-->

20-lecie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec

Gala wysokich lotów
Klient
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Obszary
Kompleksowa obsługa eventów
Czas
21 września 2015
Czas trwania
5 godzin

Koncepcja kreatywna

20 lat temu powstała pierwsza polska specjalna strefa ekonomiczna, jubileuszowa gala odbyła się w samym jej sercu – na lotnisku w Mielcu

Na potrzeby imprezy powstała jedna z największych konstrukcji kopuł w Polsce. Kopuły zbierają energię do centrum, tak jak ARP w swoją strefą łączy różnych przedstawicieli przemysłu, stając się miejscem współpracy i wzajemnych inspiracji. To miejsce, gdzie rodzi się innowacyjność, dlatego każdy szczegół gali wyrażał ducha nowoczesności.

Od samych kopuł aż po detale wystroju wszystko utrzymane było w syntetycznym charakterze z dominantą dwóch kolorów – bieli i błękitu, które podkreślały nie tylko znaczenie ARP przy zarządzaniu strefą, ale przede wszystkim nowoczesny charakter imprezy i całego klastra. Wykorzystaliśmy symbol koła jako bogaty znaczeniowo i wyrażający najważniejsze wartości strefy, a także nawiązujący do logotypu klienta. Strefa jest okręgiem, który łączy ze sobą różnych przedstawicieli przemysłu, gdzie wszyscy są równi, a jednocześnie każdy wyraża swoją indywidualność. Szczególnie widoczna ta idea była w specjalnie na tę okazję przygotowanym filmie ukazującym jak prężnie strefa funkcjonuje po 20 latach działania.

6 miesięcy przygotowań
11 dni montażu
100 osób zaangażowanych w projekt
350 zadowolonych uczestników

Nasz klient

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Uroczystą galę zorganizowaliśmy dla prężnie działającej spółki Skarbu Państwa – Agencji Rozwoju Przemysłu. Dbają oni o rozwój naszej gospodarki, tworząc Specjalne Strefy Ekonomiczne, będące miejscami rozwoju innowacji. Gala uświetniała 20-lecie pierwszej z tych stref – Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec, która dzięki wsparciu Agencji z powodzeniem wspiera lokalny rynek oraz tworzy nowe miejsca pracy.

Oprawa graficzna

Na potrzeby realizacji byliśmy odpowiedzialni za stworzenie szaty graficznej na całe wydarzenie. Stworzyliśmy projekty graficzne zaproszenia, koperty, mapki, ulotki promującej wydarzenie oraz animacje towarzyszące wydarzeniu takie jak np. animacje nagród rozdawanych przy okazji gali.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!