-->

Wynajem ekranów dotykowych

Concept Music Art Sp z o.o. oferuje usługę wynajmu ekranów dotykowych na eventy, targi i konferencje. Doskonale się sprawdzają jako dodatkowy sposób na reklamę i promocję oraz źródło informacji o oferowanych usługach lub produktach. Idealne rozwiązanie na profesjonalną i nowoczesną promocję. Troszcząc się o wysoką jakość naszych usług oraz satysfakcję klientów oferujemy ekrany dotykowe wynajmowane o znakomitych atrybutach.

 

Wyjątkowa jakość odczytu obrazu oraz technologiczne zaawansowanie ekranu dotykowego zapewniają najwyższy wymiar obsługi imprezy. Ekrany dotykowe są niezwykle nowoczesnym sprzętem, który zapewniają komunikację na najwyższym poziomie, ponieważ wprowadzają element interakcji z odbiorcą.  Oferta sprzedażowa, informacje o firmie, agenda wydarzenia albo zwykłe informacje jak się poruszać po imprezie, sklepie, targach są bardzo przejrzyste i wyjątkowo przyjaźnie zaprezentowane dzięki wykorzystaniu ekranu dotykowego.

 

Każda firma, która chce budować pozytywny, profesjonalny oraz nowoczesny wizerunek powinna wybrać promocję  przy użyciu interaktywnego ekranu dotykowego. Wynajem sprzętu jest oferowany w dobrych cenach, więc jest to świetna okazja dotarcia do docelowego odbiorcy z informacjami jakie chcemy przekazać o firmie, o produktach, wartościach, działaniach.

 

Nasza firma posiada profesjonalny sprzęt, doskonałych fachowców, zgrany zespół oraz ogromne doświadczenie. Zapewniamy transport sprzętu, montaż oraz profesjonalną obsługę techniczną.

Jeżeli interesuje Cię Wynajem ekranów dotykowych – zapraszamy do kontaktu

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!