-->

Wynajem oświetlenia scenicznego, eventowego, estradowego - Wypożyczalnia

Wypożyczalnia oświetlenia scenicznego CMA stawia do dyspozycji agencji eventowych i organizatorów wydarzeń pełną gamę oświetlenia eventowego. Jesteśmy sprawdzonym i solidnym partnerem z bogatym doświadczeniem i jeszcze bogatszą wiedzą specjalistyczną. Naszym know-how służymy już na etapie planowania i projektowania sfery wizualnej przestrzeni eventów. Podpowiemy optymalny dobór oświetlenia scenicznego dostosowując sugestie do pożądanego efektu i atmosfery.

 

Oświetlenie i nagłośnienie imprez to dwa główne elementy, które wzbogacają każde wydarzenie. Zarówno idealny obraz, jak i dobre brzmienie są napędem do uznania imprezy za udaną. Ponadto wynajem oświetlenia nie jest zabiegiem drogim. Taka usługa w porównaniu z budową scenografii czy stawiania różnego rodzaju obiektów stanowi najprostszą formę wzbogacenia estrady, gwarantującą przy tym zadowalający efekt.

Wypożyczalnia oświetlenia scenicznego i eventowego

Organizatorzy większych eventów na pewno znają firmy świadczące usługi związane z wypożyczaniem oświetlenia. Warszawa, Kraków, Lublin to miasta, w których można zauważyć ogromną popularność tego zjawiska. Właśnie z racji dużego zapotrzebowania na specjalistyczny sprzęt – firma CMA świadczy swoje usługi na terenie całego kraju.

 

Rodzaje oświetlenia eventowego do wypożyczenia

 

oświetlenie sceniczne/estradowe

głowy, reflektory wielkogabarytowe, stroboskopy, blinder’y, wytwornice dymu, hazery, sterowniki DMX;

 

oświetlenie dekoracyjne

reflektory, rury LED, listy LED, projektory multimedialne, rzutniki figur/gobo, bryły z podświetleniem, materiały odbijające światło;

 

oświetlenie architektoniczne

oświetlacze, wysokiej jakości listwy LED, reflektory LED

 

 

Kiedy warto wynająć oświetlenie sceniczne i estradowe?

 

Oświetlenie sceniczne, choć na myśl przywodzi teatr lub festiwal, może być zastosowane w przypadku bardziej codziennych eventów, takich jak:

 

  • koncerty,
  • konferencje, szkolenia,
  • pokazy mody,
  • bankiety,
  • jubileusze, urodziny
  • imprezy firmowe,
  • promocje produktu.

 

Jak można zauważyć, z wynajmu oświetlenia scenicznego warto skorzystać w wielu sytuacjach. Taka usługa będzie pomocna zarówno w przypadku wielkich, masowych festiwali, jak i lokalnych koncertów czy nawet spotkań towarzyskich. Gra świateł towarzyszy ludziom na co dzień. A ukierunkowana w odpowiedni sposób przez specjalistów – nadaje pożądanego efektu.

 

Oferujemy wynajem oświetlenia na potrzeby wydarzeń prywatnych i firmowych. Na półkach naszego magazynu znajdziesz oświetlenie sceniczne, estradowe, architektoniczne, efektowe i konwencjonalne. Wynajmiesz u nas pojedyncze elementy albo całe systemy oświetlenia. Swoje potrzeby zrealizujesz w jednym miejscu. Realizujemy dostawy sprzętu oświetleniowego imprez własnymi środkami transportu lub pomagamy zorganizować bezpieczny transport kurierem. Jako wypożyczalnia oświetlenia realizujemy swoje usługi na terenie całego kraju.

 

Wynajem oświetlenia scenicznego dla specjalistów

 

Również dla specjalistów od oświetlenia scenicznego imprez stanowimy wartościowego i kompetentnego partnera. Konsultujemy i podpowiadamy optymalne rozwiązania. Mówimy tym samym językiem, a co najistotniejsze mamy za sobą 20 lat doświadczenia także w obsłudze technicznej oświetlenia podczas wydarzeń od kameralnych imprez scenicznych, przez pokazy mody, konferencje i kongresy, aż po gigantyczne festiwale muzyczne.

Wiemy, że oświetlenie sceniczne idzie w parze z nagłośnieniem. Wspólnie tworzą niezapomniane widowiska. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty wynajmu profesjonalnego nagłośnienia imprez, którą znajdziesz tutaj: Wynajem nagłośnienia

 

Jeżeli jesteś zdecydowany na wynajem oświetlenia – skontaktuj się z nami.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!