-->

Konferencja Grupy Tauron

Wyjątkowa oprawa wizualna dla niezwykłego odkrycia
Klient
Grupa Tauron, Kopalnia Wapienia Czatkowice
Obszary
Kompleksowa obsługa eventów
Czas
15 maja 2015
Czas trwania
1 dzień

O projekcie

Z okazji otwarcia nowego złoża wapienia w należącej do Grupy Tauron Kopalni Wapienia Czatkowice zorganizowaliśmy wyjątkową konferencję.

Konferencję zorganizowaliśmy w niesamowitym miejscu – w kopułach na terenie Alvernia Studios. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 uczestników, w tym władze samorządowe, przedstawiciele uczelni wyższych, a także partnerzy grupy Tauron. Inwestycja, zajmująca obszar 50 hektarów, gwarantuje możliwość wydobycia surowców przez kolejne kilkadziesiąt lat dając kopalni nowe możliwości rozwoju. Zrealizowaliśmy nietuzinkową i sugestywną prezentację multimedialną w pełni podkreślającą rangę i charakter tego odkrycia.

200 uczestników wydarzenia: marszałkowie, władze uczelni wyższych, partnerzy grupy Tauron
92 dni nieustannych przygotowań
40 osób zaangażowanych w produkcję

„Okazuje się, że otwarcie kopalni nie musi odbywać się wprost w odkrywce, może odbyć się w pięknym studio i w kapitalnych warunkach. Gratuluję wszystkim pomysłodawcom, autorom scenariusza oraz scenografii”.

Sławomir Kosiba, Prezes Kopalni Wapienia Czatkowice

Nasz Klient

Grupa Tauron i Kopalnia Wapienia Czatkowice

Wydarzenie zostało zorganizowane na zlecenie Grupy Tauron i Kopalni Wapienia Czatkowice. Tauron SA to polskie przedsiębiorstwo z branży energetycznej. Głównymi polami jego działalności są wytwarzanie, dystrybucja oraz sprzedaż energii elektrycznej i ciepła. KW Czatkowice jest natomiast odkrywkowym zakładem górniczym, który wydobywa wysokiej jakości złoża wapieni karbońskich.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!