-->

Obsługa imprez masowych

CHARAKTERYSTYKA:

Impreza masowa jest odpłatnym eventem artystyczno-rozrywkowym, kulturalnym lub sportowym. Może to być festiwal, koncert muzyczny lub cykliczny event sportowy w środku dużego miasta. Impreza masowa ma miejsce na stadionie lub w odpowiednim do celu imprezy miejscu plenerowym. Przepisy polskiego prawa przewidują, że o imprezie masowej mówimy w sytuacji kiedy liczebność jej uczestników przekracza trzysta osób (w przypadku hali sportowej lub innego obiektu zamkniętego) lub tysiąc osób w przypadku imprez masowych organizowanych na stadionach lub na terenach niezabudowanych. Te same przepisy stanowią, że do imprez masowych nie zalicza się: festynów, widowisk teatralnych, zabaw zakładowych, olimpiad dla niepełnosprawnych, ani koncertów organizowanych w szkołach, bibliotekach i kinach.

 

Pokrewne eventy: zgromadzenie, zlot, zawody sportowe, turniej

OBSŁUGA IMPREZ MASOWYCH – KROK PO KROKU

  1. Planowanie przebiegu imprezy;
  2. Wybór miejsca mieszczącego przewidzianą ilość osób;
  3. Opracowanie materiałów promocyjnych, pozyskiwanie pozwoleń;
  4. Dobór prelegentów i prowadzącego event;
  5. Ustalanie zasad współpracy z zaproszonymi gośćmi;
  6. Promocja imprezy, patronaty medialne, kampanie promocyjne;
  7. Przygotowanie miejsca, zabezpieczenie imprezy masowej;
  8. Realizacja i obsługa imprez masowych;
  9. Podziękowania i podsumowanie przedsięwzięcia.

Imprezy masowe nierozerwalnie wiążą się z koniecznością wielopłaszczyznowej, doskonale skoordynowanej pracy organizacyjnej.  Opracowując  harmonogram imprezy masowej, podczas której w danym miejscu i czasie znajdzie się kilkutysięczny tłum ludzi, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. CMA służy swoim doświadczeniem już na tym etapie przygotowawczym eventu. Pomożemy podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego do celu miejsca. Powinno być ono dostosowane do szacowanej liczby gości, powinno być wyposażone w zaplecze higieniczno-sanitarne oraz sprzęt ratowniczy i gaśniczy. Zapewnienie odpowiednio liczebnej i wykwalifikowanej ochrony to także obowiązek organizatora imprezy masowej – nie można o tym zapominać.

 

Jeśli jako organizator imprezy masowej będziesz tego potrzebował możemy wyręczyć cię w pozyskiwaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń, tworzeniu dokumentacji czy składaniu koniecznych wniosków.

 

Nasz zespół kreatywny zajmie się brandingiem oraz całą oprawą graficzno-wizualną wydarzenia. Zaprojektujemy wszystko od biletów, przez stronę internetową i profil wydarzenia w mediach społecznościowych, aż po elementy aranżacji wizualnej przestrzeni wydarzenia. Jeśli scenariusz imprezy będzie przewidywał zastosowanie wysokiej klasy technologicznych rozwiązań mutimedialnych jak na przykład wyświetlanie animacji 2D i 3D albo obejmował będzie projekcje i mapping 3D, to zaangażowanie obsługi wydarzeń CMA w projektowanie i realizację tej płaszczyzny wizualnej będzie strzałem w dziesiątkę.

 

Wspólnie zaplanujemy i zrealizujemy skuteczny plan promocji imprezy masowej. Dotarcie do maksymalnej liczby potencjalnych uczestników to maksymalne uprawdopodobnienie sukcesu eventu. Wiemy jak to osiągnąć. Robiliśmy to tysiące razy.

 

CMA dysponuje bogatą bazą konferansjerów, spośród których wybierzemy dla Ciebie profesjonalistów sprawdzonych i doświadczonych w prowadzeniu imprez masowych.   Obsługa imprez masowych jest ściśle związana z zapewnieniem oczekiwanego komfortu osób przybyłych i uczestników. Często imprezy masowe są wydarzeniami muzycznymi, do których realizacji niezbędna jest odpowiednie miejsce i zabezpieczenia.

 

Korzystając z naszych usług, możesz upamiętnić Twoją imprezę masową, jak również pokazać ją na żywo. CMA w ramach oferty photo&video pokaże światu Twój event za pośrednictwem relacji telewizyjnej, intenetowej lub post-eventowo w postaci filmu dokumentalnego.

 

Obsługa imprez masowych CMA to także, a może przede wszystkim światowej klasy, doskonale skoordynowana i dysponująca najnowocześniejszym sprzętem obsługa techniczna festiwali, koncertów i innych form imprez masowych. CMA zajmie się  konstrukcją i montażem sceny, scenografią, oświetleniem i nagłośnieniem eventu. Zadbamy również o bezpieczeństwo – zainstalujemy barierki ochronne i ogrodzenia. Zapewnimy również atestowane zadaszenia sceniczne, które są gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności.

 

Nie potrzebujesz wsparcia? Jako agencja eventowa masz zasoby i kompetencje do organizacji i obsługi imprezy masowej? Brakuje ci jednak sprzętu, aby wizję imprezy masowej urzeczywistnić. Spokojnie. Oferta wypożyczalni sprzętu eventowego została stworzona własnie z myślą o tobie.

Skontaktuj się z nami

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!