-->

Wynajem kamer i sprzętu video

Wynajem kamer HD i sprzętu video do produkcji nagrań video na potrzeby telewizji i internetu wymaga w dzisiejszych czasach wykorzystania najdoskonalszego dostępnego sprzętu. Do stworzenia satysfakcjonującej jakości filmu z imprezy okolicznościowej, także takich jak wesele czy studniówka również wymaga profesjonalnego urządzenia. Oferując wynajem kamery HD przykładamy ogromną wagę do tego, by utrwalony przy jej pomocy audiowizualny zapis charakteryzowała najlepsza jakość obrazu i dźwięku.

JAKIE KAMERY HD I SPRZĘT VIDEO MOŻESZ WYNAJĄC W WYPOŻYCZALNI CMA?

 

W naszym magazynie znajdą Państwo wyłącznie sprzęt filmujący renomowanej marki Sony, będącej od lat liderem w branży elektronicznej. Wynajmowane kamery cechuje perfekcyjna rozdzielczość i szeroki zakres zastosowania. Nasza wypożyczalnia kamer HD gwarantuje sprzęt, a także jego obsługę w najwyższym standardzie, pełną sprawność dostarczanych urządzeń oraz wsparcie przy zastosowaniu kamer do realizacji wizji.

 

Aktualnie dysponujemy dwoma modelami: Sony PMW-EX3 to kamera o pół-naramiennej konstrukcji, z wymiennym obiektywem –  umożliwiającym dobór optyki do okoliczności oraz z możliwością zdalnego sterowania -dającą autentyczną elastyczność podczas tworzenia materiału. Zastosowano w niej sygnały genlock oraz timecode – pozwalający na pełną synchronizację wizji i dźwięku. Model Sony PXW-FS7 powstał w odpowiedzi na oczekiwania dokumentalistów. Wygodna w obsłudze kamera dzięki swojej ergonomicznej budowie sprawdzi się w każdych warunkach. Urządzenie zapewnia operatorowi komfort filmowania nawet przez bardzo długi czas.

CO JESZCZE ZNAJDZIESZ W WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU AUDIO I VIDEO CMA?

Oferujemy również na wynajem kran kamerowy – unoszący kamerę ponad podłoże na wysokość kilku metrów. Dzięki jego zastosowaniu możliwe staje się filmowanie z miejsc znajdujących się poza zasięgiem operatora. Ujęcia ludzi, przestrzeni, obiektów zrealizowane z nowej, nieosiągalnej dla człowieka perspektywy wzbogacą realizowany materiał video.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!