-->

Oświetlenie sceniczne LED, koncertowe i estradowe - światła estradowe - obsługa

Wprowadzamy magię w każde wydarzenie. Wykorzystujemy pełnię naszej wyobraźni i najnowocześniejszy sprzęt, taki jak urządzenia inteligentne movinghead, naświetlacze LED, światło profilowe i efektowe. Aranżujemy i zmieniamy przestrzeń architektoniczną każdego obiektu wpływając na emocje i nastrój gości. Show kreujemy w pełnej spójności estetycznej i dynamicznej z multimediami i nagłośnieniem  

Magia. To jedno słowo chce usłyszeć każdy organizator eventu padające z ust zachwyconych uczestników. Aranżacja oświetlenia widowiska to płaszczyzna niczym nieograniczonej kreatywności. Oświetlenie koncertowe sceniczne eventowe czy estradowe buduje niepowtarzalną atmosferę. Można powiedzieć, że kreuje inną rzeczywistość, w którą przenoszeni są na krótką chwilę fani, uczestnicy i goście wydarzeń każdego rodzaju.

 

Gra światłem umożliwia wizualną zmianę charakteru przestrzeni architektonicznej. Oświetlenie sceniczne LED i oświetlenie estradowe LED ma moc wpływania na emocje i nastrój gości. Dynamizuje bieg zdarzeń. Spójność estetyczna i doskonała synchronizacja z multimediami i nagłośnieniem potęgują doznania i pozwalają poczuć, niemal dotknąć mocy pozytywnej energii.

 

CMA w swojej pracy wykorzystuje pełny potencjał wyobraźni i najnowocześniejszy sprzęt oświetleniowy. W naszej dyspozycji są urządzenia inteligentne movinghead, naświetlacze LED oraz światło profilowe, efektowe i światła estradowe led.

W CMA ZNAJDZIESZ KAŻDY RODZAJ OŚWIETLENIA EVENTOWEGO I IMPREZOWEGO:

  • oświetlenie sceniczne
  • oświetlenie estradowe
  • oświetlenie koncertowe
  • oświetlenie klubowe
  • oświetlenie architektoniczne

 

Obsługa techniczna CMA specjalizująca się w  aranżacji i obsłudze oświetlenia eventów jest do twojej dyspozycji. Wspólnie zaplanujemy, zaprojektujemy i zrealizujemy niepowtarzalne show z udziałem światła, które na długo zapadnie w pamięci twoich gości.

OŚWIETLENIE SCENICZNE - EFEKTOWE

OŚWIETLENIE KONCERTOWE | ESTRADOWE | INTELIGENTNE MOVING HEAD

W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne i nowoczesne urządzenia, które zapewniają niezawodność i gwarantowany efekt WOW. Oferowane przez nas oświetlenie efektowe i oświetlenie estradowe to gwarancja najwyższej jakości usługi. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym poszukiwaniem nowych doznań estetycznych daje nieszablonowe rezultaty.

Oto lista posiadanych urządzeń:

Martin MAC QUANTUM WASH link 

Martin MAC AXIOM HYBRID SPOT/BEAM link 

Robe Robin MMX Spot

Robe Robin DLS Profile

Robe Robin 800 LED Wash

Robe ROBIN Pointe

Clay Paky – A.leda B-EYE K20

Clay Paky – A.leda B-EYE K10

Clay Paky Alpha Beam 300

JB VaryLed A7 zoom RGB

Wszystkie zainteresowane osoby oświetleniem estradowym i oświetleniem koncertowym zapraszamy do kontaktu

OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE

ARANŻACYJNE

Oświetlenie architektoniczne podkreśla wiekowe freski i modernistyczne bryły oraz nowatorskie kształty. Pozwala na ukrycie niedoskonałości i wydobywa potencjał z każdego obiektu. Oświetlając daną bryłę chcemy tchnąć w nią drugie życie, które ujawni się po zmroku i podkreśli niebywały charakter budowli.

Dysponujemy:

Naświetlacz Led OWT 48x15W RGB

Naświetlacz Led 432x3W RGB

LED PAR 64 CX-3 RGBW 18x8W

Led Bar Xeos Pixelbar 8080

Led Bar Flash Butrym panel led FL-672

Szperacz 4kW xenon , full dmx

OŚWIETLENIE ESTRADOWE - KONWENCJONALNE

PROFILOWE | SPOT | PATT | ŻAROWE

Nadaje duszy każdemu wydarzeniu niezależnie od tego czy jest to duże show, koncert czy konferencja bez niego scena byłaby płaską i niewidoczną dla widza przestrzenią.

W naszym magazynie znajdziecie:

PC Europe 2000W – ADB

ETC Source Four Zoom 25-50

Spot 650/1000 PC

Spot 650/1000 Fresnel

Follow Spot HMI 1200

Follow Spot HMI 2000

Martin Atomic 3000

Zestaw 8xACL PAR 64

Zestaw 8xACL PAR 36 long

Blinders 8xDWE 650

Blinders 4xDWE 650

Blinders 2xDWE 650

PROJEKTORY GOBO

Projektory gobo wykorzystujemy do wyświetlania logotypów, znaków komunikacyjnych, wzorów scenograficznych. Używamy projektorów do zastosowań wewnętrznych i plenerowych, które posiadają opcje ruchu oraz barwy. Stosujemy system blaszek wycinanych laserowo lub szklanych, które dają ogromne możliwości odwzorowania detalu oraz koloru.

CO WYRÓŻNIA OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ OŚWIETLENIA EVENTOWEGO CMA?

