STUDIO nagrań ONLINE i AR

Zamów bezpłatne konsultacje i ciesz się wyjątkowym wydarzeniem ONLINE. Dodatkowo zniżka 5%

STUDIO nagrań Augmented Reality (AR)

Rok 2020 to rok ogromnych wyzwań i zmian w obszarze organizacji i realizacji wydarzeń online. Jako pierwsi w Krakowie bo już w marcu otworzyliśmy profesjonalne studio nagrań online, które służy jako podstawowe narzędzie dla wszelkich wydarzeń online , konferencji, kongresów, eventów korporacyjnych a także koncertów, spektakli. Nasze studio produkcyjne transmisji online niezależnie od tego czy jest to transmisja online czy streaming offline sprosta wszelkim wymaganiom. Wyposażone jest w profesjonalny sprzęt, który może być konfigurowany na potrzeby wydarzeń online tych z podstawowym budżetem ale także dla wymagających klientów gdzie niezbędna jest unikalna scenografia, kamery i oświetlenie w standardzie telewizyjnym. Jesteśmy gotowi do realizacji prostych transmisji na Facebooka lub inne media społecznościowe i kanały jak YouTube czy Vimeo ale także do dedykowanych rozwiązań streamingowych dla otwartej lub ograniczonej grupy osób. Dysponujemy dedykowanym profesjonalnym oprogramowaniem pozwalającym na łączenie się z wieloma prelegentami w jednym momencie, które można w czasie rzeczywistym konfigurować tak aby było możliwie najbardziej stabilne oraz najlepszej jakości. Studio do transmisji online wyposażone jest w ekrany diodowe oraz profesjonalne oświetlenie sceniczne a także filmowe a biorąc pod uwagę jego umiejscowienie w ICE Kraków Congress Centre  możemy zapromować niezwykłą naturalna scenografię obiektu lub transmisje z widokiem na wzgórze wawelskie i panoramę Krakowa, co sprawia że eventy online nabierają szczególnej jakości i łączą świat online z offline.

W połączeniu z doświadczonym i zawsze zaangażowanym zespołem a także z najlepsza polską platformą do realizacji wydarzeń online WydarzeniaOnline.pl  studio daje ogromne i kompleksowe możliwości organizacji każdego eventu online. Najlepszym dowodem są udane realizacje takie jak największy kongres online 2020 roku – Open Eyes Economy Summit 2020, realizowany w 5 salach jednocześnie z udziałem ponad 3000 publiczności i z 160 prelegentami z całego świata, Cybersec Global Forum jako najbezpieczniejszy event online dla ponad 2000 uczestników gdzie prelegentami byli między innymi prezydenci i premierzy europejskich państw a także prezesi największych firm technologicznych na świecie. Nasze studio transmisji online jest także domem dla mniejszych ale równie udanych wydarzeń online jak konferencje medyczne, targi kosmetyczne, koncerty czy projekty społeczne i komunikacyjne.

Zapraszamy do naszego studio nagrań ONLINE w ICE Kraków  Congress Centre, centrum nagrań i realizacji wszelkich wydarzeń w sieci oraz hybrydowych. Do Twojej dyspozycji będzie wykwalifikowana obsługa techniczna oraz pełne zaplecze studyjne, kamery, oświetlenie, mikrofony, systemy realizacji wizji, scenografia, multimedia, efekty specjalne, ekrany led i wiele więcej. 

 

Skrócona specyfikacja techniczna podstawowego układu studia:

Multimedia: 

Ekran LED HD2 Refresh Rate 3840 – 4m x 2,5m

Ekran LED  HD5 Refresh Rate 6840 łuk – 10m x 4m

Procesor obrazu BARCO S3 oraz BARCO E2 JR 

ATEM 2 M/E Broadcast Panel

Rekordery Blackmagic HyperDeck 

Ekrany podglądowe/promptery

Kamery HD SONY EX3

kamery broadcast ( dodatkowa dopłata)

Sony Pmw-400/Pxw-X400

Panasonic AW-UE 150 1” 4k

Oświetlenie: 

16 x MARTIN AXIOM HYBRID 

16 x MARTIN QUANTUM WASH

Konsola GrandMA2 light

 

Audio: 

Mikrofony Shure UHF-R

Mikrofony Shure ULX-D

Monitory odsłuchowe QSC 

Konsole Behringer X32 

 

Scena wymiar 14 x 10m

 

Zamów bezpłatne konsultacje i ciesz się wyjątkowym wydarzeniem ONLINE. Dodatkowo zniżka 5%

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!