Technika estradowa

TECHNIKA ESTRADOWA TO GRA ZESPOŁOWA

Technika estradowa CMA to świetnie zgrany, doskonale skoordynowany i wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt estradowy zespół zaangażowanych specjalistów. Każdego roku wspieramy agencje eventowe i organizatorów imprez masowych, koncertów i festiwali w realizacji ponad 100 przedsięwzięć wymagających zastosowania niezawodnego sprzętu. Przez dwadzieścia lat istnienia na rynku, sceny wybudowaliśmy (i zdemontowaliśmy po zakończeniu imprezy) kilkanaście tysięcy razy. Budowa estrady, jej zadaszenie oraz zabezpieczenie i ogrodzenie otoczenia odbywa się szybko i bez zakłóceń. Udział naszych partnerów jest na tym etapie przedsięwzięcia całkowicie zbędny – mogą poświęcić swój czas na inne ważne zadania.

LUKSUS, OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PEWNOŚĆ REZULTATU

Obsługa techniczna CMA w zakresie techniki estradowej to usługa – i nie boimy się tego stwierdzenia – luksusowa, hi-end w rozsądnej cenie. Na czym polega ten luksus? To bardzo proste. Gwarantujemy niezawodną dostawę wysokiej klasy sprzętu własnymi środkami transportu, rozładunek, montaż i demontaż. Zawsze zgodnie z harmonogramem. Zero twojego zaangażowania, zero ryzyka, a wręcz 100% pewności, że ten element procesu organizacji eventu został powierzony profesjonalistom. Mało tego. Nasze konstrukcje sceniczne obejmują także aranżację i wystrój sceny oraz zabudowę zaplanowanych elementów scenografii. Perfekcyjnie zaaranżujemy przestrzeń budując w niej niepowtarzalną atmosferę i klimat, na którym tak bardzo ci zależy.

 

Organizujesz festiwal i potrzebujesz kilku scen w tym samym miejscu w tym samym czasie? Świetnie!

 

Sprzętu, w tym zasobów oświetlenia i nagłośnienia, mamy wystarczająco dużo, aby zbudować, wyposażyć i zaaranżować kilka scen na raz.

 

Koniecznie sprawdź jak nasza technika estradowa była wykorzystywana w różnych miastach Polski w przeszłości.

 

Ciężarówki z logo CMA dowoziły sprzęt, a nasi ludzie i nasza innowacyjna technika sceniczna były częścią sukcesu eventów w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Rzeszów i wiele, wiele innych.

 

Jeśli potrzebujesz wyłącznie sprzętu, który potrafisz bezproblemowo obsłużyć samodzielnie własnym zespołem konstrukcji scenicznych, to z myślą o Tobie udostępniliśmy sprzęt estradowy do budowy sceny i jej otoczenia w naszej wypożyczalni scen. Znajdziesz tam wszystko czego możesz potrzebować w zakresie techniki estradowej w bardzo rozsądnych cenach – zwłaszcza dla naszych stałych partnerów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!