-->

PROFESJONALNA
OBSŁUGA
WYDARZEŃ

Z nami Twój event będzie wyglądał
wyjątkowo!


Sprawdź więcej

Who we are?

CMA PL to firma eventowa, która z powodzeniem współpracuje z agencjami eventowymi na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Przez 20 lat funkcjonowania w branży zrealizowaliśmy ponad 6000 wydarzeń. Jesteśmy niezawodnym partnerem eventowym, który z rozmachem wyprodukuje nawet najbardziej wymagające wydarzenia. Razem możemy stworzyć niezapomniane show, oparte na połączeniu kreatywnej koncepcji, nowych technologii i eksperckiej wiedzy specjalistów.

Technical support

Event services

Fair Stands

Multimedia

CMA PL – KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA WYDARZEŃ I TECHNICZNE WSPARCIE EVENTÓW

Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą wydarzeń – kongresów, konferencji, bankietów, eventów firmowych, imprez plenerowych. W pełni angażujemy się w każdy projekt, bo naprawdę lubimy to, co robimy!

Posiadamy doświadczenie, grono specjalistów i odpowiedni sprzęt, by zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie! Nasz zespół specjalistów oraz nowoczesny sprzęt eventowy to gwarancja sukcesu każdego wydarzenia. Wszystkie współprace budujemy na sprawnej komunikacji oraz ponad dwudziestoletnim doświadczeniu.

Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i realizować ich najbardziej wyszukane pomysły. W trakcie produkowanych wydarzeń zapewniamy nie tylko pełne wsparcie techniczne, ale także doradzamy na każdym etapie organizacji eventu.

Naszą siedzibą jest Kraków – to tutaj tworzymy najwięcej eventów. Działamy także na terenie całej Polski, szczególnie na Śląsku, na Podkarpaciu, na Podhalu oraz w Warszawie czy Łodzi.

W branży eventowej funkcjonujemy już od 20 lat – przez ten czas zgromadziliśmy szereg przydatnych doświadczeń, ogromną wiedzę oraz osiągnęliśmy perfekcję w łączeniu techniki, logistyki, produkcji i estetyki organizowanych wydarzeń. Zorganizowaliśmy ponad 6000 eventów w kraju oraz za granicą – targi, konferencje, gale, imprezy plenerowe, koncerty, bale, spotkania firmowe, wydarzenia kulturalne.

Współtworzymy wyjątkowe wydarzenia współpracując z organizatorami każdego rodzaju imprez. Połączenie nieograniczonej wyobraźni oraz umiejętności naszego zespołu z bogatym zapleczem technicznym oraz innowacyjnym sprzętem, pozwala nam z rozmachem zrealizować nawet najbardziej wymagające wydarzenia.

OUR REFERENCES

GOOD REPUTATION AND REFERENCES OF OUR CLIENTS IS THE HIGHEST FORM OF ENNOBLEMENT AND AWARDS FOR OUR WORK. WE HAVE COOPERATED IN ORGANIZING EVENTS FOR SUCH RENOWNED BRANDS AS