-->

Wydarzenia ONLINE

Edukujemy 

Wspieramy i doradzamy 

Sprawiamy że wydarzenia znowu mogą być możliwe 

PRZENOSIMY POTENCJAŁ WYDARZEŃ DO INTERNETU! TWORZYMY EVENTY ONLINE

Webinar online, konferencja online, prezentacja online, warsztat online, transmisja na żywo, streaming online, premiera produktu online? Agencja Eventowa Online

Jesteśmy, aby pomóc Ci poruszać się po tych nieznanych wodach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo odbiorców i obsługi, co może oznaczać ogromne zmiany w tym jak wyglądały wydarzenia jakie znamy. Naszą misją jest tworzenie trwałych wspomnień i poruszanie odbiorców poprzez wydarzenia, zarówno na żywo, jak i online.

 

Korzystamy z własnych zasobów – obsługi technicznej, kreacji treści, scenografii, lokalizacji, szukamy korzyści i oszczędności dla naszych klientów.

 

Zespół CMA kieruje się podstawowymi wartościami: optymizm, kreatywność i skuteczność, także w obliczu zmian i niepewności w branży. To świetna okazja do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym Twoje treści trafią do Twoich odbiorców… na czas! Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie pasujące do twoich potrzeb. Jesteśmy w tym razem! Przenosimy EVENT EXPERIENCE do sieci!

Organizujesz wydarzenia na małą, średnią czy dużą skalę? Budujesz markę eventową, która domaga się ciągłości? A może dopiero zaczynasz i spotkałeś się z trudną sytuacją dotyczącą organizacji wydarzeń?

 

Jako agencja eventowa online , jesteśmy po to, by pomóc Ci kompleksowo przeprowadzić EVENT ONLINE – komfortowo i bez zakłóceń. W ciągu 20 lat zrealizowaliśmy ponad 6000 wydarzeń, co utwierdziło nas w przekonaniu, że wszystko jest możliwe.

 

Nie ma substytutu dla bezpośrednich interakcji międzyludzkich i siły kontaktu podczas osobistego spotkania, ale chcemy pomóc Ci utrzymać zaangażowanie i kontakt z twoimi klientami, partnerami, słuchaczami!

ZASTANAWIASZ SIĘ JAK DZIAŁA ORGANIZACJA WYDARZEŃ ONLINE?

 

Odpowiadamy na podstawowe pytania

Jakie wydarzenie mogę zorganizować online? 

W zasadzie każde – konferencje, webinary, koncerty, szkolenia, warsztaty, wykłady, e-learning,  eventy integracyjne, prezentacje produktów, akcje sprzedażowe, premiery. 

 

Dla ilu uczestników mogę zorganizować event online? 

Możesz zorganizować małe, w pełni interaktywne warsztaty dla 20 osób z jednym prowadzącym, lub konferencje dla 10 000 osób z moderatorem i 7 panelistami! Wszystkie te osoby mogą znajdować w różnych miejscach na świecie, wystarczy im tylko komputer, telefon komórkowy lub tablet, oraz dostęp do internetu. 

 

Czy jest to stabilne i bezpieczne? 

Bazując na własnym, 20-letnim doświadczeniu w realizacji prestiżowych wydarzeń, oraz na zaawansowanej platformie komunikacji online, zapewnimy Ci ciągłe wsparcie projektowe oraz techniczne, począwszy od planowania wydarzenia po jego realizację. 

 

Gdzie mogę to zrobić? 

Możesz to zrobić z domu, biura lub, jeżeli chcesz by Twoje wydarzenie nabrało telewizyjnej jakości – skorzystać z naszego studia nagrań w Krakowie i w Warszawie.

 

Jakiej jakości przekazu mogę się spodziewać?

Jakość wychodząca zależy od Twojego sprzętu i połączenia internetowego, jeśli chcesz uzyskać wysoką jakość HD możesz skorzystać z naszego studia lub montażu infrastruktury u Ciebie.

PLATFORMA DO REALIZACJI WYDARZEŃ ONLINE

Platforma idąc w ślad za stacjonarnymi wydarzeniami składa się z kilku stref i modułów, między innymi rejestracji, strefy wydarzenia, sal plenarnych i warsztatowych, strefy expo, strefy networkingowej i informacyjnej. Organizatorzy dzięki platformie oraz doświadczonemu zespołowi, bezpiecznie i skutecznie przeprowadzą wydarzenie w sieci, niezależnie czy jest ono w pełni wirtualne, czy hybrydowe.

W przeciwieństwie do wielu „pudełkowych” produktów nasze rozwiązanie zapewnia ogromne możliwości brandingowe . Platforma jest elastyczna względem potrzeb i wymagań klientów oraz pod kątem administracji i funkcjonalności. Cma.pl jest także bezpieczne dzięki sprawdzonej technologii, pełnej zgodności z RODO, miejscu przechowywania danych jakim są serwery zlokalizowane na terenie polski spełniające najwyższe wymogi.

Platforma jest responsywna względem różnorodnych urządzeń mobilnych, umożliwia publikacje w wielu językach, a także dostarcza bardzo precyzyjne dane podczas oraz po zakończeniu wydarzenia. 

dowiedz się więcej na www.bluplatform.io

STUDIO ONLINE w ICE KRAKÓW

Zapraszamy do naszego studia nagrań. Do Twojej dyspozycji będzie wykwalifikowana obsługa techniczna oraz pełne zaplecze studyjne, kamery, oświetlenie, mikrofony, systemy realizacji wizji, scenografia, multimedia, efekty specjalne, ekrany led i wiele więcej. Zapewniamy higienę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!!

