Wynajem ekranów i telebimów

Wynajem ekranów LED

Wynajem ekranów i telebimów w wypożyczalni CMA to gwarancja dostępności najwyższej klasy, nowoczesnego technologicznie sprzętu. oferujemy wynajem ekranów LED, wynajem monitorów LCD i ekranów dotykowych zdolnych zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego organizatora każdego rodzaju eventu.

TELEBIMY WYNAJEM, KTÓRYCH TO GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI OPRAWY WIZUALNEJ

Telebimy wchodząc do eventowego mainstreamu stały się integralną częścią nie tylko festiwali i koncertów, ale wszelkich imprez masowych. Coraz częściej są także wykorzystywane w trakcie imprez kameralnych, pokazów mody, a nawet kongresów i konferencji. W ofercie CMA znajdziesz telebimy wynajem, których jest atrakcyjny cenowo i daje gwarancję niezawodności działania.

Oprawę wizualną twojego eventu możesz projektować dowolnie. Dysponujemy ekranami LED o niemal wszystkich dostępnych na rynku przekątnych, szerokim zastosowaniu, a przede wszystkim spełniających wszystkie wymagane normy. Sprzęt jest regularnie poddawany przeglądom i konserwacji. Jest bezpieczny, a zarazem łatwy w montażu i demontażu. Ze strony specjalistów CMA możesz zawsze liczyć na pomoc i poradę w kwestii doboru odpowiedniego do twoich potrzeb telebimu. Nasza wypożyczalnia ekranów LED zapewnia usługę na najwyższym możliwym poziomie

Jeśli nie dysponujesz własnym trasnportem i zespołem specjalistów, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty obsługi technicznej eventów. Wynajęty telebim dowieziemy we wskazane miejsce, zainstalujemy i obslużymy video, które chcesz zaprezentować podczas wydarzenia.

MONITORY LCD – WYNAJEM, KTÓRY SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA

Oferta wynajmu ekranów to także pełny asortyment monitorów LCD do wynajęcia. Niezależnie od twoich potrzeb i oczekiwań zachęcamy do kontaktu z naszym działem Multimediów. Nasi specjaliści po krótkiej rozmowie pomogą dobrać odpowiedni dla twojego eventu sprzęt oraz przedstawią ofertę handlową dostępnych w wypożyczalni monitorów. Stali klienci także w tym przypadku mogą liczyć na atrakcyjne warunki cenowe.

Znajdziesz u nas takie perełki jak NEC V552 czy NEC E805. To nowoczesne technologicznie monitory LCD Full HD o bardzo szerokim zastosowaniu. Zaspokoją większość standardowych, a często także niestandardowych potrzeb związanych z technologiczną płaszczyzną kreacji wizualnej eventów. Są łatwe w obsłudze, niezawodne i energooszczędne.

Również w przypadku wynajmu monitorów LCD możesz zawsze liczyć na pomoc naszych doświadczonych specjalistów obsługi technicznej eventów. Wynajęty sprzęt dostarczymy, zainstalujemy, podłączymy, obsłużymy i zabierzemy spowrotem do magazynu po zakończeniu eventu. Maksimum twojego komfortu i 100% pewności, że ten fragment planu biegu zdarzeń przebiegnie bez zarzutu i zawsze w najwyższej jakości.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!