Obsługa pikników firmowych i imprez integracyjnych

EVENTY ONLINE

PRZENOSIMY POTENCJAŁ WYDARZEŃ DO INTERNETU! TWORZYMY EVENTY ONLINE

Webinar online, konferencja online, prezentacja online, warsztat online, transmisja na żywo, streaming online, premiera produktu online?

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami: ZORGANIZUJ WYDARZENIE ONLINE

CHARAKTERYSTYKA:

Pikniki firmowe i imprezy integracyjne to specyficzne formy rozrywkowego spędzania czasu dla pracowników firm, a często także ich rodzin. Towarzyszą im przeróżne atakcje: koncerty oraz gry i zabawy w terenie. Często przebieg wydarzenia odbywa się wg. z góry ustalonego scenariusza. Piknik firmowy to impreza wesoła, ciekawa i wzbudzająca bardzo pozytywne emocje. Imprezy integracyjne stały się już intergralną częścią korporacyjnego – i  nie tylko – stylu życia i budowania relacji międzyludzkich wewnątrz organizacji. Piknik firmowy czy impreza integracyjna może mieć charakter kameralny lub masowy. Skala zależy wyłącznie od potrzeb organizatora. Imprezom integracyjnym mogą towarzyszyć także sideeveny w postaci warsztatów i szkoleń podnoszących kwalifikacje lub mających wyłącznie charakter rozrywkowy.

 

Pokrewne eventy:  kurs, seminarium, pokaz, wykład, sympozjum,

ORGANIZACJA I OBSŁUGA PIKNIKÓW I IMPREZ INTEGRACYJNYCH – KROK PO KROKU

  1. Planowanie i wyznaczenie celu wydarzenia;
  2. Wytypowanie odpowiedniego miejsca realizacji wydarzenia;
  3. Scenariusz, plan gier i atrakcji oraz podział zadań;
  4. Przygotowanie materiałów, akcesoriów i sprzętu;
  5. Realizacja oraz obsługa pikników i imprez integracyjnych;
  6. Podsumowanie i podziękowania dla uczestników.

Organizacja pikniku firmowego, festynu firmowego lub imprezy integracyjnej jest procesem stosunkowo złożonym. Wymaga dobrego przygotowania i koordynacji zwłaszcza jeśli biega zdarzeń odbywa się według z góry ustalonego scenariusza. Ponieważ są to zwykle imprezy skierowane do wewnątrz czyli do pracowników firmy toteż komunikacja odbywa się przede wszystkim w oparciu o wewnętrzne kanały komunikacyjne.

 

Piknik firmowy może uatrakcyjnić koncert lub wystąpienie gościa specjalnego. Tutaj CMA służy swoją szeroką siecią kontaktów wśród profesjonalistów, artystów i prowadzących eventy. Będzie ciekawie i angażująco. Dołożymy wszelkich starań, by chwile spędzone przez pracowników na wspólnej zabawie były niezapomniane.

 

Pomagamy i podpowiadamy ciekawe miejsca gdzie piknik firmowy lub imprezę integracyjną warto zrealizować. Organizujemy zakwaterowanie w okolicznych hotelach i pensjonatach. Możemy być tylko wsparciem lub całkowicie wyręczyć Cię z wszelkich obowiązków. Dopniemy twój event na ostatni guzik, a ty i twoi pracownicy będzie się po prostu doskonale bawić.

 

Dysponujemy sprzętem audio i video, który może posłużyć podczas organizacji imprezy integracyjnej. Dostępność w zasadzie każdego rodzaju sprzętu eventowego nie stanowi dla nas bariery – w tym względzie trudno jest lepiej trafić. CMA jako firma eventowa z 20-letnim doświadczeniem w organizacji pikników firmowych i imprez integracyjnych to doskonały partner i nieocenione wsparcie dla osób odpowiedzialnych za organizację tego typu wydarzeń w firmach każdej wielkości – od wielkich korporacji po nie imprezy integracyjne dla niewielkich działów średnich firm lub kilkuosobowych zespołów pracowników firm małych.

 

Współpracujemy i wspieramy na partnerskich zasadach agencje eventowe z całej Polski.

 

Dołożymy wszelkich starań by twój firmowy event w formie pikniku firmowego lub imprezy integracyjnej na długo zapadł w pamięci uczestników, był dla nich atrakcyjny i wzbudził najpozytywniejsze możliwe emocje.

 

Wniesiemy wartość w organizację każdej formy pikniku firmowego, festynu firmowego czy imprezy integracyjnej. Nie ograniczamy się tylko do wsparcia organizacyjnego i promocyjnego. Nasza specjalizacja obejmuje, obok obsługi pikników i imprez integracyjnych także obsługę techniczną eventów i imprez oraz innych wydarzeń tego rodzaju wydarzeń.

 

Użytkownicy poszukują także: obsługa imprez firmowych, obsługa imprez firmowych Kraków, obsługa imprez firmowych Warszawa

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!