 

>> dowiedz się więcej 

WSPARCIE TECHNICZNE AV

Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne, począwszy od projektowania i wizualizacji 3D, oraz zaplecze studyjne stacjonarne lub mobilne, kamery, mikrofony, oświetlenie, multimedia, ekrany, nagłośnienie, systemy realizacji wizji, wirtualne efekty specjalne.

E-LEARNING wsparcie techniczne

Stworzymy dla Ciebie, dla Twojej firmy profesjonalny – szkoleniowy, instruktażowy, szkolenia internetowe, wykłady online.

Produkcją zajmujemy się kompleksowo. Zajmujemy się opracowaniem  scenariuszu, nagraniem oraz postprodukcją. Przygotowujemy atrakcyjne oprawę graficzną.
Nagranie może się odbywać u klienta, w naszym studio w wynajętej przestrzeni a nawet w mieszkaniu klienta. Możemy zagwarantować pełna ekipę składającą się operatora, dźwiękowca makijażystki oraz oświetleniowca lub zagwarantować jednoosobową ekipę realizacyjną.

MOŻLIWOŚCI i FUNKCJONALNOŚCI

DEDYKOWANA PLATFORMA EVENTOWA

Platforma eventowa to kluczowy aspekt każdego eventu online, od niech poza wartością merytoryczną zależy sukces wydarzenia online, to dzięki niej możemy uczestniczyć w wydarzeniu, zarejestrować się, dokonać opłaty, oglądać sesje live, odwiedzić stoisko w strefie expo a co najważniejsz wchodzić w interakcje z innymi uczestkiami za pomocą chatu, wiadomości, spotkań 1:1. Dostarcza ona także wiele cennych informacji przed, podczas i po wydarzeniu. Wiecej na www.bluplatform.io

 

STREFA WYSTAWCÓW, PARTNERÓW i SPONSORÓW

Na stronie www tworzymy wirtualne strefy wystawców i partnerów, każdy z nich dostaje dedykowaną przestrzeń do prezentacji, najlepiej w formie wideo. Możemy zostawić kontakt i umówić się na spotkanie online z przedstawicielem wystawcy

 

MATERIAŁ WIDEO CONTENT

Przygotowujemy ponad 200 materiałów wideo rocznie dla naszych klientów, są to prezentacje firm i ich osiągnięć a także zespołów, projektów, produktów.

 

GRAFIKA

Nasze studio graficzne 2D i 3D wesprze Cię na każdym etapie, od konceptu po wdrożenie i egzekucję.

 

 

 

 

 

 

ANIMACJA

Od zawsze naszą silną stroną były multimedia i animacje, te wykorzystywane w dużych show, koncertach i spektaklach, ale także w komunikacji i prezentacji produktów i usług.

 

 

 

 

PREZENTACJE

Od wielu lat wspieramy korporacje, instytucje i osoby publiczne w kreacji prezentacji, sprawiamy, że przekaz staje się skuteczniejszy, estetyka spójna z założeniami, a przede wszystkim angażujemy odbiorców!

 

 

 

EFEKTY SPECJALNE

Nasze studio oraz realizatorzy śledzą najnowsze rozwiązania, także te z przemysłu filmowego, aby sprawić, by doświadczenia, które tworzymy, miały zawsze atrakcyjną, zaskakującą i innowacyjną formę.

 

 

AFTERMOVIE

To podstawowe narzędzie komunikacyjne po każdym wydarzeniu, przekazuje i zachowuje na lata emocje i treść, sprawia że wydarzenie staje się niezapomniane.

 

 

 

POSTPRODUKCJA

Przygotowujemy i oddajemy w ręce naszych klientów materiał w określonej wcześniej formie, przycinamy, tniemy, miksujemy, dodajemy animacje, kompresujemy, formatujemy.

 

 

RAPORTOWANIE

Po każdym wydarzeniu, tym stacjonarnym i online, przygotowujemy raport zgodny z założonymi celami projektu, monitorujemy i mierzymy konkretne obszary tak, aby klient był zawsze pewny, że inwestycja przyniosła zamierzone efekty.

 

PRELEGENCI

Nasza wieloletnia obecność na rynku dała nam możliwość budowy siatki kontaktów na całym świecie, współpracujemy z kilkuset prowadzącymi, szkoleniowcami, mówcami motywacyjnymi, artystami, celebrytami.

 

KONCERTY

Muzyka to nasze korzenie :) nasza historia zaczyna się 20 lat temu w klubie koncertowym Loch Ness w Krakowie, tę branżę znamy jak nikt, z wielu perspektyw :) więc jeśli chcecie zorganizować kameralny koncert online dla 20 osób lub 10 000 już wiecie do kogo się zgłosić :)

Pobierz ofertę w >> PDF <<

Dział Marketingu

Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatne konsultacje i ciesz się wyjątkowym wydarzeniem ONLINE. Dodatkowo zniżka 5%

PORTFOLIO ONLINE

CYBERCEC GLOBAL FORUM 2020

LNE ONLINE KONGRES

MEETINGS WEEK POLAND 2020

KONFERENCJE KARDIONEFRODIABETOLOGICZNE

HR TECH SUMMIT

OPEN EYES ECONOMY SUMMIT 2020

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!