-->

Wynajem ekranów LED, telebimów - Wypożyczalnia

Wynajem ekranów LED

CMA PL oferuje szeroki zakres usług, w tym także wynajem ekranów LED na organizację imprez masowych, koncertów, festiwali, konferencji, szkoleń, pokazów, prezentacji i innego typu eventów. Troszcząc się o wysoką jakość naszych usług oraz satysfakcję klientów oferujemy wynajem ekranów LED o wyśmienitych parametrach. Nasze ekrany cechuje wysoka jakość obrazu, możliwość oglądania emitowanego obrazu z krótkiego dystansu, a ekrany zewnętrzne posiadają dużą odporność na warunki atmosferyczne.

 

Oferujemy ekrany LED wynajmowane, które będą doskonałym wsparciem każdego przedsięwzięcia o ustalonej wielkości i uzgodnionym zastosowaniu oraz spełniające wyznaczone normy. Jeżeli organizujemy imprezy incydentalnie wynajem jest bardzo trafną decyzją, ponieważ pozwali na zaoszczędzenie sporej kwoty, jaką trzeba zainwestować w zakup sprzętu o tak wysokiej jakości.

 

Nasza firma ma ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez na których były wykorzystywane ekrany LED. Posiadamy świetny sprzęt, doskonałych fachowców, zgrany zespół oraz ogromne doświadczenie. Zapewniamy transport sprzętu oraz profesjonalną obsługę techniczną.

 

Wynajem ekranów LED i telebimów w wypożyczalni CMA to gwarancja dostępności najwyższej klasy, nowoczesnego technologicznie sprzętu. Oferujemy wynajem ekranów LED, wynajem monitorów LCD i ekranów dotykowych zdolnych zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego organizatora każdego rodzaju eventu.

 

Dysponujemy ekranami LED, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i wymyślnych imprez. Wynajem ekranu LED nie jest wielkim wydatkiem,  a pozwoli na zorganizowanie imprezy na profesjonalnym poziomie, zwiększy pozytywny wizerunek imprezy oraz pozwoli na jej urozmaicenie.

WYNAJEM TELEBIMÓW NA EVENTY

Telebimy wchodząc do eventowego mainstreamu stały się integralną częścią nie tylko festiwali i koncertów, ale wszelkich imprez masowych. Coraz częściej są także wykorzystywane w trakcie imprez kameralnych, pokazów mody, a nawet kongresów i konferencji. W ofercie CMA znajdziesz telebimy wynajem, których jest atrakcyjny cenowo i daje gwarancję niezawodności działania.

 

Oprawę wizualną twojego eventu możesz projektować dowolnie. Wynajmujemy ekrany LED o niemal wszystkich dostępnych na rynku przekątnych, szerokim zastosowaniu, a przede wszystkim spełniających wszystkie wymagane normy. Sprzęt jest regularnie poddawany przeglądom i konserwacji. Jest bezpieczny, a zarazem łatwy w montażu i demontażu. Ze strony specjalistów CMA możesz zawsze liczyć na pomoc i poradę w kwestii doboru odpowiedniego do twoich potrzeb telebimu. Nasza wypożyczalnia ekranów LED zapewnia usługę na najwyższym możliwym poziomie

Jeśli nie dysponujesz własnym trasnportem i zespołem specjalistów, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty obsługi technicznej eventów. Wynajęty telebim dowieziemy we wskazane miejsce, zainstalujemy i obslużymy video, które chcesz zaprezentować podczas wydarzenia.

MONITORY LCD – WYNAJEM, KTÓRY SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA

Oferta wynajmu ekranów LCD to także pełny asortyment monitorów LCD do wynajęcia. Niezależnie od twoich potrzeb i oczekiwań zachęcamy do kontaktu z naszym działem Multimediów. Nasi specjaliści po krótkiej rozmowie pomogą dobrać odpowiedni dla twojego eventu sprzęt oraz przedstawią ofertę handlową dostępnych w wypożyczalni monitorów. Stali klienci także w tym przypadku mogą liczyć na atrakcyjne warunki cenowe.

 

Oferujemy wynajem monitorów dla profesjonalistów. Znajdziesz u nas takie perełki jak NEC V552 czy NEC E805. To nowoczesne technologicznie monitory LCD Full HD o bardzo szerokim zastosowaniu. Zaspokoją większość standardowych, a często także niestandardowych potrzeb związanych z technologiczną płaszczyzną kreacji wizualnej eventów. Są łatwe w obsłudze, niezawodne i energooszczędne.

