-->

Grafika

Grafika i projektowanie graficzne to perła w koronie usług multimedialnych CMA. Nasz zespół kreatywny należy do najlepszych na rynku. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Liczba zrealizowanych projektów liczona jest w dziesiątkach tysięcy. Koncepcję dopasowujemy do potrzeb klienta i realizowanego projektu. Nasze zadania obejmują opracowanie materiałów gaficznych na potrzeby procesów brandingowych i do celów identyfikacji wizualnej oraz kompleksowe stworzenie oprawy wizualnej eventu każdego rodzaju i formatu przed, w trakcie i po ich zakończeniu.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Wykreowanie pozytywnej, trafiającej do świadomości odbiorców identyfikacji wizualnej firmy albo eventu stanowi pierwszy z istotnych kroków na drodze do intencjonalnie zaplanowanego sukcesu. Projektujemy logo/logotypy, proponujemy odpowiednią kolorystykę, wzory materiałów promocyjnych/reklamowych, form audiowizualnych, materiałów public relations, informacji wizualnych itp.

 

Identyfikację wizualną rozpoczyna analiza adresata docelowego. Na podstawie profilu odbiorcy powstaje wizja estetyczna, która przeniesimy do graficznej postaci cyfrowej. Następnie jest w sposób spójny adaptowana do potrzeb różnych formatów i nośników. Efekt finalny zawsze trafia w punkt, potrzeby i oczekiwania adresatów.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Opracowujemy również firmowe prezentacje multimedialne. Niezależnie od celu, dla którego są tworzone będą zawsze znakomitym nośnikiem użytecznych informacji lub wiedzy, ubranych w estetyczne i przyjemne dla oka formy. Estetyka prezentacji multimedialnych pomaga budować pozytywny wizerunek firmy nowoczesnej i profesjonalnej. Podkreśla dbałość o szczegóły, podnosi rangę i prestiż wydarzenia.

EVENTOWE I FIRMOWE MATERIAŁY PROMOCYJNE

Projektujemy każdego rodzaju materiały promocyjne. Od prostych ulotek przez foldery, katalogi, plakaty i biuletyny, aż po znacznie bardziej wymagające i wsublimowane projekty. Doradzamy także w doborze najbardziej adekwatnych środków przekazu, nośników informacji pomagających skutecznie dotrzeć z przekazem do wybranej grupy docelowej adresatów.

 

Kompleksowo obsługujemy potrzeby graficzne organizatorów i agencje eventowe z całej Polski. Wspólnie określimy potrzeby, naszkicujemy wizję, a następnie nasi graficy dostarczą grafikę eventową niezbędną podczas organizacji targów, konferencji, imprez, szkoleń, koncertów – każdego eventu niezależnie od jego wielkości czy formatu.

GRAFIKA 3D

Projektujemy grafikę 3D w fotorealistycznej jakości i estetyce. Trójwymiarowa grafika 3D naszej produkcji to doskonałej jakości usługi dla bardzo szerokiego grona wymagających klientów oraz odbiorców ich produktów lub usług. Najnowocześniejsze technologie prezentacji wizualnej pomogą uzyskać zachwycający efekt, zbudują klimat zachwycającej niesamowitości. Nie ma granic dla kreatywnego wykorzystania dostępnych rozwiązań podlanych solidną dawką wysokiej klasy umiejętności projektowania grafiki trójwymiarowej. To znaczy może gdzieś te granice są, ale przez ponad 20 lat naszej projektowej pracy jeszcze do nich nie dotarliśmy nigdy.

PLAKATY

Tradycyjny plakat to format szczególnie bliski naszemu sercu. W naszej projektowej pracy nad plakatami dążymy do uzyskania efektu, który dobrze opisuje sformułowanie „małe dzieła sztuki”. Plakat to nośnik o bardzo szerokim zastosowaniu. Zwyczajowo, ale przecież nie tylko, jest stosowany jako narzędzie promocyjne podczas organizacji eventów artystycznych, kulturalnych i muzycznych. Decydując się na wspópracę z CMA i korzystając z usług naszego kreatywnego teamu może być pewny, że efektem finalnym naszej pracy będą plakaty przejrzyste, spójne estetycznie z całością oprawy wizualnej oraz przede wszystkim, że przyciągną uwagę i efektywnie trafią głęboko do świadomości adresatów i obserwatorów.

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!