-->

Obsługa techniczna targów

Od blisko 20 lat wspieramy organizatorów w realizacji ich wizji dostarczania wartości dla wystawców i odwiedzających targi tematyczne oraz branżowe. Zbudowaliśmy w tym czasie kompetencje własne i pomogliśmy rozwinąć się naszym licznym partnerom służąc naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

Targi to eventy z wszechmiar wyjątkowe. Sukces ich organizacji wymaga silnej koncentracji na celu, precyzyjnego skupienia zasobów i doskonałej koordynacji działań. Niezawodna obsługa techniczna targów to także element niezbędny, o którym należy pamiętać planując sukces imprezy targowej.

CO OFERUJEMY?

  • dostarczymy i obsłużymy wszystkie niezbędne elementy aranżacji przestrzeni targowej,
  • pomożemy zaprojektować i dobrać oraz dostarczymy i obsłużymy oświetlenie i nagłośnienie targów oraz imprez towarzyszących,
  • zadbamy o bezpieczeństwo uczestników dzięki systemom rejestracji i kontroli wstępu,
  • dostarczymy i obsłużymy sprzęt prezentacyjny i multimedialny,
  • zarejestrujemy wydarzenie i zrealizujemy jego streaming online,
  • dostarczymy zabudowę stoisk targowych wraz z ich obsługą techniczną.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ?

Obsługa techniczna targów CMA łączy w sobie unikalną kompozycję pozytywnych cech. To doskonale dostrojony mechanizm, którego składowymi są kompetencje, umiejętności, wiedza, zaangażowanie, pasja, niezawodność, kreatywność, solidność, terminowość, odpowiedzialność, niezłomność, optymizm, rzetelność, uczciwość, zdecydowanie i dyscyplina. Wartości te rozwinęliśmy na drodze doświadczenia i praktyki do poziomu cechującego profesjonalistów. Możesz być pewny, że ten złożny z wartości mechanizm puścimy w ruch tworząc potencjał twórczej energii, której skupienie na celu czyli na sukcesie, gwarantuje powodzenie twojego przedsięwzięcia.

SPRZĘT I OBSŁUGA TECHNICZNA TARGÓW

Dysponujemy bazą sprzętu eventowego zdolnego obsłużyć każdy rodzaj i format wydarzenia w tym także każdy rodzaj imprezy targowej. Dysponujemy urządzeniami markowymi, sprawdzonymi i co istotne stale poddawanymi konserwacji i serwisowi. Sprzęt eventowy, nagłośnienie i oświetlenie od CMA są niezawodne. Mało tego. Sprzęt, którym dysponujemy znamy doskonale, potrafimy go obsługiwać jak nikt inny. Nasi ludzie to eksperci w obsłudze techniki eventowej. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

CZEGO JESZCZE MOŻESZ POTRZEBOWAĆ?

To co wyróżnia ofertę usługową CMA na tle konkurencji to jej absolutny poziom kompleksowości. Obsługa techniczna targów to element ważny, ale nie jedyny, na drodze do sukcesu. Istotne i również rozwinięte do najwyższego poziomu profesjonalizmu są nasze usługi obsługi targów oraz projektowania i zabudowy stoisk targowych. Pierwsze obejmują wszelkie działania „miękkie” związane z planowaniem, projektowaniem sfery audiowizualnej i multimediów oraz brandingiem i promocją wydarzenia. Drugie obejmują cały proces projektowania, realizacji i zabudowy stoisk targowych w oparciu o absolutnie unikalny poziom kompetencji twórczych i kreatywnych naszego zespołu.

 

Działamy kompleksowo, sprawnie i zawodnie. Mamy na to dowody w postaci referencji i prawdopodobnie najobszerniejszego w branży portfolio zrealizowanych projektów.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!