Wynajem nagłośnienia

Oferta wypożyczalni obejmuje wysokiej klasy wynajem sprzętu nagłośnieniowego takich marek jak JBL, D&B, Pol-Audio, Eastern Acoustic Works (EAW) czy QSC. To zestawienie renomowanych producentów nie wyczerpuje tematu dostępnych zasobów sprzętu nagłaśniającego, ale z całą pewnością godnie go reprezentuje.

 

Wypożyczalnia sprzętu nagłaśniającego i imprezowego CMA dysponuje zarówno pojedynczymi komponentami jak i całymi systemami nagłośnienia zdolnymi obsłużyć event dowolnego formatu. Jesteśmy sprawdzonym i solidnym partnerem małych i dużych agencji eventowych oraz organizatorów imprez.

 

Specjaliści od realizacji dźwięku i nagłośnienia z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Polski południowej traktują naszą firmę jako miejsce pierwszego wyboru w kwestii skompletowania lub tylko uzupełnia systemów audio podczas obsługiwanych przez siebie wydarzeń.

 

Co u nas znajdziesz? W zasadzie wszystko.

WYNAJEM NAGŁOŚNIENIA EVENTOWEGO

NAGŁOŚNIENIE KONCERTOWE LINIOWE

NAGŁOŚNIENIE KONFERENCYJNE

NAGŁOŚNIENIE BANKIETOWE

MONITORY ODSŁUCHOWE

MIKSERY I PROCESORY AUDIO

KOŃCÓWKI MOCY

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE I PRZEWODOWE

 

Wynajem nagłośnienia w CMA to nie tylko sprzęt, ale także fachowe doradztwo oraz profesjonalna obsługa techniczna.

 

Zadzwoń do nas, porozmawiamy o twoich potrzebach i oczekiwaniach dotyczących finalnego efektu audio organizowanego i obsługiwanego przez Ciebie nagłośnienia. Podpowiemy najlepsze rozwiązania dopasowując je do budżetu, którym dysponujesz w ramach organizacji wydarzenia.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!