-->

Mapping 3D

Fascynujący świat video artu przestrzennego. To chyba najbardziej adekwatne określenie odpowiadające na pytanie czym właściwie jest mapping trójwymiarowy. Ta nowatorska technika projekcji multimedialnej polega na wyświetleniu najczęściej dynamicznego obrazu na rzeczywistym obiekcie trójwymiarowym. Nie ma przy tym znaczenia co to za obiekt. Projekcja 3d może zostać zrealizowana zarówno na dowolnym obiekcie architektonicznym, na samochodach czy elementach konstrukcji scenograficznych.

 

Obiekt staje się tłem, na którym projektant realizuje wizję show tworząc pewnego rodzaju magiczną iluzję, której zadaniem jest oczarować i wzbudzić emocje widzów. Mapping najcześciej stosuje się na budynkach i wszelkiego rodzaju obiektach architektonicznych dzięki czemu powstają artystyczne dzieła o unikalnym i nierzadko monumentalnym charakterze. Całość projekcji dopełniają ścieżki muzyczne i dźwiękowe czyniąc wydarzenie wielozmysłowym doświadczeniem rozrywkowym.

MAPPING 3D

Video mapping 3d w wykonaniu teamu kreatywnego CMA wyróżnia:

 

  • dostęp do najwyższej klasy, własnego sprzętu projekcyjnego,
  • doskonale skoordynowane współdziałanie z własnymi specjalistami i technikami dźwięku,
  • współpraca z artystami doświadczonymi w dogrywaniu ścieżek muzycznych do projektowanych animacji,
  • kilkuletnie doświadczenie i bogate portfolio zrealizowanyh projektów,
  • wybitne kompetencje w zakresie tworzenia animacji 3d i 2d oraz motion design

 

Jaki obraz się z tego wyłania? Kompozycja doskonałego i nowoczesnego sprzętu, wybitnych kompetencji i bogatego doświadczenia realizacyjnego w duchu współpracy puszczona w ruch w ramach procesu kreatywnego obsługiwanego przez ambitnych i zdeterminowanych ludzi. Połączenie samo w sobie unikalne, zdolne stworzyć niezapomniane widowisko, które na długo zapadnie w pamięci uczestników wydarzenia.

 

Zapraszamy do współpracy organizatorów i agencje eventowe. Powierzenie nam roli twojego partnera eventowego w zakresie realizacji video mappingu będzie dla Ciebie wartością, a dla nas zaszczytem. Stwórzmy razem coś niesamowitego!

Organizujesz wydarzenie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!