Oświetlenie sceniczne i estradowe

Magia. To jedno słowo chce usłyszeć każdy organizator eventu padające z ust zachwyconych uczestników. Aranżacja oświetlenia widowiska to płaszczyzna niczym nieograniczonej kreatywności. Oświetlenie buduje niepowtarzalną atmosferę. Można powiedzieć, że kreuje inną rzeczywistość, w którą przenoszeni są na krótką chwilę fani, uczestnicy i goście wydarzeń każdego rodzaju.

 

Gra światłem umożliwia wizualną zmianę charakteru przestrzeni architektonicznej. Oświetlenie sceniczne i estradowe ma moc wpływania na emocje i nastrój gości. Dynamizuje bieg zdarzeń. Spójność estetyczna i doskonała synchronizacja z multimediami i nagłośnieniem potęgują doznania i pozwalają poczuć, niemal dotknąć mocy pozytywnej energii.

 

CMA w swojej pracy wykorzystuje pełny potencjał wyobraźni i najnowocześniejszy sprzęt oświetleniowy. W naszej dyspozycji są urządzenia inteligentne movinghead, naświetlacze LED oraz światło profilowe i efektowe.

W CMA ZNAJDZIESZ KAŻDY RODZAJ OŚWIETLENIA EVENTOWEGO I IMPREZOWEGO:

  • oświetlenie sceniczne
  • oświetlenie estradowe
  • oświetlenie koncertów
  • oświetlenie klubowe
  • oświetlenie architektoniczne

 

Obsługa techniczna CMA specjalizująca się w  aranżacji i obsłudze oświetlenia eventów jest do twojej dyspozycji. Wspólnie zaplanujemy, zaprojektujemy i zrealizujemy niepowtarzalne show z udziałem światła, które na długo zapadnie w pamięci twoich gości.

CO WYRÓŻNIA OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ OŚWIETLENIA EVENTOWEGO CMA?

Na pewno kompleksowość oferty i duża dostępność każdego rodzaju oświetlenia.

 

Zespół wykwalifikowanych techników oświetlenia jest zdolny niezawodnie stworzyć kompozycję świetlną zgodną z twoją wizją i oczekiwaniami.

 

Bogate, 20-letnie doświadczenie i realizacja ponad 6000 eventów.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? MASZ JESZCZE WĄTPLIWOŚCI CZY DOBRZE TRAFIŁEŚ?

Sprawdź nasze portfolio i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Wspólnie ustalimy twoje potrzeby i oczekiwania. Podpowiemy i doradzimy jak zorganizować niezapomniany event. Jeśli tak zadecydujesz z wielką przyjemnością będziemy udostępnimy nasze zasoby sprzętowe i kompetencji zespołu fachowców, aby najbardziej wyszukaną wizję urzeczywistnić.

POTRZEBUJESZ TYLKO SPRZĘTU?

Zapraszamy do naszej wypożyczalni oświetlenia, gdzie znajdziesz bogatą ofertę wynajmu oświetlenia. Do wynajęcia mamy nie tylko oświetlenie sceniczne i estradowe. Możesz wypożyczyć każdy rodzaj oświetlenia na każdy możliwy event.

Organizujesz wydarzenie? Zorganizuj je z CMA.