-->

Obsługa wydarzeń

OBSŁUGA WYDARZEŃ + OBSŁUGA TECHNICZNA = SYNERGIA

CMA to firma eventowa specjalizująca się zarówno w obsłudze jak i obsłudze technicznej każdego formatu wydarzeń. Dlaczego rozróżniamy te dwie pokrewne kategorie? Ponieważ w zakres obu wchodzą różne zadania wymagające równie wysokiego poziomu kompetencji. To właśnie najwyższy poziom kompetencji wyróżnia CMA na tle konkurencji. Jest wspólnym mianownikiem w równaniu, którego wynikiem jest sukces przedsięwzięcia.

CO JESZCZE NAS WYRÓŻNIA?

Obsługa wydarzeń CMA to profesjonalne, doświadczone i niezawodne wsparcie dla każdej agencji eventowej i organizatorów imprez w zakresie:

 

  • Koncepcji i realizacji zadań z obszaru brandingu i wielokanałowej promocji eventu;
  • Kreacji i projektowania oprawy graficznej i sfery wizualnej, w tym także przestrzennej, wydarzenia;
  • Doradztwa i wsparcia w przygotowaniu dokumentacji i wniosków formalnych oraz w zdobyciu niezbędnych pozwoleń;
  • Wyboru odpowiedniego do potrzeb miejsca realizacji eventu;
  • Dostępu do i bookingu: konferansjerów i konferansjerek, gości specjalnych oraz artystów;
  • Know-how i doboru najnowocześniejszych rozwiązań wizualnych i technologicznych;
  • Projektowania i obsługi multimediów eventowych w technologiach 2D, 3D i motion design.

DO KOGO ADRESUJEMY NASZĄ OFERTĘ OBSŁUGI WYDARZEŃ?

Jesteś właścicielem agencji eventowej lub event managerem odpowiedzialnym za organizację wydarzeń w twojej firmie? Nasza obsługa wydarzeń została skomponowana z myślą właśnie o Tobie. Jako twój partner eventowy wyręczymy cię i zabezpieczymy kluczowe obszary obsługi twojego wydarzenia. Zdejmiemy ciężar obowiązków tam gdzie będziesz tego potrzebował. Oszczędzimy twój czas i energię optymalizując proces. Nasz support to gwarancja sukcesu i niezapomniane doświadczenia dla twoich gości i uczestników.

CHARAKTERYSTYKA WYDARZENIA DETERMINUJE POTRZEBY W ZAKRESIE JEGO OBSŁUGI

Współpracowaliśmy z organizatorami ponad 6000 sukcesów eventowych. O ich obsłudze wiemy wszystko. Dowód?

Wybierz interesującą cię kategorię. Przekonasz się, że wiedza, know-how i wartość dodana to drzemiące w naszym zespole siła, moc i energia:

ikona3
Obsługa konferencji

Obsługa konferencji – od branżowych po naukowe. Dostarczamy sprzęt konferencyjny wraz z jego obsługą techniczną.

ikona4
Obsługa eventów

Opracowanie scenariusza, projekty i wizualizacje oraz kompleksowa obsługa eventów każdego rodzaju i formatu.

ikona2
Obsługa targów

Kompleksowa obsługa targów oraz projektowanie i zabudowa stoisk targowych to także nasz specjalność. Targi obsługujemy od A do Z.

ikona3
Obsługa kongresów

Obsługa kongresów oraz seminarów naukowych. Dostarczamy w pełni profesjonalną obsługę techniczną każdemu organizatorowi kongresu z kraju i zagranicy.

ikona2
Obsługa imprez masowych

Obsługa imprez masowych, festiwali i koncertów muzycznych. Scena koncertowa? Budowa sceny trwa krótko, a jej demontowana jeszcze krócej. Technika sceniczna: nagłośnienie i oświetlenie? Mamy wszystko!

ikona3
Obsługa imprez Warszawa i Kraków

Obsługujemy klientów z całej Polski, ale szczególne miejsce w naszym eventowym sercu zajmują Kraków i Warszawa. Wydarzenia organizowane w tych miastach należą do grona prestiżowych i najbardziej wymagających.

ikona3
Kompleksowa obsługa imprez

Planowanie, projektowanie, promocja i realizacja oraz obsługa imprez. Dostarczymy niezbędny sprzęt i zadbamy o jego instalację i optymalne wykorzystanie. Obsługa imprez firmowych, okolicznościowych, integracyjnych i plenerowych.

ikona4
Obsługa szkoleń i warsztatów

Obsługa specjalistycznych szkoleń oraz warsztatów. W języku polskim lub dowolnym języku obcym. Zapewnimy sprzęt z obsługa techniczna oraz najsprawniejszych tłumaczy symultanicznych w branży.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!