-->

Wynajem sceny

Wynajem sceny jest jednym z najistotniejszych punktów na mapie drogowej sukcesu przedsięwzięć i wydarzeń, których scenariusz przewiduje występy artystów estradowych. Agencje eventowe i organizatorzy wydarzeń znajdą w naszych zasobach konstrukcje sceniczne spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Do Państwa dyspozycji w ramach umów wynajmu scen oddajemy konstrukcje sceniczne w ilości zdolnej obsłużyć każdy rodzaj eventu. Sprzęt jest modułowy, łatwy w konfiguracji i montażu/demontażu.

WYNAJEM BEZPIECZNEJ SCENY TO TWÓJ PRIORYTET?

Bezpieczeństwo zarówno ekip montażowych jak i artystów występujących na naszych scenach są dla nas priorytetem. Sceny do wynajęcia w wypożyczalni CMA są regularnie poddawane przeglądom i konserwacji. Uszkodzone elementy są naprawiane lub wymieniane na nowe.

KONSTRUKCJE SCENICZNE DO WYNAJĘCIA WRAZ Z OBSŁUGĄ TECHNICZNĄ

Jeśli taka będzie potrzeba gwarantujemy dostawę sprzętu wraz z montażem i demontażem sceny we wskazanym przez organizatora miejscu. Obsługa techniczna CMA należy do najskuteczniejszych, doskonale skoordynowanych ekip na polskim rynku eventowym. Działamy niemal bez przerwy przez 365 dni w roku. Każdego dnia, gdzieś w Polsce, nasze sceny na wynajem służą za miejsce występów artystów i gwiazd każdego formatu. Usługi profesjonalistów CMA w zakresie obsługi technicznej sceny to zawsze gwarancja dobrze wykonanej pracy. Działamy terminowo, bezpiecznie i co najważniejsze skutecznie.

 

Skontaktuj się z nami już teraz. Porozmawiamy, ustalimy jakie są twoje potrzeby w zakresie wypożyczania sceny, doradzimy najlepsze rozwiązanie i zaoferujemy atrakcyjną cenę. Tym atrakcyjniejszą im dłużej współpracujemy.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!