 

Również w przypadku wynajmu monitorów LCD możesz zawsze liczyć na pomoc naszych doświadczonych specjalistów obsługi technicznej eventów. Wynajęty sprzęt dostarczymy, zainstalujemy, podłączymy, obsłużymy i zabierzemy spowrotem do magazynu po zakończeniu eventu. Maksimum twojego komfortu i 100% pewności, że ten fragment planu biegu zdarzeń przebiegnie bez zarzutu i zawsze w najwyższej jakości.

Wypożyczalnia telebimów i ekranów LED

 

Rozwijająca się technologia dostarcza wielu innowacyjnych rozwiązań, które można wykorzystać w procesie tworzenia eventów. Kreatywnymi zdobyczami współczesnej techniki, które stały się już standardem w czasie różnego rodzaju wydarzeń, są telebimy i ekrany LED. To niewątpliwie skuteczne narzędzia, które wzbogacą i uatrakcyjnią każdy projekt. Telebimy LCD i ekrany LED to nowoczesna forma prezentacji, dostosowana do współczesnego odbiorcy.

 

Telebim do wynajęcia – na jakie okazje się przyda?

 

Telebimy czy ekrany LED to urządzenia, które znajdują obecnie bardzo szerokie zastosowanie. Można je wykorzystać praktycznie na każdym wydarzeniu czy evencie. Warto rozważyć wypożyczenie telebimu przy organizacji takich wydarzeń, jak:

 • targi,
 • eventy promocyjne,
 • prezentacje produktów,
 • pikniki firmowe,
 • koncerty,
 • festiwale,
 • występy kabaretowe,
 • konferencje,
 • gale i jubileusze,
 • pokazy mody,
 • wydarzenia sportowe.

 

Ekrany wykorzystujące technologię diodową umożliwiają wyświetlanie obrazu pełnokolorowego, dzięki czemu zapewniają dużą czytelność. Dużą zaletą telebimów i ekranów LED jest ich modułowość. Segmentowa konstrukcja zapewnia możliwość budowania dowolnych formatów oraz mobilność.

 

Nowoczesne ekrany LED na wynajem

 

Wynajem ekranu LED to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy organizują jednorazowe eventy czy imprezy. W przypadku, gdy nie ma konieczności posiadania sprzętu na stałe, najlepszą alternatywą jest właśnie wypożyczenie telebimu. Mamy do zaoferowania ekrany diodowe odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Niezależnie od przeznaczenia – prezentowanie cyfrowych treści reklamowych, wydarzenia sceniczne czy witryny sklepowe, najważniejszym aspektem naszej pracy jest wynajem telebimów zawsze dokładnie według założeń klienta. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: wynajem ekranów i telebimów LED, a także pełny asortyment monitorów LCD do wynajęcia. Wypożyczalnia telebimów to nie tylko sam sprzęt, ale i profesjonalna grupa techników, którzy zadbają o każdy szczegół przygotowania urządzeń do sprawnego i efektywnego funkcjonowania. Możemy bez problemu przetransportować i zamontować wynajęty telebim w dowolne miejsce.

 

Ekrany LED i telebimy na wydarzenia

 

Wypożyczalnia telebimów CMA oferuje możliwość wynajmu ekranów do celów reklamowych oraz na imprezy masowe. Jeśli jesteś odpowiedzialny za organizację imprezy, koncertu czy jakiegokolwiek innego eventu, zgłoś się do nas. Umożliwiamy wypożyczenie telebimu na mniejsze i większe wydarzenia, zarówno organizowane w obiektach zamkniętych, jak i plenerowe. Posiadamy na wynajem telebimy do zastosowania zewnętrznego oraz wewnętrznego. Wypożyczalnia telebimów CMA zapewnia systemy wizualne nowej generacji. Urządzenia, jakimi dysponujemy, gwarantują doskonałą jakość obrazu, jego wyrazistość oraz widoczność w każdych warunkach atmosferycznych. Wynajem ekranów LED, telebimów i monitorów LCD cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów. Dzięki ekranom diodowym twój event zyska na atrakcyjności i nabierze niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań. Dostosujemy ofertę wynajmu ekranów LED i telebimów do terminu, budżetu i okoliczności. Nasze telebimy są w pełni kompatybilne z komputerami i urządzeniami mobilnymi. Jesteśmy w stanie zapewnić ci najnowocześniejszy sprzęt, który z pewnością sprawdzi się na twoim evencie.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty ekranów LED na wynajem i wyboru najlepszej opcji!

Ekran ledowy P2 UNILUMIN UPAD III Pixel Pitch 2.6mm

Oferujemy wynajem ekranów diodowych telebimów o wysokiej rozdzielczości  HD2 P2.6mm

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Ekran P 2.6 mm gwarantuje doskonałą jakość obrazu, jedną z najwyższych dostępnych na rynku nośników LED. Specjalna konstrukcja zapewnia możliwość szybkiego montażu u demontażu urządzenia.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE

> znakomita jakość obrazu.

