techniczna imprez Kraków | Warszawa | Wrocław z CMA

Proponujemy Państwu obsługę imprez każdego formatu od strony technicznej. Zadbamy o każdy element składowy i wyręczymy cię z tak prostych obowiązków jak dostarczenie i rozstawienie wystarczającej liczby stołów i krzeseł, instalacja i obsługa oświetlenia i nagłośnienia, aż po obsługę wizji i udźwiękowienia oraz rejestrację video i streaming wydarzenia. Dysponujemy najlepszym sprzętem konferencyjnym i systemami komunikacji bezprzewodowej.

 

W CMA przykładamy dużą wagę do dobrej jakości dźwięku i muzyki. Dysponujemy szerokim wachlarzem doskonałej jakości nagłośnienia od bankietowego, przez konferencyjne, aż po koncertowe. Dostarczamy mikrofony, sprzęt komunikacyjny i sprzęt rejestrujący dźwięk. Jeśli takie będzie twoje życzenie i potrzeba zarówno obraz jak i dźwięk zarejestrujemy, a także zorganizujemy streaming video i audio. W naszych zasobach znajdują się również ciekawe i innowacyjne rozwiązania takie jak mikrofon Catchbox Pro. Więcej o dostępnym sprzęcie eventowym możesz przeczytać tutaj.

BEZPIECZEŃSTWO IMPREZ WYMAGA ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU

W przypadku imprez dużych, w których organizator przewiduje udział kilkuset i więcej uczestników niezbędne stanie wzięcie pod uwagę kwestii bezpieczeństwa uczestników. To jeden z najistotniejszych elementów procesu organizacji imprezy, którego pominąć po prostu nie można. Obsługa techniczna imprez z CMA dostarczy i zamontuje infrastrukturę w Krakowie, Warszawie Wrocławiu i innych lokalizacjach w postaci ogrodzeń czy barierek ograniczających dostęp do określonych miejsc.

TAK DALEKO, A JEDNAK TAK BLISKO

Już podczas imprez dla kilkuset uczestników, większość z nich nie ma możliwości znalezienia się w pobliżu głównej sceny, w bezpośredniej bliskości biegu zdarzeń scenicznych. Stojący kilkadziesiąt metrów od sceny mają wrażenie jakby coś im umykało. Nie są w stanie dostrzec akcji dziejącej się na scenie. Rozwiązaniem jest instalacja ekranów led i telebimów led. W niektórych przypadkach dobrym rozwiązaniem może być też instalacja ekranów projekcyjnych i obsługa obrazu za pomocą projektorów multimedialnych. Dzięki pracy operatorów kamer oraz naszego teamu od realizacji wizji obraz będzie na żywo przesyłany na ekrany. W ten sposób każdy uczestnik, niezależnie od miejsca jakie zajmuje, będzie mógł cieszyć się doskonałym podglądem biegu zdarzeń na scenie.

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów z wydarzeń przy krótych mieliśmy przyjemność pracować. W naszym Event Portfolio dostępne są relacje photo, video i tekstowe obejmujące, w niektórych przypadkach także etap przygotowania oraz organizacji i pracy zaplecza technicznego. Bez ciężkiej i dobrze skoordynowanej pracy tych ludzi sukces wielu imprez byłby zwyczajnie niemożliwy.

Sprawdź także jak wygląda nasza obsługa techniczna eventów

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!