-->

Technika estradowa

TECHNIKA ESTRADOWA TO GRA ZESPOŁOWA

Technika estradowa CMA to świetnie zgrany, doskonale skoordynowany i wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt estradowy zespół zaangażowanych specjalistów. Każdego roku wspieramy agencje eventowe i organizatorów imprez masowych, koncertów i festiwali w realizacji ponad 100 przedsięwzięć wymagających zastosowania niezawodnego sprzętu. Przez dwadzieścia lat istnienia na rynku, sceny wybudowaliśmy (i zdemontowaliśmy po zakończeniu imprezy) kilkanaście tysięcy razy. Budowa estrady, jej zadaszenie oraz zabezpieczenie i ogrodzenie otoczenia odbywa się szybko i bez zakłóceń. Udział naszych partnerów jest na tym etapie przedsięwzięcia całkowicie zbędny – mogą poświęcić swój czas na inne ważne zadania.

LUKSUS, OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PEWNOŚĆ REZULTATU

Obsługa techniczna CMA w zakresie techniki estradowej to usługa – i nie boimy się tego stwierdzenia – luksusowa, hi-end w rozsądnej cenie. Na czym polega ten luksus? To bardzo proste. Gwarantujemy niezawodną dostawę wysokiej klasy sprzętu własnymi środkami transportu, rozładunek, montaż i demontaż. Zawsze zgodnie z harmonogramem. Zero twojego zaangażowania, zero ryzyka, a wręcz 100% pewności, że ten element procesu organizacji eventu został powierzony profesjonalistom. Mało tego. Nasze konstrukcje sceniczne obejmują także aranżację i wystrój sceny oraz zabudowę zaplanowanych elementów scenografii. Perfekcyjnie zaaranżujemy przestrzeń budując w niej niepowtarzalną atmosferę i klimat, na którym tak bardzo ci zależy.

 

Organizujesz festiwal i potrzebujesz kilku scen w tym samym miejscu w tym samym czasie? Świetnie!

 

Sprzętu, w tym zasobów oświetlenia i nagłośnienia, mamy wystarczająco dużo, aby zbudować, wyposażyć i zaaranżować kilka scen na raz.

 

Koniecznie sprawdź jak nasza technika estradowa była wykorzystywana w różnych miastach Polski w przeszłości.

 

Ciężarówki z logo CMA dowoziły sprzęt, a nasi ludzie i nasza innowacyjna technika sceniczna były częścią sukcesu eventów w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Rzeszów i wiele, wiele innych.

 

Jeśli potrzebujesz wyłącznie sprzętu, który potrafisz bezproblemowo obsłużyć samodzielnie własnym zespołem konstrukcji scenicznych, to z myślą o Tobie udostępniliśmy sprzęt estradowy do budowy sceny i jej otoczenia w naszej wypożyczalni scen. Znajdziesz tam wszystko czego możesz potrzebować w zakresie techniki estradowej w bardzo rozsądnych cenach – zwłaszcza dla naszych stałych partnerów biznesowych.

 

Technika estradowa

 

Scena estradowa jest jednym z najważniejszych komponentów podczas imprez – zarówno tych odbywających się w zamkniętych lokalach i pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Słowo „estrada” pochodzi z języka łacińskiego i oznacza podwyższenie przeznaczone na występy artystyczne. Choć w oficjalnym rozumowaniu pojęcia „estrada” i „scena” nie są synonimami (zgodnie z definicją scena jest miejscem przeznaczonym do wystawiania utworów w teatrze), obecnie większość osób używa ich zamiennie. Organizując imprezę trzeba koniecznie zadbać o profesjonalne przygotowanie sceny. Odpowiedni sprzęt estradowy sprawi, że każda impreza na żywo na długo zapadnie w pamięć jej uczestników. Budowę sceny oraz kompleksową obsługę w zakresie techniki estradowej najlepiej zlecić doświadczonym firmom specjalizującym się w technice scenicznej, jak CMA. Przygotowanie estrady i zaplecza technicznego z naszą pomocą będzie nie tylko łatwe, ale też spełni wymagania zarówno organizatorów, jak i publiczności.

 

Technika sceny CMA – kompleksowa obsługa imprez

 

Wykorzystując profesjonalne podesty sceniczne można osiągnąć niezapomniane efekty niezależnie od tego, jak dużą przestrzenią się dysponuje. Nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwala znaleźć idealne rozwiązanie oraz odkryć nowe możliwości nawet w najbardziej wymagających przypadkach. W naszej ofercie można znaleźć zawsze przydatny sprzęt estradowy i dyskotekowy, który pozwoli stworzyć oryginalne show. Posiadamy w swoim wyposażeniu duży wybór konstrukcji scenicznych, a także bogate zasoby oświetlenia i nagłośnienia. Oferujemy ponadto wszelkie akcesoria niezbędne do zamontowania sprzętu na scenie. Technika sceniczna to nasza pasja. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe i zaawansowane projekty dostosowane do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy. Niezależnie od tego, czy zapewniamy sprzęt estradowy na dużą imprezę plenerową, czy na event na nieco mniejszą skalę, dbamy o wysoką jakość oferowanych rozwiązań i staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów.

 

Technika estradowa: Warszawa, Kraków, Wrocław

 

Technika sceny CMA to najwyższej jakości rozwiązania oświetleniowe, multimedialne i nagłośnieniowe umożliwiające tworzenie efektownych realizacji. Dostarczamy specjalistyczny sprzęt estradowy i zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną. Działamy na terenie całej Polski. Na naszym koncie mamy organizację niezapomnianych imprez w takich miastach jak Warszawa, Wrocław czy Kraków. Zapewniamy profesjonalny montaż i demontaż estrad, scen i podestów scenicznych gotowych do wykorzystania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji wydarzeń kulturalnych i muzycznych oraz imprez firmowych. Mamy możliwość obsługi technicznej zarówno dużych eventów, jak i mniejszych, bardziej kameralnych uroczystości. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz wsparcie solidnego, niezawodnego i odpowiedzialnego partnera. Gwarantujemy, że dzięki naszemu sprzętowi estradowemu Twój event będzie prezentował się olśniewająco.

Skontaktuj się z nami

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!