Wycena

STOISKA TARGOWE – CENA. A MOŻE JEDNAK RELACJA JAKOŚCI DO CENY?

Często Klienci zastanawiają się nad kosztami, jakie poniosą przy tworzeniu stoiska targowego. Zasadniczo wycena realizacji i obsługi stoiska targowego jest u nas bezpłatna.

 

Jednak jeśli chodzi o stoiska targowe cena zależy od wielu czynników i jest uwarunkowana przede wszystkim:

 

  • Gabarytami;
  • Potrzebami w zakresie obsługi stoiska;
  • Potrzebami technologicznymi: oświetlenie, nagłośnienie i multimedia
  • Rozwiązaniami logistycznymi.

STOISKA TARGOWE CENA ZALEŻY OD JEGO POWIERZCHNI …

Starając się sprostać wyzwaniom, musimy na początku naszej współpracy dowiedzieć się jak największej ilości szczegółów dotyczących Twoich potrzeb i oczekiwań. Rozpoczynając prace nad projektem, ustalamy, co będzie przedmiotem sprzedaży na danym stoisku targowym. Inaczej rozplanowuje się przestrzeń dla wielkogabarytowej maszyny produkcyjnej, a inaczej dla materiałów drobnych, które można umieścić i wyeksponować w gablotach czy menzurach. Przy takich założeniach, wymagana powierzchnia ekspozycji targowej powinna wynieść około 2m kwadratowych dla pojedynczego produktu.

ORAZ WIELKOŚCI NIEZBĘDNYCH ELEMENTÓW FUNKCJONALNYCH

Kolejną rzeczą, która ma wpływ na wielkość stoiska i cenę, jest przewidywana liczba gości na stoisku, jednorazowo w trakcie trwania targów. Aby przyjąć ludzi, stoisko targowe musi spełniać minimalne wymogi, a co za tym idzie – musi posiadać określone elementy budowy i wystroju. Niezbędne w projektowaniu stoiska targowego są:

 

  • Lada informacyjna, czyli help-desk;
  • Miejsce do rozmów z gośćmi;
  • Powierzchnia komunikacyjna na stoisku;
  • Miejsce na prezentację produktów.

WIELKOŚĆ DOPASOWUJEMY DO POTRZEB KLIENTA I MOŻLIWOŚCI MIEJSCA EKSPOZYCJI

Można pomyśleć, że gdy mamy do czynienia z niewielkim produktem, stoisko może być małe. Nie do końca takie rozwiązanie jest słuszne, ponieważ oszczędzając na powierzchni, tracimy również komfort przebywania w danym miejscu. Takie miejsca są ciasne, przez co nieprzyjazne marketingowo i logistycznie. Małe stoiska z okrojoną powierzchnią wpływają również negatywnie na obsługę i poczucie komfortu wszystkich odwiedzających. Optymalnym rozwiązaniem dla dwóch, trzech stolików dla gości i kilku oferowanych produktów, jest powierzchnia 20-30 metrów kwadratowych.

WYRÓŻNIA NAS NAJLEPSZA W BRANŻY RELACJA JAKOŚCI DO CENY

CMA zajmuje się produkcją najwyższej klasy modułów, stoisk i ekspozycji. Nasi projektanci wykorzystują, a  konstruktorzy pracują na materiałach wysokiej jakości, wytrzymałości i funkcjonalności. Nowoczesny design, zawsze jest dostosowany do profilu firmy, dla której tworzona jest zabudowa stoisk targowych. Cennik, który jest gotowym wzorcem, w naszej firmie nie istnieje, ponieważ zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta i jego ekspozycji. Co nas zatem wyróżnia na tle konkurencji? Odpowiedzią jest doskonała relacja jakości do ceny.

OŚWIETLENIE I NAGŁOŚNIENIE STOISKA TARGOWEGO – DWA MAGNESY PRZYCIĄGAJĄCE UWAGĘ

Na jakość prezentowanych produktów, ma wpływ oświetlenie danej przestrzeni. Zaaranżujemy światłem każdą przestrzeń w taki sposób, by kompleksowy design wpływał na emocje gości. Sprawimy by twoje stoiso targowe wyróżniało się pośród innych i zachęcało do odwiedzenia. Przyciągniemy uwagę Zawsze dopasowujemy natężenie oświetlenia, do rodzaju oświetlanej powierzchni i jej metrażu. Zdajemy sobie sprawę, że ciepłe i przygaszone światło kojarzy się z wieczornymi spotkaniami w restauracji i zachęca do rozmów, natomiast olbrzymie halogeny używane w oświetleniu estradowym rozpraszają uwagę i dekoncentrują gości. Instalujemy także oświetlenie aranżacyjne, które w doskonały sposób podkreśla nowatorskie kształty brył, montowanych jako elementy wystroju systemów ekspozycyjnych.

 

Aby twoje stoisko uczynić jeszcze bardziej multimedialnym możemy wyposażyć jest w system nagłośnienia. Subtelne brzmienia muzyczne lub prezentacja wygłaszana przez lektora to również ciekawe rozwiązania, które podnoszą atrakcyjność stoiska i budują jego atmosferę. To swoiste połączenie przyjemnego z pożytecznym.

MULTIMEDIALNE STOISKA TARGOWE? PROSZĘ BARDZO

Na cenę stoiska targowego ma także wpływ aranżacja plastyczna przestrzeni przeznaczonej na wydruki wielkoformatowe, wizualizacje, grafiki i plakaty. Zobrazujemy  i zaprezentujemy twoje produkty i usługi przejrzyście i elegancko. Dostępne rozwiązania obejmują również produkcję filmów reklamowych oraz animiacji 2D i 3D.  Szczególnie animacje mają moc prostej, ale precyzyjnej i estetycznej prezentacji procesów powstawania i wykorzystania twoich produktów lub usług. Zespół  techniczny CMA dysponuje szeroką gamą profesjonalnego sprzętu, dedykowanego projekcji, wizualizacji, animacji i video. To co zaprojektuje nasz team kreatywny, wprowadzi w życie nasz team technicznej obsługi stoisk targowych.

 

Skontakuj się z nami i przedstaw Twoje potrzeby i oczekiwania. My – znajdziemy na to najbardziej spektakularne i skuteczne z marketingowego punktu widzenia rozwiązanie w przystępnej dla twojego budżetu cenie.

 

Masz już projekt i doskonale wiesz czego potrzebujesz? Szukasz wykonawcy i obsługi? Świetnie! Zapytaj o nas bezpłatną wycenę.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!