-->

Wypożyczalnia

       

ikona głośnika
Wypożyczalnia nagłośnienia

Wszystko czego potrzebujesz do nagłośnienia twojego eventu w jednym miejscu, gotowe do wypożyczenia. Sprzęt nagłośnieniowy na każdy budżet. Zestawy nagłośnienia i pojedyncze elementy uzupełniające.

ikona play
Wypożyczalnia projektorów

Profesjonalne projektory multimedialne do projekcji typu in-door oraz modele projektorów doskonale sprawdzających się podczas projekcji plenerowych.

ikona budowa
Wypożyczalnia scen

Tutaj znajdziesz wszystko do konstrukcji sceny i organizacji przestrzeni eventowej. Podesty, kratownice i statywy . Budowę ułatwią akcesoria: wyciągarki ręczne i elektryczne.

ikona oświetlenie
Wypożyczalnia oświetlenia

Posiadamy oświetlenie na każdy rodzaj eventu i do różnorodnego zastosowania. Dostępne oświetlenie sceniczne, efektowe, architektoniczne oraz konwencjonalne. Powiedz nam jaki efekt chcesz uzyskać, a my powiemy ci czego potrzebujesz, żeby wyobrażenie stało się rzeczywistością.

 

ikona monitora
Wypożyczalnia ekranów i telebimów

Kompleksowa oferta wynajmu ekranów projekcyjnych, ekranów diodowych / LED / telebimów oraz monitorów LCD. Tutaj znajdziesz także video wall do wynajęcia.

ikona kamery
Wypożyczalnia kamer hd i sprzętu video

Tutaj znajdziesz profesjonalne kamery HD, kran hekules, rejestrator i skaler video oraz mikser i switcher video. Jednym słowem wszystko czego potrzebujesz do zarządzania obrazem video w trakcie trwania eventu.

ikona-sprzet-konferencyjny
Wypożyczalnia sprzętu konferencyjnego i eventowego

Kompleksowa oferta wynajmu sprzętu eventowego i konferencyjnego na każdy jego rodzaj, format i liczbę uczestników. Tutaj znajdziesz mównice, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, systemy głosowań i prowadzenia dyskusji panelowych oraz systemy komunikacji bezprzewodowej i radiotelefony. Oferowany przez nas wynajem sprzętu eventowego to gwarancja profesjonalizmu.

Skontaktuj się z nami

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!