-->

Wynajem projektorów

CMA oferuje szeroki zakres usług, w tym także wynajem sprzętu multimedialnego na organizację konferencji, szkoleń, pokazów, prezentacji i innego typu eventów.  Proponujemy wynajem projektorów różnych producentów, które są doskonałym rozwiązaniem do wykorzystania zarówno na imprezach organizowanych w zamkniętych salach (typu indoor) oraz na imprezach plenerowych (typu outdoor).  Nasze projektory posiadają znakomite parametry, ponieważ troszczymy się o wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz dbamy o satysfakcję klienta.

 

Nasze projektory na wynajem wyświetlają obraz na ekranie lub na innych nośnikach współpracując praktycznie z każdym źródłem sygnału m.in. laptop, odtwarzacz DVD, komputer stacjonarny. Obraz projektowany na naszym sprzęcie zapewnia wyjątkową jakość obrazu, duży kontrast oraz rzeczywiste odwzorowanie barw.

WYNAJEM PROJEKTORÓW W WYPOŻCZALNI CMA OBEJMUJE:

BARCO HDX W20 FLEX

  • Obiektyw  Barco TLD+ 0,67:1
  • Obiektyw  Barco TLD+ 1,39-1,8:1
  • Obiektyw  Barco TLD+ 2,56-4,17:1

EIKI EIP-HDT 30

  • Obiektyw AH-43008T LNS-T51 (Współczynnik projekcji : 4,83-8,4 : 1)
  • Obiektyw AH-43006S LNS-S50 (Współczynnik projekcji : 1.85-2.90 : 1)
  • Obiektyw AH-43002W LNS-W52 (Współczynnik projekcji : 0,8 : 1)

Eiki LC-WXL200

  • Obiektyw AH-24741 / LNS-S20  (Współczynnik projekcji :1,7-2,89 : 1)
  • Obiektyw  AH-24721 / LNS-W21 (Współczynnik projekcji : 0,8 : 1)

z wymiennymi obiektywami, które gwarantują dostosowanie parametrów projekcji do najbardziej osobliwych miejsc i warunków.

WYNAJEM PROJEKTORÓW DO RÓŻNYCH ZASTOSOWAŃ, WARUNKÓW I OKOLICZNOŚCI

Wynajem projektorów multimedialnych może zostać wykorzystany przez klienta zarówno w salach konferencyjnych, jak również na imprezach plenerowych. Jedynym warunkiem jest, aby w miejscu projekcji była ograniczona ilość światła. Możemy zestawiać ze sobą projektory, co pozwoli na uzyskanie jeszcze jaśniejszego oraz bardziej czytelnego obrazu.

 

CMA posiada ogromne doświadczenie w organizowaniu każdego rodzaju imprezy, sprostamy każdemu wyzwaniu wymagającego klienta, a nasz zgrany zespół zapewni profesjonalną obsługę technicznej strony przedsięwzięcia. Pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego sprzętu pod kątem charakteru wydarzenia oraz miejsca w którym zostanie zorganizowane. Każdy może śmiało powierzyć swoją imprezę w ręce naszych fachowców. Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdza wiele pozytywnych rekomendacji od naszych zadowolonych klientów. Jesteśmy solidnym partnerem agencji eventowych, organizatorów imprez, a także mówimy językiem specjalistów od audiowideo co zdecydowanie ułatwia współpracę.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!