-->

Automotive
Discovery Weekend Krakow

Piękne oblicze niemieckiej motoryzacji
Klient
Expo Kraków i DMC Poland
Obszary
Kompleksowa obsługa eventów
Czas
29 listopada 2014
Czas trwania
1 dzień

O projekcie

Niekonwencjonalna prezentacja miasta Kraków i EXPO

Kraków rozwija się niesamowicie szybko i w wielu kierunkach. Dzięki powstawaniu nowoczesnych obiektów takich, jak EXPO staje się idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju targów, konferencji i imprez branżowych. Naszą gościnność w nietypowy sposób zaprezentowaliśmy niemieckim koncernom motoryzacyjnym w ramach Automotive Discovery Weekend Featuring Carlson Rezidor & Partners. W jednym miejscu zgromadziliśmy najlepsze samochody, które wzbudzają u kierowców ogromne emocje. Ekspozycja pokazała, że niemieckie samochody są nie tylko solidne, ale również dobrze wyglądają. Mieliśmy niepowtarzalną okazję podziwiać najpiękniejsze oblicze motoryzacji.

Celem projektu było też ukazanie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków jako wyjątkowej przestrzeni wystawienniczej na światowym poziomie. W trakcie eventu wykorzystaliśmy także multimedia idealnie komponujące się oprawą wizualną imprezy. Zrealizowane przez nasz wydarzenie w pełni podkreślało nowoczesne przestrzenie EXPO, wydobywając z nich widowiskowy i unikalny charakter.

9 000 metrów kwadratowych powierzchni
8 profesjonalnych projektorów multimedialnych
7 ekranów projekcyjnych o wytrzymałej konstrukcji
6 najlepszych samochodów wyeksponowanych w jednym miejscu

Nasz Klient

Expo Kraków i DMC Poland

Wydarzenie zostało zrealizowane dla Expo Kraków, w którym na co dzień odbywają się największe kongresy, konferencje i targi. To wielofunkcyjny obiekt, zaprojektowany z myślą o organizacji imprez na najwyższym, światowym poziomie. 13 tysięcy metrów kwadratowych, w tym 9 tysięcy metrów powierzchni wystawienniczej pozwoliło nam na opracowanie bardzo rozbudowanej koncepcji wydarzenia.

 

Równolegle klientami był DMC Poland – firma zajmująca się organizacją eventów,  konferencji, imprez integracyjnych i korporacyjnych, w tym spotkań biznesowych oraz Radisson – 5-gwiazdkowy hotel, położony w centrum Krakowa.

Animacje

Animacje przygotowane na potrzeby realizacji.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!