> dioda BLACK SMD

> możliwość oglądania emitowanego obrazu z dystansu zaledwie 2 m

TYPOWE ZASTOSOWANIA

> ekran eventowy, targowy

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rozmiar piksela [mm] 2.6
Konfiguracja piksela (R, G, B) 1,1,1
Rozdzielczość ekranu [pix/m2] 147 456
Jasność (wartość skalibroana) [nit] 1000
Kąt widzenia przy 50% jasności [°] H: 140° (+70°/-70°), V: 140 (+70°/-70°)
Waga ( [kg/m2] 23
Pobór mocy (średni / maks.) [W/m2] 185 / 750
Regulacja jasności (skala) 1-8 poz. (ręczna), 1-100 (automat.)
Skala szarości ([poziomów] 14 Bitów
Skanowanie 1/16
Częstotliwość odświeżania (PAL/NTSC) [Hz] 3840
Czas pracy (50% jasności) [godz.] 100 000
Szczelność (przód / tył) IP 30
Temperatura pracy (min. / maks.) [°C] -10 / +50
Wilgotność pracy (min. – maks.) [% RH] 10 / 90

Ekran ledowy HDR 5 P5 DICOLOR Pixel Pitch P5.9mm High Refrash Rate 6700

Oferujemy wynajem ekranów diodowych telebimów o wysokiej rozdzielczości  HD2 P2.6mm

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Ekran HDR 5 gwarantuje doskonałą jakość obrazu, jedną z najwyższych dostępnych na rynku nośników LED. Specjalna konstrukcja zapewnia możliwość szybkiego montażu u demontażu urządzenia.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE

> znakomita jakość obrazu.

> dioda BLACK SMD

> możliwość oglądania emitowanego obrazu z dystansu zaledwie 2 m

TYPOWE ZASTOSOWANIA

> ekran eventowy, targowy

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rozmiar piksela [mm] 5,9
Konfiguracja piksela (R, G, B) 1,1,1
Rozdzielczość ekranu [pix/m2] 28 224
Jasność (wartość skalibroana) [nit] 5000
Kąt widzenia przy 50% jasności [°] H: 140° (+70°/-70°), V: 140 (+70°/-70°)
Waga ( [kg/m2] 23
Pobór mocy (średni / maks.) [W/m2] 270/800
Regulacja jasności (skala) 1-8 poz. (ręczna), 1-100 (automat.)
Skala szarości ([poziomów] 14 Bitów
Skanowanie 1/16
Częstotliwość odświeżania (PAL/NTSC) [Hz] 6700
Czas pracy (50% jasności) [godz.] 100 000
Szczelność (przód / tył) IP65
Temperatura pracy (min. / maks.) [°C] -10 / +50
Wilgotność pracy (min. – maks.) [% RH] 10 / 90

Ekrany diodowe P3 indoor ABSEN POLARIS Pixel Pitch 3.9mm

Oferujemy wynajem ekranów diodowych telebimów o wysokiej rozdzielczości HD3 P3.9mm

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Ekran P3.91 mm gwarantuje doskonałą jakość obrazu, jedną z najwyższych dostępnych na rynku nośników LED. Specjalna konstrukcja zapewnia możliwość szybkiego montażu u demontażu urządzenia.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE

> znakomita jakość obrazu.

> dioda BLACK SMD

> możliwość oglądania emitowanego obrazu z dystansu zaledwie 2 m

TYPOWE ZASTOSOWANIA

> ekran eventowy, targowy

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rozmiar piksela [mm] 3.91
Konfiguracja piksela (R, G, B) 3 in 1 (2121 SMD Black)
Rozdzielczość ekranu [pix/m2] 65 536
Jasność [cd/m2] 1 000
Kąt widzenia [°] H: 140° V: 120°
Waga ( [kg/m2] 24
Pobór mocy (średni / maks.) [W/m2] 185 / 750
Regulacja jasności (skala) 1-8 poz. (ręczna), 1-100 (automat.)
Skala szarości ([poziomów] 65 536
Driving IC MBI 5124
Skanowanie 1/16
Częstotliwość odświeżania (PAL/NTSC) [Hz] 1 200
Czas pracy (50% jasności) [godz.] 100 000
Szczelność (przód / tył) IP40 / IP 21
Temperatura pracy (min. / maks.) [°C] -10 / +50
Wilgotność pracy (min. – maks.) [% RH] 10 / 90
Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!