-->

Obsługa techniczna konferencji i kongresów

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ I NIEZAWODNĄ OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ SPOTKAŃ BIZNESOWYCH, KONGRESÓW I KONFERENCJI.

Dysponujemy kompleksowymi rozwiązaniami technologicznymi, technicznymi i sprzętem dedykowanym  obsłudze technicznej konferencji i kongresów. Nasz personel potrafi te rozwiązania wdrożyć niezawodnie w życie. Dbamy o odpowiednie udźwiękowienie, oświetlenie i oprawę eventu. Szczegółowo dokumentujemy jego przebieg w profesjonalnej współpracy razem z najlepszymi fotografami i grafikami.

 

Dostarczamy i obsługujemy: systemy konferencyjne, mównice, systemy audio i video, rejestrację i streaming wydarzenia, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych oraz niemal nieograniczone rozwiązania w zakresie oświetlenia eventów.

DBAŁOŚĆ O NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY

Nasze dotychczasowe doświadczenia z kompleksową obsługą konferencji i kongresów – czy to w Warszawie czy Monako – pokazują, że ważne jest nie tylko zapewnienie sprawnej obsługi stricte technicznej. Ważna jest także dbałość o najdrobniejsze szczegóły tworzące spójną całość przedsięwzięcia. Niezwykle istotne jest wczucie się w atmosferę i myśl przewodnią eventu, oraz dostosowanie do niej scenografii czy oświetlenia. Wszystko po to, aby realizacja takiego eventu stała na poziomie czyniącym temat główny spotkania niemal namacalnym. O ile nasza obsługa konferencji i kongresów potrafi zadbać o dobre samopoczucie gości, ich integrację i zabawę, o tyle obsługa techniczna zadba o niezakłócony i sprawny ich przebieg pod względem udźwiękowienia, oświetlenia, aranżacji scenografii, a nawet rejestracji i streamingu video. Niezależnie od zadania, które przed nami postawisz nasz cel jest zawsze ten sam. Sukces.

ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ PODJĄĆ DZIAŁANIE

Zanim podejmiesz decyzję o zaangażowaniu CMA jako supportu technicznego dla twojego eventu sprawdź koniecznie nasze Portfolio.

 

Nasza historia to pasmo sukcesów wydarzeń przy realizacji, których mieliśmy wielką przyjemność pracować także jako ich obsługa techniczna.

 

Obsługa techniczna konferencji i kongresów CMA to zgrany team ludzi o głowach mieszczących niekończące się pokłady pomysłów na temat tego w jaki sposób można usprawnić techniczną sferę eventu. Wszystko po to, żeby zachwycić przybyłych gości i sprawić, aby organizowany przez Ciebie event został w ich pamięci na długo po powrocie do domu. Nie ma przy tym znaczenia czy realizujesz ciekawy temat dużego wydarzenia, kameralną konferencję związaną z rocznicą powstania firmy czy specjalistyczny kongres naukowy. Potrafimy zamienić w coś arcyciekawego, nawet najnudniejsze spotkanie biznesowe. Robimy to skutecznie od 20 lat.

 

Ludzie szukają również: Obsługa techniczna konferencji, obsługa techniczna konferencji Kraków, obsługa techniczna konferencji Warszawa, obsługa techniczna konferencji Wrocław

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!