-->

Kompleksowa obsługa eventów

Tworzymy wysokiej jakości eventy o niepowtarzalnym charakterze.

Scroll

Kompleksowa realizacja, kreowanie, produkcja i organizacja wydarzeń to od wielu lat nasza specjalność. Znajomość najnowszych trendów, wiedza techniczna i świeże spojrzenie gwarantują najwyższy poziom organizowanych dla Ciebie wydarzeń. Twój event realizowany przez CMA, wyróżni się indywidualnymi i kreatywnymi rozwiązaniami, a nasza opieka merytoryczna i produkcyjna pozwoli Ci osiągnąć zakładane cele.

 

Otwarcia i wydarzenia specjalne

Imprezy których nikt jeszcze nie robił. Niedostępne miejsca, o których nikt nawet nie odważył się pomyśleć. Nietypowe, interdyscyplinarne rozwiązania wymagające wyjątkowej uwagi i twórczego podejścia. Daj się ponieść fantazji. Konferencje, kongresy, targi, wydarzenia muzyczne i sportowe o zasięgu międzynarodowym. Nasz sprzęt, wiedza i międzynarodowe doświadczenie sprawiają, że jesteśmy partnerem i polecanym wykonawcą tego typu eventów na największych obiektach w Polsce. Z nami każda organizacja wydarzenia staje się łatwiejsza!

 

Gale

Świętuj z nami to, co dla Ciebie ważne. Gale, bankiety, jubileusze, ceremonie wręczenia nagród, uroczyste otwarcia obiektów, podtrzymanie relacji z klientami. Pełne wsparcie koncepcyjne i produkcyjne. Celebruj ważne dla Ciebie momenty, organizuj wydarzenia a my zadbamy o resztę.

 

Marketingowe

Skupiamy się na Twoich celach biznesowych, tak projektując wydarzenie, aby maksymalnie zaangażować emocjonalnie jego uczestników. Premiery produktów, konferencje, seminaria, imprezy firmowe, integracyjne, team building, pikniki, wsparcie szkoleń i warsztatów. Od kameralnych spotkań po wydarzenia na kilka tysięcy osób w formalnej, jak i mniej formalnej atmosferze. Przeanalizowane i dokładnie zaplanowane działania przed, w trakcie, jak i po wydarzeniu pozwolą Ci na przełożenie eventu na spektakularny sukces. Organizacja wydarzeń nigdy nie była tak prosta…

 

Pikniki i imprezy rodzinne

Tam gdzie potrzebna jest angażująca uczestników, zróżnicowana rozrywka dla całej rodziny. Festiwale, pikniki, imprezy plenerowe oraz te w obiektach zamkniętych.

 

Muzyczne

Koncerty, przeglądy i  festiwale. Kameralne, jak i te dla wielotysięcznej publiczności. Światło, dźwięk, multimedia, energia i niesamowite przeżycia uczestników. Od wielu lat współpracujemy w tym zakresie z największymi artystami polskich i zagranicznych scen.

 

Pokazy mody

Pokazy na otwartej i zamkniętej przestrzeni. Otwarte i ekskluzywne. Projektowanie wybiegów, scenografia, reżyseria, aranżacja muzyczna i udział artystów. Wszystko czego potrzeba, aby Twoja kolekcja stała się hitem.

 

Realizacje

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!