Oświetlenie sceniczne LED, koncertowe i estradowe - światła estradowe - obsługa

Wprowadzamy magię w każde wydarzenie. Wykorzystujemy pełnię naszej wyobraźni i najnowocześniejszy sprzęt, taki jak urządzenia inteligentne movinghead, naświetlacze LED, światło profilowe i efektowe. Aranżujemy i zmieniamy przestrzeń architektoniczną każdego obiektu wpływając na emocje i nastrój gości. Show kreujemy w pełnej spójności estetycznej i dynamicznej z multimediami i nagłośnieniem

Magia. To jedno słowo chce usłyszeć każdy organizator eventu padające z ust zachwyconych uczestników. Aranżacja oświetlenia widowiska to płaszczyzna niczym nieograniczonej kreatywności. Oświetlenie koncertowe sceniczne eventowe czy estradowe buduje niepowtarzalną atmosferę. Można powiedzieć, że kreuje inną rzeczywistość, w którą przenoszeni są na krótką chwilę fani, uczestnicy i goście wydarzeń każdego rodzaju.

 

Gra światłem umożliwia wizualną zmianę charakteru przestrzeni architektonicznej. Oświetlenie sceniczne LED i oświetlenie estradowe LED ma moc wpływania na emocje i nastrój gości. Dynamizuje bieg zdarzeń. Spójność estetyczna i doskonała synchronizacja z multimediami i nagłośnieniem potęgują doznania i pozwalają poczuć, niemal dotknąć mocy pozytywnej energii.

 

CMA w swojej pracy wykorzystuje pełny potencjał wyobraźni i najnowocześniejszy sprzęt oświetleniowy. W naszej dyspozycji są urządzenia inteligentne movinghead, naświetlacze LED oraz światło profilowe, efektowe i światła estradowe led.

W CMA ZNAJDZIESZ KAŻDY RODZAJ OŚWIETLENIA EVENTOWEGO I IMPREZOWEGO:

  • oświetlenie sceniczne
  • oświetlenie estradowe
  • oświetlenie koncertowe
  • oświetlenie klubowe
  • oświetlenie architektoniczne

 

Obsługa techniczna CMA specjalizująca się w  aranżacji i obsłudze oświetlenia eventów jest do twojej dyspozycji. Wspólnie zaplanujemy, zaprojektujemy i zrealizujemy niepowtarzalne show z udziałem światła, które na długo zapadnie w pamięci twoich gości.

OŚWIETLENIE EFEKTOWE

OŚWIETLENIE KONCERTOWE | ESTRADOWE | INTELIGENTNE MOVING HEAD

W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne i nowoczesne urządzenia, które zapewniają niezawodność i gwarantowany efekt WOW. Oferowane przez nas oświetlenie efektowe i oświetlenie estradowe to gwarancja najwyższej jakości usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym poszukiwaniem nowych doznań estetycznych daje nieszablonowe rezultaty.

Oto lista posiadanych urządzeń:

Martin MAC QUANTUM WASH link 

Martin MAC AXIOM HYBRID SPOT/BEAM link 

Robe Robin MMX Spot

Robe Robin DLS Profile

Robe Robin 800 LED Wash

Robe ROBIN Pointe

Clay Paky – A.leda B-EYE K20

Clay Paky – A.leda B-EYE K10

Clay Paky Alpha Beam 300

JB VaryLed A7 zoom RGB

Wszystkie zainteresowane osoby oświetleniem estradowym i oświetleniem koncertowym zapraszamy do kontaktu

Wynajem oświetlenia scenicznego | wynajem oświetlenia eventowego | wynajem oświetlenia koncertowego

OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE

ARANŻACYJNE

Oświetlenie architektoniczne podkreśla wiekowe freski i modernistyczne bryły oraz nowatorskie kształty. Pozwala na ukrycie niedoskonałości i wydobywa potencjał z każdego obiektu. Oświetlając daną bryłę chcemy tchnąć w nią drugie życie, które ujawni się po zmroku i podkreśli niebywały charakter budowli.

Dysponujemy:

Naświetlacz Led OWT 48x15W RGB

Naświetlacz Led 432x3W RGB

LED PAR 64 CX-3 RGBW 18x8W

Led Bar Xeos Pixelbar 8080

Led Bar Flash Butrym panel led FL-672

Szperacz 4kW xenon , full dmx

OŚWIETLENIE KONWENCJONALNE

PROFILOWE | SPOT | PATT | ŻAROWE

Nadaje duszy każdemu wydarzeniu niezależnie od tego czy jest to duże show, koncert czy konferencja bez niego scena byłaby płaską i niewidoczną dla widza przestrzenią.

W naszym magazynie znajdziecie:

PC Europe 2000W – ADB

ETC Source Four Zoom 25-50

Spot 650/1000 PC

Spot 650/1000 Fresnel

Follow Spot HMI 1200

Follow Spot HMI 2000

Martin Atomic 3000

Zestaw 8xACL PAR 64

Zestaw 8xACL PAR 36 long

Blinders 8xDWE 650

Blinders 4xDWE 650

Blinders 2xDWE 650

PROJEKTORY GOBO

Projektory gobo wykorzystujemy do wyświetlania logotypów, znaków komunikacyjnych, wzorów scenograficznych. Używamy projektorów do zastosowań wewnętrznych i plenerowych, które posiadają opcje ruchu oraz barwy. Stosujemy system blaszek wycinanych laserowo lub szklanych, które dają ogromne możliwości odwzorowania detalu oraz koloru.

CO WYRÓŻNIA OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ OŚWIETLENIA EVENTOWEGO CMA?

Na pewno kompleksowość oferty i duża dostępność każdego rodzaju oświetlenia.

 

Zespół wykwalifikowanych techników oświetlenia jest zdolny niezawodnie stworzyć kompozycję świetlną zgodną z twoją wizją i oczekiwaniami.

 

Bogate, 20-letnie doświadczenie i realizacja ponad 6000 eventów.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? MASZ JESZCZE WĄTPLIWOŚCI CZY DOBRZE TRAFIŁEŚ?

Sprawdź nasze portfolio i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Wspólnie ustalimy twoje potrzeby i oczekiwania. Podpowiemy i doradzimy jak zorganizować niezapomniany event. Jeśli tak zadecydujesz z wielką przyjemnością będziemy udostępnimy nasze zasoby sprzętowe i kompetencji zespołu fachowców, aby najbardziej wyszukaną wizję urzeczywistnić.

POTRZEBUJESZ TYLKO SPRZĘTU?

Zapraszamy do naszej wypożyczalni oświetlenia, gdzie znajdziesz bogatą ofertę wynajmu oświetlenia. Do wynajęcia mamy nie tylko oświetlenie sceniczne, estradowe i oświetlenie efektowe. Możesz wypożyczyć każdy rodzaj oświetlenia na każdy możliwy event.

Kontakt

Grzegorz Potoczek

Skontaktuj się z nami

Nasze realizacje

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!