-->

Wynajem projektorów Wrocław

Concept Music Art Sp z o.o. świadczy usługi o szerokim zakresie, w tym także wynajem sprzętu multimedialnego na organizację konferencji, szkoleń, pokazów, prezentacji i innego typu eventów.  Proponujemy projektory do wynajęcia  we Wrocławiu od różnych producentów, które są wyśmienitym pomysłem do wykorzystania przy organizacji wydarzeń, które odbywają się w zamkniętych salach, jak również w plenerze.  Projektory, które udostępniamy posiadają doskonałe parametry, ponieważ naszym celem jest świadczenie usług wysokiej jakości zapewniających maksymalną satysfakcję klienta.

Wrocław - wynajem projektorów

Oferujemy projektory: BARCO HDX W20 FLEX,  EIKI EIP-HDT 30, Eiki LC-WXL200 z wymiennymi obiektywami, które dostosowują parametry projekcji do wszystkich miejsc i warunków. Projektory wynajmowane przez naszą firmą współpracują z każdym źródłem sygnału m.in. laptop, odtwarzacz DVD, komputer stacjonarny. Obraz projektowany na naszym sprzęcie zapewnia wyjątkową jakość obrazu, duży kontrast oraz rzeczywiste odwzorowanie barw.

 

CMA posiada ogromne doświadczenie w organizowaniu każdego rodzaju imprezy, a nasz profesjonalny zespół zapewni doskonałą obsługę techniczną.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!