Kompleksowość oferty i duża dostępność każdego rodzaju oświetlenia.

 

Zespół wykwalifikowanych techników oświetlenia jest zdolny niezawodnie stworzyć kompozycję świetlną zgodną z twoją wizją i oczekiwaniami.

 

Bogate, 20-letnie doświadczenie i realizacja ponad 6000 eventów.

 

Dlaczego oświetlenie sceniczne jest tak ważne?

 

Profesjonalne oświetlenie estradowe jest ważnym elementem każdego widowiska scenicznego. Światło jest dopełnieniem scenografii, które w znaczący sposób wpływa na odbiór wizualny eventu. Za pomocą oświetlenia scenicznego można stworzyć fascynujący spektakl, który zachwyci każdego widza. Przemyślane i umiejętnie dobrane oświetlenie sceny tworzy dla odbiorcy kolejną warstwę wrażeń i doznań. Światła estradowe mogą budować klimat i rozpalać emocje, kreować niezwykłą atmosferę i wprowadzać uczestników w odpowiedni nastrój w czasie imprezy. Nic tak nie stopniuje napięcia i nie buduje dramaturgii całego eventu jak światła estradowe i sceniczne. Należy pamiętać, że oprócz oprawy wizualnej element ten spełnia też funkcję techniczną: oświetla ważne miejsca czy podkreśla obecność ważnych osób na scenie.

 

Dopasujemy oświetlenie do każdej imprezy

 

Oświetlenie eventowe musi być spójne z zamysłem artystycznym widowiska. Lampy estradowe powinny uzupełniać i współgrać z tym, co w danej chwili dzieje się na scenie. W zależności od konkretnego wydarzenia oświetlenie estradowe będzie się nieco od siebie różniło. Na koncertach i festiwalach kluczową rolę odgrywa synchronizacja świateł scenicznych z muzyką. Za pomocą najwyższej klasy oświetlenia koncertowego można osiągnąć dynamiczne efekty i zapewnić widzom niezapomniane show. Dzięki temu publiczność może usłyszeć najlepsze wykonania ulubionych utworów i poczuć wyjątkowy klimat koncertu. Na imprezach muzycznych światła estradowe są przedstawieniem samym w sobie. Oświetlenie koncertów powinno być dostosowane do klimatu aktualnie granych utworów. Oświetlenie sceniczne ma szczególnie duże znaczenie w przypadku eventów o dużym walorze artystycznym. Recitale, konkursy, przeglądy piosenki czy inne wydarzenia organizowane w dobrych klubach muzycznych cieszą się tak dużą popularnością właśnie dlatego, że tworzą spójną stylistycznie całość.

 

Oświetlenie sceniczne szyte na miarę Twojego eventu

 

Aby oświetlenie sceny mogło spełnić swoją funkcję, potrzebny jest człowiek, który je zaprojektuje i zrealizuje. Nasz team ma duże doświadczenie w zakresie obsługi scenicznej imprez pod kątem oświetlenia. Stosujemy sprawdzone, dobre jakościowo rozwiązania. Przykładamy bardzo dużą wagę do stanu technicznego naszego sprzętu, dzięki czemu zawsze jesteśmy gotowi do realizacji zlecenia. Oświetlenie eventowe nieustannie ewoluuje. Wraz ze wzrostem znaczenia wizualnych aspektów widowisk scenicznych praktycznie z dnia na dzień pojawiają się nowe możliwości. Ciągły rozwój technologii sprawia, że możemy wybierać spośród różnych typów oświetlenia estradowego w zależności od konkretnych potrzeb. Aby zapewnić publiczności maksimum doznań, oprócz podstawowych rozwiązań możemy wzbogacić oświetlenie imprezy o dodatkowe elementy, takie jak lasery, światła migające czy światła estradowe LED.

 

Wspólnie zrealizujmy wizję twojego projektu

 

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego oświetlenia na imprezy plenerowe oraz w obiektach zamkniętych. Zapewniamy dopasowane do wydarzenia oświetlenie imprezowe, estradowe i koncertowe. Wiemy, jak ważne jest fachowe doradztwo przy doborze odpowiednich rozwiązań – u nas możesz na nie liczyć. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy branżowe z dziedziny oświetlenia, multimediów i techniki scenicznej. Zapewniamy nowoczesny sprzęt estradowy od najlepszych producentów. Mamy elastyczne podejście z uwzględnieniem pomysłów naszych klientów. Jesteśmy w stanie w pełni panować nad wydarzeniem.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? MASZ JESZCZE WĄTPLIWOŚCI CZY DOBRZE TRAFIŁEŚ?

Sprawdź nasze portfolio i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Wspólnie ustalimy twoje potrzeby i oczekiwania. Podpowiemy i doradzimy jak zorganizować niezapomniany event. Jeśli tak zadecydujesz z wielką przyjemnością będziemy udostępnimy nasze zasoby sprzętowe i kompetencji zespołu fachowców, aby najbardziej wyszukaną wizję urzeczywistnić.

Kontakt

Grzegorz Potoczek

POTRZEBUJESZ TYLKO SPRZĘTU?

Zapraszamy do naszej wypożyczalni oświetlenia, gdzie znajdziesz bogatą ofertę wynajmu oświetlenia. Do wynajęcia mamy nie tylko oświetlenie sceniczne, estradowe i oświetlenie efektowe. Możesz wypożyczyć każdy rodzaj oświetlenia na każdy możliwy event.

Skontaktuj się z nami

Nasze realizacje

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!