Technika eventowa

Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną wszelkich wydarzeń. U nas znajdziecie multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, konstrukcje oraz technikę konferencyjną

Scroll

MULTIMEDIA

projekcje wielkoformatowe, ekrany led, mappingi 3D, instalacje scenograficzne, realizacja wizji

Najnowocześniejsze i profesjonalne rozwiązania wizyjne oparte o systemy takich producentów jak BARCO, ROLAND, BLACKMAGIC, STUMPFL, TV ONE i wielu innych.

Projektory multimedialne HD w jasnościach od 5500 ANSI do 40000 ANSI, ekrany projekcyjne od 6m2 do 120m2, wynajem ekranów diodowych P2.6mm P3.9 mm, P6.9, P10.0, ekrany LCD na standach, kamery, miksery wizyjne, skalery, konwertery, światłowody.

 

>> kliknij i zobacz NASZ SPRZĘT  << 

OŚWIETLENIE

koncertowe, eventowe, aranżacyjne

Wprowadzamy magię w każde wydarzenie. Wykorzystujemy pełnię naszej wyobraźni i najnowocześniejszy sprzęt, taki jak urządzenia inteligentne movinghead, naświetlacze LED, światło profilowe i efektowe. Aranżujemy i zmieniamy przestrzeń architektoniczną każdego obiektu wpływając na emocje i nastrój gości. Show kreujemy w pełnej spójności estetycznej i dynamicznej z multimediami i nagłośnieniem. Wynajem oświetlenia eventowego i estradowego. Technika eventowa CMA na najwyższym poziomie

>> kliknij i zobacz NASZ SPRZĘT  << 

NAGŁOŚNIENIE

koncertowe, konferencyjne, eventowe

Doświadczenie, wiedza i niezawodny sprzęt – oferujemy zarówno nagłośnienie eventowe jak i technike eventową najwyższej jakości. W przypadku większych wydarzeń używamy systemu D&B Serii Q, kultowego niezawodnego, pięknie brzmiącego, wydajnego i uwielbianego przez widzów, artystów oraz realizatorów, spełniając wymagania techniczne wszystkich polskich artystów estradowych . Mniejsze realizacje to systemy zgrabnych i estetycznych aktywnych kolumn QSC, które zapewniają świetną jakość i pokrycie dźwiękiem. Nasze mikrofony bezprzewodowe to najwyższe serie firm Shurei Sennheiserw wersjach do ręki, nagłownych oraz gęsie szyje. Wynajem nagłośnienia eventowego, koncertowego, konferencyjnego

>> kliknij i zobacz NASZ SPRZĘT  << 

ZADASZENIA | KONSTRUKCJE

sceniczne, scenograficzne

Bezpieczeństwo i niezawodność. Zapewniamy atestowane zadaszenia od 49m2 do 294m2, sceny w wysokościach od 0,3m do 2m, kratownice quadromarki Prolyte, konstrukcje layher, wciągarki elektryczne i ręczne.

>> kliknij i zobacz NASZ SPRZĘT  << 

SCENOGRAFIA EVENTOWA

tła, zabudowy, sceny, instalacje

Scenografia eventowa to jeden z elementów efektu “WOW” wpływa na atmosferę wydarzenia, na odczucia uczestników, szokuje, podkreśla, zapada w pamięć.

SYSTEMY KONFERENCYJNE

symultaniczne | głosowania | telekonferencje | wideokonferencje

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem konferencyjnym począwszy od systemu do tłumaczeń symultanicznych BOSCH INTEGRUS, kabin dla tłumaczy zgodnych ze wszelkimi standardami europejskimi między innymi ISO 4043, poprzez system dyskusyjny BOSCH do systemu do głosowania dla blisko 1000 osób. Obsługa konferencji i kongresów

>> kliknij i zobacz NASZ SPRZĘT  << 

REALIZACJA WIZJI

Zapewniamy wielokamerową realizację wizji opartą o profesjonalny mobilny sprzęt firm Sony, Blackmagic, AjaKi oraz wóz transmisyjny.  Posiadamy własny serwer streamingujący oraz infrastrukturę niezbędną do realizacji tego typu wydarzeń.

>> kliknij i zobacz NASZ SPRZĘT  << 

KOMUNIKACJA

Intercomm | Motorola radiotelefony

Od niedawna na Broadwayu – teraz po raz pierwszy w Polsce w CMA. Nowość w naszym magazynie: ClearCom FreeSpeak II™ – arcydzieło technologiczne w postaci systemu komunikacji bezprzewodowej stosowanego przez CMA podczas realizacji wydarzeń. Świetnie sprawdza się podczas dużych imprez, imprez sportowych czy transmisji na żywo. Krystaliczna jakość cyfrowego dźwięku na wszystkich interkomach nawet w promieniu kilkuset metrów od stacji bazowej. Dobra komunikacja podczas realizacji imprezy to podstawa!

Clearcom FreeSpeak II

Do komunikacji produkcyjnej proponujemy wynajem radiotelefonów MOTOROLA DP1400, których do Państwa dyspozycji jest 15szt.

>> kliknij i zobacz NASZ SPRZĘT  << 

MEBLE i AKCESORIA EVENTOWE

Recepcje | mównice | meble

Aranżujemy przestrzeń wypełniając ją nie tylko multimediami, światłem i scenografią to za mało aby wydarzenie było w pełni komfortowe dla Waszych gości. Posiadamy kompletny system mebli eventowych i konferencyjnych, który składa się z mebli takich jak krzesła, stoliki, stoły coctailowe, kanapy, fotele, bary, recepcje, mównice. Uzupełniają go także systemy zabudowy, wysłonięć, ścianek i standów, które potrafią zmienić każdą przestrzeń i wyeksponować charakter wydarzenia, logotypy oraz branding.

>> kliknij i zobacz NASZ SPRZĘT  << 

INFRASTRUKTURA EVENTOWA

Bariery | barierki | ogrodzenia

Realizacje

Aktualności

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!