Wynajem oświetlenia – Wypożyczalnia

Wypożyczalnia oświetlenia scenicznego CMA stawia do dyspozycji agencji eventowych i organizatorów wydarzeń pełną gamę oświetlenia eventowego. Jesteśmy sprawdzonym i solidnym partnerem z bogatym doświadczeniem i jeszcze bogatszą wiedzą specjalistyczną. Naszym know-how służymy już na etapie planowania i projektowania sfery wizualnej przestrzeni eventów. Podpowiemy optymalny dobór oświetlenia scenicznego dostosowując sugestie do pożądanego efektu i atmosfery.

WYNAJEM OŚWIETLENIA EVENTOWEGO, ESTRADOWEGO I SCENICZNEGO

Na półkach naszego magazynu znajdziesz oświetlenie sceniczne, estradowe, architektoniczne, efektowe i konwencjonalne. Wynajmiesz u nas pojedyncze elementy albo całe systemy oświetlenia. Swoje potrzeby zrealizujesz w jednym miejscu. Realizujemy dostawy sprzętu oświetleniowego imprez własnymi środkami transportu lub pomagamy zorganizować bezpieczny transport kurierem.

 

Również dla specjalistów od oświetlenia scenicznego imprez stanowimy wartościowego i kompetentnego partnera. Konsultujemy i podpowiadamy optymalne rozwiązania. Mówimy tym samym językiem, a co najistotniejsze mamy za sobą 20 lat doświadczenia także w obsłudze technicznej oświetlenia podczas wydarzeń od kameralnych imprez scenicznych, przez pokazy mody, konferencje i kongresy, aż po gigantyczne festiwale muzyczne.

 

Wiemy, że oświetlenie sceniczne idzie w parze z nagłośnieniem. Wspólnie tworzą niezapomniane widowiska. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty wynajmu profesjonalnego nagłośnienia imprez, którą znajdziesz tutaj: Wynajem nagłośnienia

 

Jeżeli jesteś zdecydowany na wynajem oświetlenia – skontaktuj się z nami.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!