Obsługa pikników firmowych i imprez integracyjnych

CHARAKTERYSTYKA:

Pikniki firmowe i imprezy integracyjne to specyficzne formy rozrywkowego spędzania czasu dla pracowników firm, a często także ich rodzin. Towarzyszą im przeróżne atakcje: koncerty oraz gry i zabawy w terenie. Często przebieg wydarzenia odbywa się wg. z góry ustalonego scenariusza. Piknik firmowy to impreza wesoła, ciekawa i wzbudzająca bardzo pozytywne emocje. Imprezy integracyjne stały się już intergralną częścią korporacyjnego – i  nie tylko – stylu życia i budowania relacji międzyludzkich wewnątrz organizacji. Piknik firmowy czy impreza integracyjna może mieć charakter kameralny lub masowy. Skala zależy wyłącznie od potrzeb organizatora. Imprezom integracyjnym mogą towarzyszyć także sideeveny w postaci warsztatów i szkoleń podnoszących kwalifikacje lub mających wyłącznie charakter rozrywkowy.

 

Pokrewne eventy:  kurs, seminarium, pokaz, wykład, sympozjum,

ORGANIZACJA I OBSŁUGA PIKNIKÓW I IMPREZ INTEGRACYJNYCH – KROK PO KROKU

  1. Planowanie i wyznaczenie celu wydarzenia;
  2. Wytypowanie odpowiedniego miejsca realizacji wydarzenia;
  3. Scenariusz, plan gier i atrakcji oraz podział zadań;
  4. Przygotowanie materiałów, akcesoriów i sprzętu;
  5. Realizacja oraz obsługa pikników i imprez integracyjnych;
  6. Podsumowanie i podziękowania dla uczestników.

Organizacja pikniku firmowego, festynu firmowego lub imprezy integracyjnej jest procesem stosunkowo złożonym. Wymaga dobrego przygotowania i koordynacji zwłaszcza jeśli biega zdarzeń odbywa się według z góry ustalonego scenariusza. Ponieważ są to zwykle imprezy skierowane do wewnątrz czyli do pracowników firmy toteż komunikacja odbywa się przede wszystkim w oparciu o wewnętrzne kanały komunikacyjne.

 

Piknik firmowy może uatrakcyjnić koncert lub wystąpienie gościa specjalnego. Tutaj CMA służy swoją szeroką siecią kontaktów wśród profesjonalistów, artystów i prowadzących eventy. Będzie ciekawie i angażująco. Dołożymy wszelkich starań, by chwile spędzone przez pracowników na wspólnej zabawie były niezapomniane.

 

Pomagamy i podpowiadamy ciekawe miejsca gdzie piknik firmowy lub imprezę integracyjną warto zrealizować. Organizujemy zakwaterowanie w okolicznych hotelach i pensjonatach. Możemy być tylko wsparciem lub całkowicie wyręczyć Cię z wszelkich obowiązków. Dopniemy twój event na ostatni guzik, a ty i twoi pracownicy będzie się po prostu doskonale bawić.

 

Dysponujemy sprzętem audio i video, który może posłużyć podczas organizacji imprezy integracyjnej. Dostępność w zasadzie każdego rodzaju sprzętu eventowego nie stanowi dla nas bariery – w tym względzie trudno jest lepiej trafić. CMA jako firma eventowa z 20-letnim doświadczeniem w organizacji pikników firmowych i imprez integracyjnych to doskonały partner i nieocenione wsparcie dla osób odpowiedzialnych za organizację tego typu wydarzeń w firmach każdej wielkości – od wielkich korporacji po nie imprezy integracyjne dla niewielkich działów średnich firm lub kilkuosobowych zespołów pracowników firm małych.

 

Współpracujemy i wspieramy na partnerskich zasadach agencje eventowe z całej Polski.

 

Dołożymy wszelkich starań by twój firmowy event w formie pikniku firmowego lub imprezy integracyjnej na długo zapadł w pamięci uczestników, był dla nich atrakcyjny i wzbudził najpozytywniejsze możliwe emocje.

 

Wniesiemy wartość w organizację każdej formy pikniku firmowego, festynu firmowego czy imprezy integracyjnej. Nie ograniczamy się tylko do wsparcia organizacyjnego i promocyjnego. Nasza specjalizacja obejmuje, obok obsługi pikników i imprez integracyjnych także obsługę techniczną eventów i imprez oraz innych wydarzeń tego rodzaju wydarzeń.

 

Użytkownicy poszukują także: obsługa imprez firmowych, obsługa imprez firmowych Kraków, obsługa imprez firmowych Warszawa

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!