-->

Wynajem nagłośnienia

Wypożyczalnia nagłośnienia i sprzętu audio

 

Oferta wypożyczalni obejmuje wysokiej klasy wynajem sprzętu nagłośnieniowego takich marek jak JBL, D&B, Pol-Audio, Eastern Acoustic Works (EAW) czy QSC. To zestawienie renomowanych producentów nie wyczerpuje tematu dostępnych zasobów sprzętu nagłaśniającego, ale z całą pewnością godnie go reprezentuje.

 

Wypożyczalnia sprzętu nagłaśniającego i imprezowego CMA dysponuje zarówno pojedynczymi komponentami jak i całymi systemami nagłośnienia zdolnymi obsłużyć event dowolnego formatu. Jesteśmy sprawdzonym i solidnym partnerem małych i dużych agencji eventowych oraz organizatorów imprez.

 

Specjaliści od realizacji dźwięku i nagłośnienia z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Polski południowej traktują naszą firmę jako miejsce pierwszego wyboru w kwestii skompletowania lub tylko uzupełnia systemów audio podczas obsługiwanych przez siebie wydarzeń.

 

Co u nas znajdziesz? W zasadzie wszystko.

WYNAJEM NAGŁOŚNIENIA EVENTOWEGO

NAGŁOŚNIENIE KONCERTOWE LINIOWE

NAGŁOŚNIENIE KONFERENCYJNE

NAGŁOŚNIENIE BANKIETOWE

MONITORY ODSŁUCHOWE

MIKSERY I PROCESORY AUDIO

KOŃCÓWKI MOCY

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE I PRZEWODOWE

 

Wynajem nagłośnienia w CMA to nie tylko sprzęt, ale także fachowe doradztwo oraz profesjonalna obsługa techniczna.

 

Zadzwoń do nas, porozmawiamy o twoich potrzebach i oczekiwaniach dotyczących finalnego efektu audio organizowanego i obsługiwanego przez Ciebie nagłośnienia. Podpowiemy najlepsze rozwiązania dopasowując je do budżetu, którym dysponujesz w ramach organizacji wydarzenia.

 

Wynajem nagłośnienia

Powodzenie eventu wymaga solidnego zaplanowania i dbałości o najdrobniejsze detale. Jednym z istotnych elementów każdej imprezy jest odpowiednie nagłośnienie. Dobry sprzęt nagłaśniający to podstawa każdego wydarzenia scenicznego. Niezależnie od tego, czy organizujesz duży koncert, mały recital, piknik firmowy lub inną imprezę, profesjonalne nagłośnienie jest niezbędne do tego, by uznać wydarzenie za udane. Z myślą o kompleksowej obsłudze technicznej eventów, koncertów, konferencji, pokazów mody, akcji promocyjnych i innego typu imprez czy wydarzeń powstała nasza wypożyczalnia sprzętu audio.

 

Wynajem nagłośnienia wpływa na profesjonalizm oraz unikalny charakter wydarzenia. To ważne nie tylko w przypadku dużych imprez, ale też małych przedsięwzięć, które również potrzebują solidnego i niezawodnego sprzętu estradowego. Wiedząc, jak ważne jest odpowiednio zaplanowane nagłośnienie miejsc, w których odbywają się eventy, oferujemy wypożyczenie nagłośnienia na imprezy plenerowe i zamknięte (m.in. klubowe). Decydując się na współpracę z wypożyczalnią nagłośnienia masz pewność, że Twoje wydarzenie zakończy się pełnym sukcesem. W zakres naszych usług wchodzi wynajem głośników, monitorów odsłuchowych, mikserów i procesorów audio, a także mikrofonów przewodowych i bezprzewodowych. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie doradzą Ci najlepsze rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

 

Wypożyczalnia głośników

Na bogaty asortyment naszej wypożyczalni składają się różne rodzaje sprzętu nagłośnieniowego. Posiadamy na wynajem nagłośnienie na koncerty, występy solistów, przemówienia, konferencje oraz małe imprezy okolicznościowe. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych zasobów sprzętu nagłaśniającego podczas bankietów, występów kabaretowych, prób muzycznych, a także dużych imprez plenerowych. Istnieje też możliwość wypożyczenia głośników, mikrofonów oraz gotowych zestawów nagłośnieniowych na konferencje. Nasza wypożyczalnia sprzętu nagłaśniającego pomoże Ci zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt. Gwarantujemy najlepsze rozwiązania technologiczne, łączące funkcjonalność z doskonałą jakością dźwięku.

 

Wynajem nagłośnienia w Krakowie i terenie całego kraju

Naszą mocną stroną jest wynajem nagłośnienia w Krakowie, a także wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego w innych rejonach Polski. Tym, co odróżnia nas od większości wypożyczalni nagłośnienia na rynku, jest niezwykle bogaty asortyment. Aby ułatwić naszym klientom wybór proponujemy gotowe zestawy nagłośnienia estradowego i scenicznego, które można dowolnie modyfikować oraz łączyć ze sobą. Jesteśmy przekonani, że wybierając naszą wypożyczalnię nagłośnienia będziesz w pełni zadowolony.

Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze sprzętu oraz rodzaju instalacji. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz zawsze kompleksową obsługę. Oprócz wynajmu nagłośnienia oferujemy także profesjonalną obsługę wydarzeń i nagłaśnianie imprez zamkniętych, jak i plenerowych. Zapewniamy niezawodne wsparcie, dzięki któremu każdy organizowany event stanie się niezapomnianym doświadczeniem.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!