-->

Obsługa techniczna festiwali i koncertów

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ MASOWYCH

Koncert lub festiwal z supportem technicznym CMA? To się musi udać. Dostarczamy niezawodne usługi wsparcia technicznego dla agencji eventowych i organizatorów koncertów i festiwali muzycznych każdego formatu. Robimy to od 20-lat i robimy to arcydobrze. Działamy według scenariusza, planu i zgodnie z harmonogramem. Zawsze i bezwarunkowo.

 

Oczekiwania wszystkich uczestników procesu tworzenia widowisk i imprez masowych znamy od podszewki. Znając te oczekiwania skomponowaliśmy bazę sprzętu eventowego do budowy sceny, nagłośnienia koncertów i oświetlenia zdolną obsłużyć każdą imprezę i wygenerować niezapomniane wrażenia multiwymiarowe i wielozmysłowe. Wrażenia, które stanowią materiał konstrukcyjny ludzkiego doświadczania rzeczywistości. Nasz support techniczny zadba, żeby były one maksymalnie pozytywne. Możesz być pewny, że wiemy jak i potrafimy to zrobić.

 


Obsługa techniczna festiwali Obsługa techniczne festiwali1

OBSŁUGA TECHNICZNA FESTIWALI …

Obsługa techniczna festiwali to zadanie złożone – wieloetapowe i wielopłaszczyznowe. Wymaga ogromnego skupienia, wysiłku i doskonałej koordynacji zasobów. To trudne środowisko pracy pod presją czasu, efektu i niezmiennie wysokich oczekiwań. Dla CMA to środowisko jest naturalnym ekosystemem, w którym wszystkie nasze silne strony rozwinęliśmy do poziomu mistrzowskiego. A słabości? Jakie słabości?

I TRAS KONCERTOWYCH

Trasy koncertowe także są nie lada wyzwaniem, ze względu na skomplikowany, powtarzalny proces logistyczny i konieczność sprawnego przemieszczania się zarówno gwiazd jak i sprzętu wraz z obsługą. Budowa sceny, składanie, przewożenie, ponowne rozkładanie całej aparatury oświetleniowej, sprzętu audiowizualnego, sceny, dbanie o najdrobniejszy szczegół. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Do tego dochodzi walka z przeciwnościami losu i konieczność radzenia sobie z niesprzyjającą pogodą. Nasz zespół uwielbia takie wyzwania i doskonale sobie z nimi radzi .


Obsługa techniczna koncertów2 Obsługa techniczna koncertów

GDZIE LEŻY TAJEMNICA WIELOLETNIEGO SUKCESU?

Wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt estradowy, nagłośnieniowy i oświetleniowy to elementy ważne. Niezaprzeczalnie. Stoimy jednak na stanowisku, że to nasz zespół obsługi technicznej, napędzany od 20 lat kolejnymi sukcesami, stanowi naszą największą siłę i wartość dodaną. Starannie dobieramy kadrę każdego szczebla i każdej specjalizacji. Wybieramy ludzi z pasją i zaangażowaniem. Lubimy współpracować z profesjonalistami. Wysoka jakość ich pracy jest pochodną bogatego doświadczenia, także tego wynikającego z pokonanych przeszkód i rozwiązanych problemów. To ludzie stojący w cieniu i obsługujący sprzęt są cichymi bohaterami i współautorami sukcesu gwiazd błyszczących na scenach koncertowych i festiwalowych całego świata. Najlepsi z nich, i to nie jest żadna tajemnica – pracują w CMA.

 

Użytkownicy szukają także: obsługa techniczna festiwali Kraków, obsługa techniczna festiwali Warszawa, obsługa techniczna festiwali Wrocław, obsługa koncertów, obsługa koncertów i festiwali


budowa sceny1 budowa sceny
 

Skontaktuj się z nami

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!