Obiekty partnerskie

Znajomość obiektu i jego warunków jest kluczowa przy realizacji wydarzeń. CMA jest stałym partnerem i preferowanym realizatorem wydarzeń w wielu niepowtarzalnych lokalizacjach m.in.:

EXPO Kraków

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

Światowej klasy obiekt targowo-biznesowo-rozrywkowy. 13 tys. m2 powierzchni, 2 hale wystawiennicze, modułowe i klimatyzowane sale, lobby, restauracja, pokoje spotkań i monitorowany parking na 700 pojazdów. Wielofunkcyjność tego doskonale zaprojektowanego obiektu sprawia, że można w nim zrealizować eleganckie gale, kongresy i targi a nawet, tak jak w naszym przypadku,
z łatwością zamienić go w plan filmowy.

http://expokrakow.com/pl

Alvernia Studios

Kosmiczne miasteczko naszpikowane nowoczesną technologią i designem z filmu „Obcy”, które przeniesie twój event na wyższy wymiar. Doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych, uroczystości firmowych, pokazów mody, konferencji prasowych, naukowych, oraz wykładów i szkoleń. Największa hala jest w stanie pomieścić 1200 osób. Ogromna przestrzeń, wysokie na 14 m sklepienie
i niesamowita akustyka. Parking na 170 samochodów oraz bogate zaplecze gastronomiczne, garderoby i charakteryzatornie.

ICE Kraków Congress Centre

Jedno z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych centrów kongresowych Europy. Nowoczesna architektura, doskonała lokalizacja i wyposażenie, bogate zaplecze i niezliczona ilość różnych zastosowań od kongresów, konferencji, koncertów po spektakle teatralne, wystawy i inne prestiżowe wydarzenia kulturalne i społeczne.

Spodek

Wyjątkowy, charakterystyczny obiekt, który daje nieograniczone możliwości organizacji wydarzeń. Miejsce spotkań polityków i biznesmenów podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego lecz również przestrzeń dla graczy gier komputerowych z całego świata podczas Intel Extreme Masters. Spodek to również idealne i sprawdzone miejsce do organizacji targów i wystaw, kongresów, konferencji oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych.

http://www.spodekkatowice.pl

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Wielofunkcyjny, nowoczesny, złożony obiekt z charakterystycznym wypełnionym zielonym przejściem na ukos przez dach budynku. Główną funkcję budynku można określić, jako kongresową, konferencyjną. wystawienniczą, targową, widowiskową. W budynku znajdziemy Foyer główne, salę wielofunkcyjną, salę bankietową, audytorium, zespół sal konferencyjnych, kawiarnię oraz restaurację.

http://www.mck.katowice.eu/

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!